سایت رسمی فدراسیون فوتبال نوشت:

علیرضا منصوریان سرمربی تیم ملی زیر22 سال درباره جلسه اخیرش با رئیس فدراسیون فوتبال، برنامه های آینده تیم ملی زیر22 سال، دو بازی دوستانه با تیم ملی کره جنوبی ودیگر مسایل به نکاتی مهم اشاره کرد.

 منصوریان درباره آخرین وضعیت تیم ملی زیر22 سال گفت: روز دهم آذرماه جلسه ای با علی کفاشیان درباره کلیه مسایل تیم ملی زیر22 سال و نفرات تیم ملی و تعداد نفرات کادرفنی و نحوه برگزاری اردوی کیش و بازی با کره جنوبی، حضور سیامک آزادی بدنساز تیم ملی که قرار است از هلند به ما ملحق شود و همچنین حضور صالح مصطفوی آنالیزور تیم الجزیره امارات که سال گذشته عضو گروه والتر زنگا بود برگزار کردیم که رئیس فدراسیون قول همه حمایت ها را داد. البته مسایل جانبی هم بین من به عنوان سرمربی تیم ملی و رئیس فدراسیون مطرح شد که البته در این گفت و گو قابل طرح نیست. جا دارد که تشکر ویژه ای ازعلی کفاشیان داشته باشم که اگر از رئیس فدراسیون کره جنوبی، تقاضای بازی دوستانه نمی کرد، انجام این دو بازی دوستانه در کیش میسر نمی شد.

سرمربی تیم ملی زیر22 سال در ادامه درباره گفت و گویی که امروز در برخی روزنامه ها از قول منتشر شده است گفت: امروز من دیدم که در یکی از روزنامه ها گفت و گویی به نقل از من چاپ شده که البته من با یک خبرگزاری مصاحبه کرده بودم. تیتری از این مصاحبه انتخاب شده که به صورت زیرکانه ای می خواسته مصاحبه من را به مسیر مقایسه دو رئیس کنونی و رئیس قبلی فدراسیون ببرد و طوری وانمود کند که من در حال مقایسه محمد دادگان و علی کفاشیان هستم درحالیکه اصلا اینطور نیست. واقعیت این است که دوست دارم هیچ سوتعبیری از گفت و گوی من نشود چرا که محمد دادگان رئیس سابق فدراسیون شخص قابل احترامی است و بازیکن باشگاه پرسپولیس و تیم ملی بوده است و برای فوتبال ایران زحمات بسیاری کشیده است اما من با فدراسیون کنونی قرار داد دارم و بوده مواقعی که به برخی مسایل فنی و لجستیکی اعتراض هم داشته ام اما هرگز فراموش نمی کنم که علیرضا منصوریان در فدراسیون علی کفاشیان وارد عرصه مربیگری ملی شد و حالا من تولید و خروجی این فدراسیون هستم و دو سال و خرده ای است که با کارلوس کی روش ، کار می کنم و چند ماهی هم با افشین قطبی هم کار کردم. به خاطر کار کردن با این دو مربی بود که مسیر مربیگری ام تغییر کرد و یاد گرفتم که تیم و گروه فنی داشته باشم و برای جز به جز مسایل تیمم کارگروه تشکیل دهم و بتوانم همه مسایل را کنترل کنم تا به موفقیت برسم.

منصوریان ادامه داد: یک ضرب المثل بین فوتبالیستهای بزرگ هست که دوست دارم در این گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال که اعتماد ویژه ای به این سایت دارم بکار ببرم.من هیچ وقت یاد نگرفته ام به داخل غذای اعضای خانواده ام، آب دهانم را بیندازم. من قدرناشناس نیستم و همه من را می شناسند.جمله ای که من از دادگان به کار بردم مربوط به حضور وی در برنامه نود چهار سال پیش بود که در گفت و گو با مجری به نکته ای اشاره کرد و اصلا منظور من این نبود که رئیس فعلی و قبلی را مقابل هم قرار بدهم یا بخواهم مقایسه ای بین عملکرد این دو رئیس داشته باشم. هر کس من را بشناسد می داند که من هیچ وقت گذشته را فراموش نخواهم کرد. هر کس به من خدمتی کرده باشد تا آخر عمر فراموش نمی کنم و همیشه مقابل چشمانم وجود دارد. می توانید از دوستان نزدیک من بپرسید که من را خیلی خوب می شناسند.در مراسم مرحوم دهداری شرکت کردم تا نشان دهم که گذشته را هرگز فراموش نمی کنم و قدردان همه کسانی که به من سرسوزنی خوبی کرده اند هستم اما بازهم می گویم تیتر مصاحبه من طوری انتخاب شده است که فضای سو تعبیر فراهم شود در حالی منظور من هرگز این نبوده که مقایسه ای انجام دهم و بگویم فدراسیون فوتبال برای من کار نکرده است یا هیچ امکاناتی برای ما فراهم نشده است. ممکن است قرارداد من در تیم های ملی یک دهم  یک مربی باشگاهی باشد اما به اندازه ده برابر قراردادم از تجربه کی روش و قطبی استفاده کرده ام و این برایم خیلی ارزشمند است.

وی در پایان گفت: بازهم اعلام می کنم از تیتری که روزنامه ها نوشته اند سو تعبیر نشود و من از صحبتهای محمد دادگان در برنامه 4 سال پیش نود، برای مدیریت خودم مثال زدم و بازگو کردم و حتی گفتم اگر می خواهم در کار مربیگری موفق شوم باید دخل و تصرف بیشتری داشته باشم و این را از کی روش یاد گرفته ام که در امور مدیریتی تیمش به خوبی و به جا دخل و تصرف داردو  به همین دلیل موفق است. من مدیریت مربیگری خودم را و هر امری که مربوط به کارمن بوده است را مثال زدم و منظورم مقایسه مدیریت دو فدراسیون نبوده است. من امروز با یکی از شبکه های رادیویی هم گفت و گو کردم و همه حرفهایی که در گفت و گو با سایت فدراسیون بر زبان آوردم را آنجا هم گفتم. دوست دارم از این فرصت استفاده کنم و از همه کسانی که در چند روزگذشته تولد من را تبریک گفته اند تشکر کنم. تولد شناسنامه ای من 11 آذر است اما روز تولد واقعی من 17 آذر 1350 است. 

252 41

کد خبر 325836

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۱۵:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۲
  10 2
  علی منصور دوست داریم ما.
 • بی نام A1 ۱۶:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۲
  7 1
  تولدت مبارک علیرضا خان گل
 • بی نام A1 ۱۹:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۲
  6 1
  علي فقط علي منصوريان
 • قشم ابی A1 ۰۳:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۳
  49 7
  موفق بشی
 • ساناز A1 ۰۴:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۳
  36 20
  مارادونای دهه ی هفتاد ایران همواره سربلند و پیروز باشی
 • مجيد ملکي دوزان A1 ۱۰:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۳
  4 16
  با اين مصاحبه خودت را پيش کفاشيان بيمه کردي ، الحق که شاگرد خلف اميــــــــــــر خاني .
 • بی نام IR ۲۱:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۳
  7 2
  کاش خودش مربی باقی بمونه
 • بی نام A1 ۱۰:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۴
  2 3
  عاشق این مردم