مهر نوشت:

نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصلاح طلبان دریافته اند پیروز انتخابات آینده فهرست نامزدهای طیف روحانی و کارگزاران است، گفت: دو طیف سیاسی کارگزاران و اصلاح طلبان در انتخابات آینده با فهرستی واحد و با اکثریت نامزدهای طیف کارگزاران وارد صحنه خواهند شد.

کمال الدین پیرموذن در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه بر اساس شنیده ها طیف آقای روحانی قصد دارند با لیست جداگانه ای از اصلاح طلبان در انتخابات آتی شرکت کنند و به همین دلیل مجمع روحانیون مبارز و سازمان مجاهدین و مشارکت نیز قصد دارند با محوریت آقای خاتمی فهرست جداگانه ای برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ارائه دهند، آیا این شنیده ها درست است، گفت: من به صورت پراکنده این اظهارات را شنیده ام اما اگر واقعا دو طیف کارگزاران و اصلاح طلبان می خواهند در انتخابات مجلس نیز موفق شوند به لحاظ اینکه اصلاح طلبان در پیروزی روحانی نقش داشتند، پیش نیاز موفقیت این دو گروه در مجلس آینده نیز وحدتشان است.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امیدوارم هر دو طیف با دوری از افراطیون تصمیم درستی بگیرند. اکثریت افراد دو طیف کارگزاران و اصلاح طلبان افرادی معتدل و پاکدست هستند که باید برای انتخابات آینده مجلس انسجام و صف آرایی کنند. در خصوص اظهاراتی مبنی بر ارائه لیستی از سوی اصلاح طلبان با محوریت خاتمی در انتخابات مجلس شورای اسلامی من هم شنیده ام و افرادی که به خاتمی نزدیک هستند اعلام کردند که رای مردم برای مجلس آینده برای فهرست روحانی و کارگزاران است.

نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی یادآور شد: من شنیده ام در جلسه ای این مسائل مطرح شده، انذار و بیم دهی به اصلاح طلبان و کارگزاران این بوده که لازمه موفقیت شما با هم بودن شماست.

پیرموذن ادامه داد: بنابراین مقرر شده دو طیف کارگزاران و اصلاح طلبان در انتخابات آینده یک فهرست واحد داشته باشند و این وحدت با اکثریت و بها دادن به نامزدهای طیف کارگزاران و روحانی باشد.

27219

 

 

کد خبر 332011

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 9
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • عرشیا A1 ۰۵:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  8 2
  یک ائتلاف تاکتیکی بهترین راه برای فتح مجلس دهم است .انشقاق و ارائه لیستهای جداگانه بهترین امید و ارزوی واپسگراهاست .
 • بی نام IR ۰۷:۱۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  1 9
  معمولا در کشورهای اروپایی مردم وقتی نمایندگان سنا یا مجلس انتخاب میکنند به طیف یا حذب متبوع رئیس جمهور مملکت رای نمیدن و دلیلشون هم اینه که شاید به این طریق و جنگ و جدال حذبی رئیس جمهور بیشتر کار کنه و به قول معروف آتو دست نماینده ها نده!اما بدبختانه در کشور ما رئیس جمهور هر گروه و طیف سیاسی باشه مردم به اون طیف رای میدن حداقل از دوره هفتم و هشتم آقای خاتمی اینگونه بوده! من صددرصد به کاندید کارگزاران سازندگی رای نمیدم رای من با حفظ مواضع به یک کاندید اصلاح طلب یا اصولگراست البته اصولگرای زد افراط!
 • بی نام IR ۰۷:۲۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  4 1
  لحظه لحظه می رسد
 • بی نام IR ۰۷:۳۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  6 1
  مردم منتظره اتحاد شما هستن..مردم پشت شما هستن اصلاح طلبان...عارف پیروز انتخابات هست و باید رییس مجلس بشه...
 • نرگس A1 ۰۸:۰۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  6 1
  بهتر است اصلاح طلبان را دارای پایگاه کمتری از کارگزان یا حامیان دولت ندانیم اصولا طرفداران این سه گروه ابدا جدا از هم نیستند و مردمی هستند که بنا بر شرایط جامعه به امید وحدت آنها در هر زمان یکی را انتخاب می کنند. فقط و فقط وحدت
 • فردوس توسی A1 ۰۸:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  5 1
  موافقم
 • بی نام EU ۰۸:۵۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  3 5
  نگران نباشید شورای نگهبان اینقدر لیستتون رو کوچیک می کنه که نیرو کم بیارید
 • بی نام A1 ۰۹:۰۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  4 1
  وعده ما اسفند 94 ...
 • مجید IR ۲۲:۲۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  1 9
  اصلاحات مرده و گرنه نمایندش از ریاست جمهوری کنار نمیرفت. یاد عروسک خیمه شب بازی میفتم. سر نخ جنازه دست کارگزاران