هواداران تراکتورسازی در شبکه های اجتماعی و سایت های هواداری شان به حمایت از مجید جلالی روی آورده اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ مجید جلالی سرمربی تراکتورسازی که از مصاحبه سخنگوی هیات مدیره تیمش حسابی شاکی است در نامه ای که از طریق سایت شخصی خود منتشر کرده ، به این گفته ها واکنش نشان داد و هیات مدیره تیم تبریزی را متهم کرد که هیچ از علم مدیریت فوتبال نمی دانند و بلد نیستند چطور باید با یک مربی برخورد کرد. او که از سوی باشگاه با اولتیماتوم روبرو شده بود اعلام کرده به رسم معرفت تا پایان بازی با فجر در کنار تیمش می ماند و بعد از این بازی تبریز را به مقصد تهران ترک می کند. جلالی البته تنها مربی تیم تبریزی نیست که چنین بحرانی را تجربه می کند. مدیریت تیم تبریزی در سال هایی که به لیگ برتر آمده است ، هر سال یک مربی را تجربه کرده و تقریبا تمام مربیانی که به تبریز رفتند درحالی که با هواداران به تعامل خوبی رسیده بودند ، در دل دعوا با باشگاه از این تیم می روند. پیش از جلالی ، قلعه نویی و تونی اولیویرا چنین فضایی را تجربه کردند و فراز کمالوند هم به دلیل محرومیت چاره ای نداشت غیر از اینکه از این تیم جدا شود.

جلالی در نامه خود به این اشاره داشته که سال قبل این تیم هزینه های زیادی را به دلیل اشتباه مدیریت در انتخاب خارجی ها هدر داده است و 3 بازیکن خارجی این تیم هیچ آورده ای برای شان نداشته اند.

او درحالی این بار از رفتن می گوید که سایت های هواداری این تیم محبوب تبریزی به شدت از جلالی حمایت می کنند. جلالی که خود را معلم ورزش خوانده در نظرسنجی های سایت های هواداری تبریزی درصد آرایش بیش از 90 درصد بوده و پیج هایهواداری تیم محبوب استان های آذری پر است از جملاتی در حمایت از مربی تیم شان در برابر مدیریت باشگاه که انگار عادت کرده است به تغییرات کادرفنی این تیم.

4141

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 330302

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =