دومین جلسه رسیدگی مجدد به پرونده اختلاس از بیمه ایران در شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین؛ شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران به بخشی از پرونده اختلاس از بیمه ایران که احکام مربوط به آن از سوی دیوان عالی کشور نقض شده، رسیدگی می‌کند.

روز گذشته در دو نوبت صبح و عصر اولین جلسه رسیدگی به این بخش از پرونده برگزار شد که طی آن 7 نفر از متهمان این پرونده محاکمه شدند.

در نوبت صبح این جلسه اتهام پولشویی و تحصیل‌ مال نامشروع به مبلغ 260 میلیون تومان به نمایندگی بیمه ایران در آذربایجان غربی تفهیم شد.

این متهم اتهام پولشویی و تحصیل مال از طریق نامشروع را رد کرد.

در ادامه یکی دیگر از متهمان به جایگاه احضار و اتهام پولشویی به مبلغ 5 میلیون تومان حاصل از وصول چک به او تفهیم شد.

با شروع نوبت بعدازظهر جلسه دادگاه، یکی دیگر از متهمان به جایگاه احضار و اتهام پولشویی به مبلغ 853 میلیون و 680 هزار ریال از طریق وصول چک به او تفهیم شد.

وی در دفاع از خود گفت: من نمی‌دانستم که این چک‌ها برای پولشویی، اختلاس یا چیز دیگری بوده است. من فقط به درخواست پدرم چند چک را نقد کرده‌ام.

یکی دیگر از متهمان که به دستور قاضی دادگاه به جایگاه آمد ، در پاسخ به اتهام تحصیل مال از طریق نامشروع به مبلغ 49 میلیون و 360 هزار ریال، گفت: من این مبلغ را برای گرفتن خسارات دریافت کرده‌ام. ماشین من خسارت دیده بود و در نمایندگی بیمه، مسئول باجه خسارات به من گفت که باید چکی را در بانک نقد کنم و آنها از محل این چک خسارت من را پرداخت کنند.

قاضی محمدی کشکولی رییس شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران پس از تفهیم اتهام به 7 نفرز متهمان و استماع دفاعیات آ‌ن‌ها، ختم جلسه را اعلام کرد.

47301

کد خبر 326924

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام IR ۱۱:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۹
    3 0
    کله گنده هاشونو بیارن اینا رقمی نیستند در برابر اختلاس بعضیا