فارس نوشت:

رئیس شورای سیاستگذاری نمایشگاه الکامپ نوزدهم گفت: امسال منابع پولی دولت بسیار پایین است و اعلام مبلغ حمایت وزارت ارتباطات از نمایشگاه الکامپ را به پایان نمایشگاه موکول کردیم.
نصرالله جهانگرد در نشست خبری نوزدهمین نمایشگاه الکامپ (الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک) اظهار داشت: از نظر ما بهتر است نمایشگاه‌های صنفی را خود صنف برگزار کند و انتظار داریم که از سال آینده دبیرخانه دائمی نمایشگاه الکامپ شکل بگیرد که دبیرخانه در محل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مستقر خواهد بود و از نظر اجرا نیز سازمان نظام صنفی نمایشگاه را برگزار کند.

رئیس شورای سیاستگذاری نمایشگاه الکامپ نوزدهم گفت: امسال منابع پولی دولت بسیار پایین است و بودجه‌ای برای تبلیغات نمایشگاه نیست.

کمک دولت در حد تقبل بخشی از هزینه‌هاست و گرفتن تخفیف‌هایی که برای حضور بخش دولتی در نمایشگاه بوده است.

وی با این استدلال اعلام ارقام حمایتی وزارت ارتباطات و سازمان فناوری اطلاعات از نمایشگاه الکامپ نوزدهم را به پایان نمایشگاه موکول کرد.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین در خصوص اینکه آیا نمایشگاه امسال ورودی دارد یا بازدید از آن رایگان است گفت: معمولا نمایشگاه‌ها مبلغ پایینی به عنوان ورودی دارند اما در این مورد هنوز تصمیم گرفته نشده است.

جهانگرد در پاسخ به سؤالی در پاسخ به سؤال فارس مبنی بر اینکه در دولت قبلی برنامه‌هایی برای سیاست‌گذاری و تهیه نقشه راهبردی تمام نمایشگاه‌های فناوری اطلاعات از جمله نمایشگاه‌های استانی و الکامپ مطرح شده بود آیا این برنامه‌ هنوز نیز در دستور کار است گفت: هنوز در زمینه تهیه سند راهبردی نمایشگاه فناوری اقدامی نکرده‌ایم و هنوز چیزی در این مورد به ما محول نشده است که اگر این وظیفه به ما تکلیف شود اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.

 

5656

کد خبر 323162

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =