اسکوچیچ: تجارب زیادی از دربی‌ها دارم/ناظمی:بازیکنان ما می دانند که این بازی حساس است

ایسنا نوشت:

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری قبل از دربی گیلان، گفت: ما آماده این بازی هستیم. این بازی یک دربی است و شرایط دو تیم هم در جدول از لحاظ امتیازی به مانند همدیگر هستند. اینها حساسیت بازی را زیاد می‌کنند. چون ما در انزلی زمین چمن مصنوعی به مانند این زمین چمن مصنوعی عضدی رشت نداریم، نتوانستیم روی چمن مصنوعی تمرین کنیم، ولی آماده این بازی هستیم و خیلی خوب شد که این دو تیم در اوج به یکدیگر برخورد کردند.

سرمربی ملوان در ادامه گفت: فکر کنم که بازیکنان شناخت خوبی از شخصیت من پیدا کرده‌اند و این جاه طلبی را به بازیکنانم انتقال دادم که در زیر فشار زیاد هم فوتبال خود را بازی کنند. در مورد سایر مربیان اصلا صحبت نمی‌کنم. به هر حال داربی ، داربی است و من تجارب زیادی از دربی‌ها دارم. تمرکز زیاد خود را برای کارم می گذارم. برای من مهم این است که بازیکنانم فردا وظایف خود را به خوبی انجام دهند.

وی در پایان گفت: من از هواداران می‌خواهم که به ورزشگاه بیایند و تیم‌های مورد علاقه خود را تشویق کنند. البته بدون هیچ حاشیه‌ای فردا باید روز خاطره انگیزی برای فوتبال گیلان باشد و همه از فوتبال لذت ببرند.

همچنین افشین ناظمی در نشست خبری قبل از دربی گیلان، گفت: بازی داماش با ملوان حساسیت خاص خودش را دارد. البته این رقابت در مستطیل سبز است. ما در هفته‌ گذشته تمرینات تاکتیکی خوبی را پشت سر گذاشتیم و از نقاط ضعف و قوت ملوان شناخت کافی داریم. امیدوارم که فردا روز خوب ما باشد.وی ادامه داد: امیدوارم که فردا فوتبال زیبایی را هر دو تیم به نمایش بگذارند و تمام ایران این دربی را ببینند. البته ما در بازی فردا مرتضی ابراهیمی و میلاد فراهانی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.

سرمربی داماش در مورد حساسیت این دیدار گفت: همه بازیکنان به حساسیت این بازی واقفند. البته این بازی سه امتیاز بیشتر ندارد، ولی رقابت وجود دارد و این رقابت‌ هم خوب است، چون اگر این رقابت‌ها نباشد جذابیتی وجود ندارد.

وی در مورد میزبانی داماش گفت: تا به الان هر تیمی که به رشت آمده از نحوه میزبانی تیم داماش تعریف کرده و پیام من برای هواداران داماش این است که امیدوارم پیروز داربی گیلان هواداران باشند و از هواداران می‌خواهم به دور از حاشیه‌ها فرهنگ بالای مردم گیلان را به نمایش بگذارند.

 

251 41

کد خبر 326110

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =