روزنامه کیهان در سرمقاله خود اطلاعاتی را از وقایع روز عاشورا منتشر کرد.

در سرمقاله کیهان به موارد زیر اشاره شده است:

دیروز در عرض کمتر از دو ساعت حضور آشوبگران در خیابان های تهران 4 نفر کشته شده اند که یکی از آنها جزو نزدیکان میرحسین موسوی است. شواهدی که دستگاه های مسئول به زودی ارائه خواهند کرد نشان می دهد مرگ همه این افراد و خصوصاً فرد نزدیک به موسوی کاملاً مشکوک و بلکه به نحو پیش پا افتاده ای سازماندهی شده است.

روشن است که وقتی میان چند صد نفر دقیقاً یک نفر گلوله می خورد، نمی توان موضوع را به حساب برخورد روتین پلیس با اغتشاشگران گذاشت بلکه یک مورد اینچنینی یک «ترور» کاملا برنامه ریزی شده با اهدافی مشخص است.

این ترور می تواند انگیزه های به شدت تضعیف شده فرد لجوجی چون موسوی برای تداوم فتنه گری را احیا نماید و علاوه بر آن می تواند بدل به چشمه ای جدید برای به خیابان دعوت کردن بخشی از مردم شود و به عنوان منبع تغذیه آشوب های بعدی عمل کند.

گفته می شود برخی سفارت خانه های غربی در سازماندهی اوباش و پناه دادن آنها پس از انجام مأموریت به ایفای نقش پرداخته اند.

اطلاعات مفصلی وجود دارد که نشان می دهد جمعی از حاضران در ناآرامی های دیروز از شهرستان های دوردست به تهران منتقل شده و به انواعی از سلاح های سرد مجهز بوده اند.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 32658

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • سارا IR ۰۸:۲۹ - ۱۳۸۸/۱۲/۲۳
  0 4
  آقاي موسوي واقعا آلتي در دست سفارت خانه هاي غربي و اربابان خارج از کشورشان هستن.بايد هم دود اين فتنه ها در چشم خودشان برود تا بلکه شايد!! به خود بيايد که استکبار دلش فقط به حال استکبار ميسوزد و نه به حال من و نه موسوي و نه يک ملت مسلمان@
 • م.ن IR ۱۰:۲۱ - ۱۳۸۹/۰۸/۱۵
  0 3
  خواندنی بود