فیلم تلویزیونی «ته خط» به کارگردانی منوچهر هادی مراحل پایانی تدوین را پشت سر می‌گذارد.

به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، منوچهر هادی در جدیدترین فیلمش با نام «ته خط»، سراغ داستانی پلیسی براساس فیلمنامه امیر عربی رفته و برای اولین بار مجید صالحی و عارف لرستانی را در نقش‌های کاملا جدی جلوی دوربین برده است.

تصویربرداری این فیلم تلویزیونی 14 آذر در محله اتابک تهران شروع شد و بعد از 24 جلسه اواخر هفته گذشته ضبط آن به پایان رسید.

مجید صالحی در «ته خط»
مجید صالحی در «ته خط»

هادی که قرار است به زودی سریال نوروزی «خوب، بد، زشت» را برای شبکه دو  کلید بزند این روزها مشغول انجام مراحل پایانی تدوین «ته خط» است.

این فیلم پنج شخصیت اصلی دارد و در یک زمان واحد، سه داستان موازی را پیش می‌برند. معین و نازنین با بازی مجید صالحی و لیندا کیانی، یحیی و معصومه با بازی سیروس همتی و نازنین کریمی و رسول با بازی عارف لرستانی، شخصیت‌های این سه داستان هستند که به طور موازی آنها را پیش می‌برند. تا اینکه نهایتا سرنوشت شخصیت‌های این سه داستان، در یک اتفاق واحد  بهم گره می‌خورد.

عارف لرستانی در «ته خط»
عارف لرستانی در «ته خط»

«ته خط» محصول گروه فیلم های تلویزیونی شبکه یک سیماست. این فیلم تا چند روز آینده با پایان تدوین، وارد مرحله صداگذاری می‌شود .

وحید سعیدی و سیدعلیرضا میرزا مصطفی به عنوان تهیه کننده و مجری طرح این فیلم را برای شبکه یک تولید کرده اند.

«ته خط» قرار است بعد از بازبینی نهایی توسط مسئولان شبکه یک و تایید آن ها برای دریافت پروانه نمایش سینمایی به ارشاد ارائه شود تا پس از اکران در سینماها از تلویزیون پخش شود.

«ته خط» اولین همکاری مشترک منوچهر هادی و امیر عربی است.

مجید صالحی و لیندا کیانی در «ته خط»
مجید صالحی و لیندا کیانی در «ته خط»

عواملی که در تهیه و تولید این فیلم همکاری داشتند عبارتند از: کارگردان و تدوین: منوچهر هادی ، فیلمنامه : امیر عربی، مدیر تصویربرداری: محمد رسولی، صدابردار : وحید دوزنده،، موسیقی: بابک میرزا خانی، صحنه و لباس: مریم رحمانی ، گریم: فاطمه سلطانی، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: آلما سعادتی، دستیار کارگردان : حمید باب الحوائجی، منشی صحنه : محمد بقایی، ناظر کیفی: یوسف سید مهدوی، عکاس: دنیا راد، مشاور رسانه‌ای:مرجان فاطمی، دستیار تدوین: احسان واثقی، مدیر تدارکات : عباس حمیدی، مدیرتولید : مهدی پورموسی، تهیه کننده و مجری طرح: وحید سعیدی و سید علیرضا میرزا مصطفی محصول :گروه فیلم‌های تلویزیونی شبکه یک سیما

بازیگران: سید مجید صالحی، لیندا کیانی، عارف لرستانی، سیروس همتی، نازنین کریمی، داود ناقور، مجتبی طهمورث و ...

عکس‌: دنیا راد

5858

کد خبر 330578

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =