رازهایی از زنان که مردان باید آن را بدانند ؛ هشت دلیـل برای خـوشحالی بیشتـر خانـم ها (جملاتی جالب که دل خانم ها را آب می کند) ؛ راههای بهتر شدن رفتار مردان و بهبود زندگی زناشویی (از نظر خانم ها مردِ جذاب تر و ایده آل تری شوید) ؛ ترفند زیرکانه برای عاشق کردن همسر و این کلمات را هرگز به یک زن نگویید را برای تکمیل مطالبی که بخاطر بهبود روابط زناشویی منتشر می کنم ، برگزیده ام و امیدوارم توجه و عمل به آنها در کاهش تنشهای زندگی مخاطبان عزیز مؤثر باشد....

رازهایی از زنان که مردان باید آن را بدانند(اینجا)
-یک زن به دریافت عاشقانه چند شاخه گل ، هدایای کوچک و ابراز عشقهای بی شمار شوهرش، عشق می‌ورزد.

یک زن هرگز از ابراز عشقهای مرد زندگیش خسته نخواهد شد.به زبان آوردن دوستت دارم موجب می‌شود که زن به عشق واقعی مرد زندگیش پی ببرد و آن را احساس کند.

-زمانی که مرد به زنش چند شاخه گل تقدیم می‌کند و یا یادداشت های عاشقانه اش را نثارش می‌دارد ، به آن زن اجازه می‌دهد تا بداند تا چه اندازه منحصر بفرد است.

-وقتی زنی عاشق می‌شود ، احساس زیبایی و زنانگی در او به چندین برابر می‌رسد.

-نوازش یک زن به او قدرت و انگیزه برای زندگی کردن می‌بخشاید.


-یک زن همیشه دوست دارد از عشق همسرش نسبت به خودش مطمئن شود.

-پیش از اینکه زنی قادر به احساس عمیق برقراری رابطه جسمانی باشد ، به احساس عشق ، نوازش و ملاطفت نیاز دارد.


-زنان ابتدا کیمیای روح و عاطفه را احساس می‌کنند و بعد به کیمیای جسم پی می‌برند.

-لحظاتی که مرد ، دستهای زنش را در دست می‌گیرد و او را لمس می‌کند ، لحظاتی هستند که زن به آنها عشق می‌ورزد.

-هدف یک زن در برقراری رابطه جسمانی ، شور شهوانی نیست. بلکه مقصود او لذت بردن از صمیمیت ، عشق و ملاطفت در کنار شور جسمانی است.


-هنگامی‌که زنی بداند فقط اوست که راه به قلب شریک زندگیش دارد ، در عرش سیر خواهد کرد.

-یک زن هرگز مشکلاتش را دسته بندی نمی‌کند ، در صورتی که زمانی که غمگین و ناراحت باشد ، تمامی‌مشکلاتش از کوچک و بزرگ به دلش هجوم می‌آورند.


-یک زن هنگامی‌سکوت می‌کند که دردهای نهفته در دلش بسیار عمیق است و یا اینکه به مردش آنقدر اعتماد ندارد که سخن دل با او بگوید.

-وقتی مردی با دلسوزی و توجه به مشکلات زن گوش می‌سپارد و از ارائه راه حل می‌پرهیزد ، احساس عشق و بلوغ را در او دو چندان می‌کند.


-مردان و زنان در برابر فشارهای عصبی واکنش های متفاوتی از خود نشان می‌دهند.دراینگونه مواقع زن نیازمند نزدیکی و درک طرف مقابلش می‌باشد ، در صورتی که مرد به تنهایی احتیاج دارد.

-هنگامی‌که اظهارات و اعمال زنی بیهوده تلقی می‌گردد ، او برای مطرح شدن شروع به ابراز نظریات مخالف و عدم توافق می‌کند.

-به جرأت می‌توان گفت به جز در موارد انگشت شماری ، هیچ چیز بیش از سخن گفتن علیه یک زن به او آسیب نمی‌رساند.


-زن درست مثل یک موج است ، به هنگامی‌که عشق در قلبش به ظهور می‌نشیند ، اعتماد به نفسش در حرکتی مواج به اوج می‌رسد.

-هنگامی‌که موج احساسات یک زن به اوج می‌رسد ، به هیچ عنوان محدودیتی در ارائه عشق نمی‌بیند.


-مردها همواره باید بدانند که هر گاه زنی رنج و عصبانیت خود را بیرون بریزد و آشکار نماید ، احساس آسایش و آرامش بیشتری می‌کند.

-این نکته را به خاطر بسپارید که هر گاه زنی در اوج فوران خشم و غم قرار گرفته باشد ، به هیچ عنوان تقصیری را به گردن نمی‌گیرد.


-وقتی زنی از موضوعی می‌رنجد ، مرد باید ضمن همدردی با او نشان دهد که برای غم او نگران است ، سپس سکوت اختیار کند تا آن زن بتواند احساس همدردی اش را حس کند.

-دردناک ترین مسائل برای بعضی از زنان ، عدم پذیرش ، قضاوت نادرست و ترک شدن است ، چراکه امکان دارد این باورها در عمق ضمیر ناخودآگاهشان آنان را به سوی این تصور نادرست سوق دهد که لیاقتشان بیش از این نیست.

-ماهیت یک زن ، درخواست تأیید امور است.


-در صورتی که مردی در مقابل پیشنهادهای یک زن از خود مقاومت نشان دهد ، زن با این حال که مفهوم این مقاومت را درک می‌کند ، اما هیچ گونه توجهی به آن نشان نمی‌دهد.ولی در این زمان احساس می‌کند که مرد به او احترام نمی‌گذارد.

-بسیاری از زنان به این علت که نمی‌خواهند کسی ایشان را نیازمند بداند ، نیازهایشان را انکار می‌کنند.


-حتی در صورتی که زنی بپندارد نیازها و خواسته هایش برآورده نخواهند شد ، اجتناب از بیان آنها و قصد انجام دادن تمام کارها به تنهایی ، اشتباه بزرگی است.

-یک زن باید بیاموزد که چطور نیازها و تمایلات خود را بدون نکوهش و یا تزلزل ابراز دارد و این نکته از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

-امروزه بسیاری از زنان از اینکه عشق می‌ورزند ، اما در عوض چیزی دریافت نمی‌کنند ، رنج می‌کشند ، آنان به دنبال وقفه ای می‌گردند تا در این زمان تنها به خود بیندیشند و توجه کنند و در خلال آن وجودشان را بهتر کنکاش و کشف کنند.


-یک زن جوان در اوج جوانی مایل است برای برآوردن تمایلات شریک زندگیش خودش را فدا کند.

-یک زن بطور ذاتی از توانایی نامحدودی در شاداب ساختن دیگران برخوردار است .اما وقتی آن زن لبخند می‌زند ، لبخندش به این معنا نیست که در اوج شادابی و خوشحالی قرار دارد.


-همیشه زنان به همان اندازه ای که در توان دارند،بخشش می‌کنند و در این زمان به خاطر می‌آورند هنگامی‌که آنان به بخشش نیاز داشتند ، تا حدودی کمتر از این اندازه ، به ایشان بخشیده شده است.

-اغلب زنان با آنچه همسرشان می‌خواهد به راحتی موافقت می‌کنند ، اما این کار به این معنا نیست که خواسته همسرشان دقیقا همان باشد که آنان می‌خواهند.


-یک زن ، هرگز به کارهای خودش و همسرش امتیاز نمی‌دهد ، بلکه شوهرش را آزاد می‌گذارد و تصور می‌کند او نیز به همین ترتیب آزادش گذاشته است.

-وقتی زنی به ثبت امتیازات می‌پردازد ، ممکن است موضوع بسیار کوچکی در نظرش به اندازه امری بسیار بزرگ به شمار آید.پس امکان دارد یک شاخه گل سرخ بتواند برای شما امتیازات فراوانی به همراه داشته باشد.

*****************************************************

جملاتی جالب که دل خانم ها را آب می کند(اینجا)
 
اگر از آن دسته مردهایی هستید که فکر می کنند، جملات اهمیتی ندارد و تنها چیزی که مهم است درون شماست، کاملا در اشتباهید. تا زمانی که با این احساسات درونی تان جمله ای نسازید و همسرتان را از آن ها با خبر نکنید، هیچ اتفاق خوبی در زندگی مشترک تان نخواهد افتاد. اگر هم از اهمیت این جملات باخبرید اما نمی دانید چه بگویید و از کجا شروع کنید، بهتر است از این توصیه ها کمک بگیرید و با دنیای زنان آشنا تر شوید. باید باور کنید که دنیای ذهنی زنان و مردان تفاوت زیادی دارد و اگر می خواهید همسرتان را خوشحال کنید باید به دنیایش وارد شوید و او را به شیوه خودش آرام و شاد کنید.


چقدر زیبایی
زن ها دوست دارند ظاهرشان را ستایش کنید و گاهی به آنها بگویید که چه چهره زیبایی دارند. حتی اگر همسر شما واقعا به این زیبایی نباشد از این که گمان کند در نظر شما این طور به نظر می رسد، احساس غرور خواهد کرد. البته بی گدار به آب نزنید و بدون آن که برای حرف تان دلیلی داشته باشید او را ستایش نکنید. چون درست در زمانی که به همسرتان می گویید، چقدر زیبا هستی او دلیل شما را خواهد پرسید و خواهد گفت از چه نظر؟ پس سعی کنید برای این ادعایتان جزئیاتی را هم مطرح کنید و به این فکر کنید، چه چیز در او زیباتر است و بعد سراغ تعریف کردن بروید.


تو خیلی خاصی
این که همسر شما بشنود که او فردی بی همتاست و هیچ زن دیگری نمی توانسته شما را به این اندازه خوشبخت کند، یک حس فوق العاده به او می دهد. زن ها دوست دارند، بدانند که با تمامی گزینه های دیگری که شاید همسرشان به آن ها برای ازدواج درنظر داشته فرق می کنند و آنها ویژگی هایی دارند که از نظر شوهرشان در هیچ کدام از زن های دور بر هم وجود ندارد. شما باید این خاص بودن را به او گوشزد کنید و بگویید که کدامیک از ویژگی های همسرتان بیش از دیگر ویژگی ها، شما را تحت تاثیر قرار داده. این موضوع نه تنها حس خوب مورد توجه قرار گرفتن و قدردانی شما را به او می دهد بلکه باعث می شود که او تمرکز بیشتری روی ویژگی های مثبتش داشته باشد و برای پررنگ کردن شان تلاش کند. زن ها دوست دارند از شوهرشان بشنوند که پر از صفات مثبت هستند و این که همسرشان به دلیل همین صفات به آنها افتخار می کند.


● با تو بودن بی نظیر است
زن ها دوست دارند، همسرشان به رابطه ای که دارد افتخار کند و به دلیل آرامشی که در این رابطه دارد هم از آنها قدردانی کند. این قدردانی ممکن است به شکل های مختلفی صورت بگیرد. مثلا وقتی مردی زودتر از سر کار می آید و به همسرش می گوید، دوست داشتم امروز بیشتر کنار تو باشم یا این که دوست دارم وقتم را بیشتر با تو بگذرانم و باقی مانده کارهایم را هم کنار تو انجام دهم می تواند یک حس فوق العاده را در زنان ایجاد کند. با شنیدن این قدردانی ها زن برای بیشتر درک کردن همسرش تلاش خواهد کرد و برای این که همسرش در ساعات بیشتری که در خانه است آرامش داشته باشد و این اتفاق را تکرار کند، مصمم تر خواهد شد. آنها از این تصور که مردشان دوست دارد ساعتی از روز را تنها کنار او و تنها برای استفاده از وقت ۲نفره شان مشخص می کند بیش از هر چیزی خوشحال می شوند.


● دوستت دارم
اگر می خواهید همسرتان از این که دوستش دارید مطمئن شود چاره ای جز گفتن این حرف ندارید اما مهمتر از گفتن این حرف ها عملکرد شماست.
زن ها دوست دارند عشقتان را با کارهای تان نشان دهید. دادن یک شاخه گل، یک هدیه بی مناسبت، پیامک های احوالپرسی طول روز و خیلی کارهای ساده دیگر می تواند تاثیر خاصی روی رابطه شما بگذارد و این زندگی را در چشم همسرتان افتخار آمیزتر کند اما ماجرا به همین جا ختم نمی شود، شما باید مراقب تمام حرف هایی که میان تان رد و بدل می شود باشید و فکر نکنید کلمات تاثیر چندانی ندارند. مهمتر از همه این که باید مراقب قول هایی که به همسرتان می دهید باشید. گرچه پاسخ مثبت شما به خواسته های همسرتان می تواند او را خوشحال کند اما عمل نکردن به وعده های کوچک و بزرگ تان مشکل را چند برابر خواهد کرد و تاثیری منفی روی نگاه همسرتان به شما و رابطه خواهد گذاشت.

● متأسفم
برای زن ها مهمترین اتفاقی که می تواند بعد از یک دعوا یا دلخوری پیش بیاید، شنیدن عذرخواهی مردشان است. آنها دوست دارند تأسف واقعی شما را ببینند و بعد از این دلخوری ها مورد دلجویی قرار گیرند. غرورتان را کنار بگذارید و اگر اشتباه کرده اید قبل از توضیح دادن دلایلتان از او عذر خواهی کنید. این که شما بدون گفتن این که پشیمانید شروع به توضیح دادن و دلیل تراشی کنید می تواند ناراحت کننده ترین واکنش بعد از دعوا برای یک زن باشد. پس اگر نمی خواهید اوضاع را از این که هست خراب تر کنید با یک جمله ای که از ته دل می گویید همه چیز را رو به راه کنید؛ بگویید: ببخشید و متأسفم!


● همه چیز را درست می کنم
حتی اگر یک سوپرمن نباشید باید بتوانید به همسرتان اطمینان دهید که همه چیز تحت کنترل است و تا زمانی که در کنارش هستید نمی گذارید زندگیتان را چیزی تهدید کند. گرچه شما با رفتارهایتان باید این اطمینان را در او ایجاد کنید اما در لحظاتی که او از ته دل غمگین است و احساس اضطراب می کند باید این جمله جادویی را به کار ببرید و به او آرامش دهید. اگر فکر می کنید فراهم کردن امکانات زندگی برای شاد کردن همسرتان کافی است اشتباه می کنید. ایجاد احساس آرامش و اطمینان و گاهی بیان کردن این جملات او را بسیار آرامتر و اعتمادش به زندگی مشترکتان را هم بیشتر خواهد کرد.


● بیا صحبت کنیم
اگر همسرتان مدتی است که ناراحت یا پریشان است اما توضیحی در این مورد به شما نمی دهد، باید خودتان پیشقدم شوید. شاید او مشکل بزرگی دارد که گفتنش برایش آسان نیست و شاید هم منتظر جرقه ای از طرف شماست. یادتان نرود که هیچ ناراحتی بی دلیل نیست و این که شما از کنار این پریشانی ها بگذرید و آن ها را جدی نگیرید، می تواند همسرتان را ناراحت تر از آنچه هست کند و حتی گاهی زندگی مشترکتان را هم زیر سؤال ببرد. پس بعد از هر دلخوری که بینتان پیش می آید یا حتی زمانی که می بینید رفتار همسرتان تغییر کرده اما دلیلش را نمی دانید، به او پیشنهاد گفت وگو دهید و حتی اگر از این گفت وگو طفره رفت برایش توضیح دهید که شنیدن حرف ها و احساساتش چقدر برای شما اهمیت دارد و چقدر برای بهتر کردن زندگی مشترکتان اشتیاق دارید.

هشت دلیـل برای خـوشحالی بیشتـر خانـم ها

زنان می گویند مغز مردها تک بعدی است، اما خانم ها می توانند در یک لحظه به مسائل بی شماری فکر کنند. محققان هم این ادعا را تأیید می کنند و می گویند توانایی زنان در مهارکردن استرس، به آنها اجازه می دهد که با یک دست چند هندوانه بردارند. محققان معتقدند زن ها طبیعتی آرام دارند.

1. با استرس بهتر کنار می آیند
بررسی های پژوهشگران هم نشان می دهد هورمون استروژن، به زن ها کمک می کند تا اثر احساسات منفی را بر مغزشان کمتر کنند. از طرف دیگر، زن ها می توانند درست در لحظه فاجعه، به دنبال راهی برای خلاص شدن از آن بگردند، درحالی که مردها درست در لحظه های حساس زندگیشان، در مشکلات غرق می شوند و قدرت بیرون آمدن از آن را از دست می دهند.

2. راننده های با احتیاط تری هستند
حتما برای شما هم پیش آمده که به خاطر زن بودن در خیابان های شهر مورد سرزنش قرار بگیرید و به خاطر فشار نگاه مردهای راننده، از پس پارک کردن در یک خیابان شلوغ برنیایید. اما محققان می گویند بهتر است هنگام مواجه شدن با چنین فشاری، به قابلیت قبلیتان در مهارکردن استرس متوسل شوید و این نگاه ها را نادیده بگیرید؛ چراکه پژوهش ها ثابت کرده اند که زنان "لااقل در محدوده شهر" راننده های بهتری هستند. به نوشته تودی نیوز، محققان می گویند، زن ها، به ویژه آنهایی که در سنین ۱۷تا ۲۵ سالگی به دنیای راننده ها پا می گذارند، یک سر و گردن از مردها راننده ترند، سریع تر اما مطمئن تر می رانند، آدرس را بهتر پیدا می کنند و در شرایط ناگهانی، بموقع ترمز می گیرند. پس به رانندگی خودتان اعتماد داشته باشید و از طعن و کنایه های مردهای اطرافتان نترسید.

3. مدیران تواناتری هستند
درحالی که بسیاری از سازمان ها، برای استخدام کارمندان زن محدودیت هایی را در نظر می گیرند، محققان می گویند که این محدودیت ها، دلیل شکست شرکت های مردسالارند. چراکه براساس یافته های آنها، زنان در مدیریت کسب وکار از مردها تواناتر هستند.

به نوشته فوربس، پژوهشگران می گویند زنان در مقایسه با مردها در شرایط یکسان از بخش های بیشتری از مغز خود استفاده می کنند و با انعطاف بیشتری فکر می کنند. گرچه آمار و بررسی های مختلف نشان می دهد که زنان با تجربه در محدوده سنی ۵۰ تا ۷۰ سالگی مدیران بهتری هستند، اما محققان به صاحبان شرکت ها توصیه می کنند در تیم شان نیروهایی از هر دو جنس داشته باشند و به زنان خلاق و چند بعدی، اجازه مدیریت این نیروها را بدهند.

توانایی زن ها تنها به رهبری ادارات محدود نمی شود؛ محققان می گویند زن ها گذشته از نشان دادن راه درست در دنیای اقتصاد، حتی در خیابان هم بهترین و کوتاه ترین راه را به گمشده ها معرفی می کنند. درحالی که مردها هنگام پاسخ دادن به عابرهای گمشده، گیج می شوند و فورا اولین مسیری را که به ذهنشان می آید بیان می کنند اما زن ها پس از شنیدن چنین سؤال هایی، کمی فکر می کنند و با کمک ذهن تحلیل گر خود، بهترین نشانی را به گمشده ها معرفی می کنند.

4. حافظه بهتری دارند
از همسرتان بخواهید این ادعای محققان را بخواند: "زنان به ندرت آنچه را که می بینند و می شنوند فراموش می کنند". گرچه بهتربودن حافظه یک مزیت زنانه است اما چنین قابلیتی، می تواند گاهی دعواهای زناشویی به ظاهر تمام شده را به بحران هایی ابدی تبدیل کند.

به گزارش ساینس دیلی، پژوهشگران می گویند نه تنها زنان ۵ درصد بهتر از مردها چهره ها را به خاطر می سپارند، بلکه در یادآوری اطلاعات ۹/۵ مرتبه کمتر از مردها اشتباه می کنند. محققان می گویند حافظه جادویی زن ها باعث می شود کمتر از همسران فراموشکارشان و یا لااقل دیرتر از آنها به بیماری آلزایمر دچار شوند. شاید به همین دلیل است که مردها همسرانشان را به کینه توزی متهم می کنند و انتظار دارند بعد از تنش های زندگی مشترک، مثل خودشان فراموشکار باشند.

5. بهتر می بینند و می شنوند
شما و همسرتان بر سر رنگ یک پیراهن توافق ندارید؟ خب، خود را مقصر ندانید.
پژوهش ها نشان می دهد که مردها رنگ ها را خوب نمی بینند. محققان معتقدند مردها در تمایز تفاوت های ظریف سایه های زرد، سبز و آبی با مشکل روبه رو هستند؛ مثلا آقایان فرق زیادی بین رنگ صورتی و گلبهی احساس نمی کنند. اما ناتوانی در تشخیص درست رنگ ها، تنها مشکل حواس مردانه نیست؛ چراکه به گزارش دیلی میل، بررسی ها ثابت کرده است که مردها به خوبی زنان نمی شنوند و طعم و بو را هم به درستی همسرانشان تشخیص نمی دهند.

البته با وجود این یافته ها، باز هم نباید از مردها ناامید شد، چراکه محققان دریافته اند که مردان در شناسایی جزییات دقیق در تصاویر متحرک مهارت بیشتری دارند و این قابلیتشان را در زمان مشاهده فوتبال در تلویزیون مورد استفاده قرار می دهند.

6. عادلانه تر تصمیم می گیرند
اگر در رابطه با همسرتان به مشکلی برخورده اید و به دنبال فردی مطمئن برای قضاوت کردن می گردید، از میان خانم ها چنین داوری را پیدا کنید. چراکه به نوشته ساینس دیلی، محققان ثابت کرده اند که زنان عادلانه تر از مردها قضاوت می کنند.

بررسی های پژوهشگران در بنگاه های اقتصادی نشان می دهد که مردها برای قضاوت کردن، بیشتر به قوانین، مقررات و روش های سنتی متوسل می شوند؛ درحالی که زنان خودشان را به این معیارهای کلیشه ای محدود نمی کنند و در هر موقعیت، با توجه به شرایطی که در آن قرار دارند، قضاوت کرده و تصمیم می گیرند.پس از یک مرد انتظار نداشته باشید که پیشفرض های ثابت ذهنش را کنار بگذارد و مشکل خاص شما را با راه حلی تازه برطرف کند.

7. درد را بهتر تحمل می کنند
اغلب ما گمان می کنیم مردها در تحمل درد تواناترند و به خاطر حفظ ظاهر قدرتمندشان هم که شده، درد را بروز نمی دهند. اما محققان در بررسی هایشان خلاف این فرضیه را ثابت کرده اند. به گزارش وب ام دی، آنها می گویند تنها یک زن می تواند درست در روزی که دندانش را جراحی کرده، به تکالیف بچه ها رسیدگی کند و با وجود دردهای بدنی بعد از زایمان، از کودکش مراقبت کند. پژوهشگران می گویند زنان درد را راحت تر تحمل می کنند و یا لااقل در یک دوره از زندگیشان، توانایی بیشتری برای مهار کردن دردهایشان دارند.

البته توانایی خارق العاده زنان تنها به تحمل دردهای جسمانی محدود نمی شود، بلکه آنها درد عشق را هم آسان تر تحمل می کنند. درحالی که زن ها گمان می کنند با مردهای آهنین و بی احساس روبه رو هستند، محققان نظر دیگری دارند.

آنها معتقدند مردها روزهای عاشقانه را دیرتر فراموش می کنند و با ضربه های احساسی دیرتر کنار می آیند. از نظر پژوهشگران، مردها بعد از طلاق به راحتی یک زن زندگی خود را بازسازی نمی کنند و شاید به همین دلیل است که با عجله کردن در ازدواج مجدد، برای تسکین دردشان تلاش می کنند.

8. دوستان بهتری هستند
پژوهشگران دانشگاه منچستر می گویند زنان رکورد دار دوستی های طولانی هستند و رابطه های عمیق تری را هم می سازند. بررسی ها نشان می دهد که زن ها از دوستانشان بیشتر حمایت می کنند و در روزهای خوشی و ناخوشی، در کنار آنها می مانند. از نظر محققان جنس رابطه در دوستی های زنانه و مردانه کاملا متفاوت است و نه تنها عمق بیشتری دارد، بلکه عقلانی تر هم هست.

برای زنان مهم نیست که در شهری کوچک در کنار دوستانشان زندگی کنند یا اینکه کیلومترها از آنها فاصله بگیرند، بلکه آنها در هر زمان و هر مکانی به دوستانشان وفادار می مانند و روابط شان را حفظ می کنند.

***********************************************************
راههای بهتر شدن رفتار مردان و بهبود زندگی زناشویی

از نظر خانم ها مردِ جذاب تر و ایده آل تری شوید!(اینجا)

به حال برایتان پیش آمده که وقتی نتوانسته اید نظر همسرتان را جلب کنید، آرزو کنید که ای کاش راهی برای این تفاهم بود؟ یا در عین اینکه عقایدتان مخالف همند، ولی دوست داشته باشید کنار هم شاد زندگی کنید و از وجود یکدیگر لذت ببرید؟
ما راه هایی را به شما می آموزیم که مرد ایده آل تری هم برای خود و هم برای همسرتان، شوید!


با او موافق باشید!
هر کاری را که دوست دارید انجام دهید! ولی وقتی زنتان به شما اعتراضی کرد و خطای شما را دید، معذرت خواهی کنید. همسرتان از هر 10 بار، 9 بارش را به یاد می آورد که به شما چه گفته است. پس ماجرا را کِش ندهید و همان موقع با عذرخواهی ، آن را فیصله دهید. موافق بودن با همسرتان، زندگی را برای شما نیز ساده تر و شادتر خواهد کرد! امام صادق (ع) فرمودند: بر شوهر، در تعامل با همسرش، سه چیز ضروری است یکی از آنها موافقت با وی تا محبت و میل او را به خود جلب کند،...

ابتدا کاری را که می گوید، انجام دهید! بعد....
در نظر خانم شما، رفتن به مدرسه پسرتان و ملاقات با معلم وی، بسیار مهمتر از تماس تلفنی با مدیر کل برای فروش شش تراکتور می باشد. همیشه این حقیقت را به یاد داشته باشید که : «کارهای مهم را همین حالا انجام دهید . پیش از آنکه تبدیل به کارهای فوری شوند! »
به دلیل تأخیر در کارها، اختلافات فراوانی را در خانواده هایی دیده ام که برای مشاوره مراجعه می کردند. درخواستهای همسر و خانواده تان را در برگه ای یادداشت کنید. لبخندی که بر صورت دخترتان می نشیند، بسیار خشنود کننده تر از فروختن یک موتورسیکلت است. رضایت خاطر همسرتان، بسیار ارزشمندتر از خرید یک اتومبیل است!


در اشتباهات، شجاع باشید!
مرد واقعی، کسی نیست که اشتباه نمیکند! بلکه کسی است که آنقدر شجاعت دارد که اشتباهت خود را با فروتنی بپذیرد!
مطمئن باشید که راه خطایی نمی روید. یادتان باشد در یک رابطه ی دوطرفه، هیچ وقت یک نفر، کاملاً مقصر نیست و دیگری، کاملاً بی گناه! ولی حتی اگر در مسئله ای، 99 درصد او مقصر باشد، باز هم معذرت خواهی شما، مفید خواهد بود چون هم او به اشتباه خودش پی می برد و هم اینکه در اعماق قلب خود، به شجاعت و مهربانی شما افتخار خواهد کرد! آیا چنین نتیجه باشکوهی، ارزش این را ندارد که اول، شما عذرخواهی کنید؟
در واقع، در یک زندگی زناشویی، مهم نیست چه کسی اشتباه کرده است، زیرا هر دو نفر از لحاظ روحی، آسیب می بینند. اگر شما جای او بودید، آیا این معذرت خواهی در گوشتان همچون یک موسیقی ملایم نبود؟
تصمیم خود را به سرعت بگیرید!
به جرأت می توان گفت کمتر زنی در جهان پیدا می شود که یکی از مشکلات همیشگی اش، کشف جواب این سؤال نباشد که : «برای نهار یا شام، چی درست کنم؟» یا از شما نپرسد که «برای مهمانی فردا شب، کدام لباس را بپوشد!» مردها معمولاً در جواب می گویند: «خیلی ساده است! هرچه دوست داری درست کن! یا هرچه میخواهی بپوش! چرا از من می پرسی؟» درحالیکه برای همسرشان، جواب این سؤال، از اهمیت بالایی برخورداراست! و با چنین جوابهایی، ناراحت می شوند.

راه ساده ای وجود دارد! دراین گونه مواقع، از همسرتان بپرسید: «عزیزم! بگو ببینم چه می توانی درست کنی؟» او چند مورد از غذاهایی که می تواند و موادش را نیز دارد، نام می برد. شما هم فوراً یکی را انتخاب کنید! باور کنید در اغلب موارد، همین روش ساده، کارساز است! و او راضی شده و از شما متشکر خواهد بود.

در تعریف کردن، بخیل نباشید!
از رفتارها یا کارهای همسرتان، تعریف و تمجید کنید. لازم نیست برای این کار، یک سرویس طلا بخرید! فقط کافی است کمی فکر کنید و کارهایی را به یاد آورید که او تا بحال انجام داده است و شما بی توجه بوده اید . مثلاً اگر او هر روز صبح زود، از خواب بیدار می شود تا برای شما و فرزندان، صبحانه را آماده کند می توانید بگویید: «عزیزم، ازاینکه با تو ازدواج کرده ام خیلی خوشحالم. خیلی از زنها هستند که حتی ساعت 9 صبح هم از خواب بیدار نمی شوند» مطمئن باشید اگر همسرتان بداند که شما قدر کارهای او را می دانید، با انرژی و عشق بیشتری به شما لطف می کند!

وقتی همسرتان، سرِ شما داد می کشد...
درست است که شما مرد خانواده اید و احترام لازم دارید. ولی این را به خاطر داشته باشید که همسر شما یک زن است با تمام حساسیت ها و ظرافت های روحی یک زن! گاهی فشارهای زندگی، مشکلات اقتصادی، جروبحث با شما، تربیت بچه ها و... او را آنقدر تحت فشار می گذارد که نیاز به یک کیسه بوکس دارد!
کیسه بوکس و سوپاپ اطمینان همسرتان باشید!
اجازه دهید خودش را تخلیه کند، سرتان داد بزند، و شما فقط آرام باشید!
به شما قول می دهم بیشتر از چند دقیقه طول نخواهد کشید که از شما معذرت خواهی می کند و از اینکه مردش، او را درک می کند، به شما می بالد! پس از مدتی آشکارا متوجه می شوید که میزان و دفعات این تخلیه خشمها در او، به شدت کاهش پیدا خواهد کرد (زیرا از صمیم قلب، مطمئن است که همسرش او را درک کرده و دوست می دارد! و این مهمتری امتیاز برای یک زن است!)

برای او، وقت شما بیشتر از پولتان، ارزش دارد!
آیا تابحال پیش آمده که به خانه بیایید و ببینید زنتان، سردرد شدیدی دارد؟ شما پیشنهاد می کنید قرص بخورد یا به دکتر بروید که ناگهان او میزند زیر گریه! شما گیج می شوید! ولی خب تجربه نشان داده نیاز او دراین لحظه، پزشک نیست! او نیاز دارد شما وقت بیشتری برایش بگذارید و به او محبت کنید! پس صبور باشید. زودتر به خانه بیایید و با محبت بیشتری، دقایقی کنار او باشید. خواهید دید که سردردش، به خوبی رفع خواهد شد و با شادی، شما را به صرف چای دو نفره، دعوت می کند!

من عاشق تو هستم!
اگر می خواهید یک عمر، در کنار همسرتان، خوشبخت باشید، یاد بگیرید که همسرتان را دوست داشته باشید. هر دقیقه!
و به او نشان دهید که او را دوست دارید. محبتی که فقط در قلب بماند و در گفتار و عمل، نشان داده نشود، فایده ای ندارد!
به او بگویید که دوستش دارید. به مادرش بگویید که دختر او را دوست دارید و از او بخاطر اینکه اجازه داده همسر دخترش باشید، تشکر کنید . این کارها شاید سخت باشد ولی اصلاً لوس نیست چون آنها از محبت شما لذت می برند. به یاد داشته باشید که صمیمیت در یک خانه، تا زمانی ادامه خواهد داشت که یک شوهر با زنش، رفتاری شبیه به روزهای اول ازدواجشان داشته باشد. تا زمانی که زن، چنین رفتاری را می بیند همه تلاشش را می کند که شما نیز احساس خوشبختی دائمی داشته باشید!

تبیان

***************************************************************
چم و خم تعامل با لیلی‌ها(اینجا)
اشتباهات رایجی که مردان در ارتباط با همسرشان انجام می دهند

خانواده نهادی است که بر پایه ازدواج مرد و زن، شکل گرفته است و با تولد فرزندان، توسعه می یابد. این نهاد، اساس سازندگی شخصیت انسان و مهم ترین عامل تکامل جامعه بشر است. این که چرا ازدواج تا این حد موثر و سرنوشت ساز است به خاطر کارکردهای جدی است که در زندگی بشر دارد برای مثال:
** ایجاد ارامش روانی
** امکان بقای نسل
** کانون آرامش زندگی
**کانون مودت و عشق ورزی
**سازندگی اخلاقی
**سازندگی اجتماعی و...
و انبوهی دیگر از تبعات مثبت که البته یک خانواده به این کارکردها نمی رسد مگر آنکه زن و مرد هر یک به سهم خود به وظایف و مسئولیتها و تعهدات خود اشراف داشته و در ایفای آن ازهیچ تلاشی فرو گذار نکند.
اگر در رابطه ای زن و مرد مسئولیتهای و نقش اساسی خود را بخوبی نشناخته و به درستی ایفا نکند کم کم زندگی مشترک زوجین با خلاهای جدی مواجه شده و ارتباط مخدوش می شود. البته با ابراز تأسف باید اقرار کرد که همه روابط با رضایت و شادی هر دو طرفین در طول زمان ادامه نخواهد یافت و از طرف دیگر خیلی از افراد ممکن است علی رغم آنکه لذتی از زندگی مشترک خود نمی برند به رابطه شان ادامه می دهند.
به طور قطع اکثر زوجین ارتباط خود را با انبوهی از آرزوها، رؤیاها و بلندپروازی ها شروع می کنند اما متاسفانه برخی از این زوجین رابطه شان خیلی سریع مختل شده و دچار مشکلات جدی می شود.
با این اوصاف به نظر شما برای آنکه یک ارتباط قوی و پرشور باقی بماند چکار می توان کرد؟ شاید بهتر باشد ابتدا از اشتباهات رایجی که برخی مردان در برابر همسرشان مرتکب می شوند شروع کنیم.


لذا در ادامه برخی از این مردان را به شما معرفی می کنیم:

- مردانی که هیچگاه وقت کافی برای همسرشان ندارد. بسیاری از خانمها از استراحت زیاد همسرشان در هنگام حضور در خانه، کار زیاد بیرون از منزل، دیر آمدن به خانه و .. شکایت و گله دارند. به نظر می رسد که بخش عمده ای از مردان بیشتر وقت و انرژی خود را صرف امرار معاش و موفقیت کاری و شغلی خود کرده و به اندازه کافی وقت صرف خانواده نمی کنند.

- مردانی که در خانه همکاری لازم را با همسرشان ندارند. کار منزل تنها برای زنان نیست شما می توانید در انجام برخی کارها به همسرتان کمک کنید. البته این به معنای تقسیم کار های منزل به صورت 50-50 نیست بلکه منظور مشارکت حداقلی مرد با همسر و از همه مهمتر همدلی مرد با همسرش است.

- مردانی که از گفتگو و تلاش برای حل مشکل گریزانند. وقتی تنش و اختلافی میان زوجین رخ می دهد برخی از مردان برای ایجاد آرامش مجدد و به اتمام رسیدن مشکلات به سرعت قصد خاتمه درگیری را داشته و ترجیح می دهند که بحث را هر چه زودتر تمام کنند حال برخی به حالت قهر سکوت می کنند، برخی با یک فریاد گوش خراش طرف مقابل را ساکت می کنند و برخی موقعیت را ترک می کنند که همه این اقدامات تنها باعث سرپوش گذاشتن بر روی مشکل شده و باعث می گردد مشکل ایجاد شده در روزی دیگر و با شکلی دیگر خود را نشان دهد.

- مردانی که خودمحور هستند. بسیاری از زنان از این شکایت دارند که همسرشان در تصمیمات مهم زندگی آنها را به حساب نیاورده و مسایل را با آنها در میان نمی گذارد. مردان باید بدانند که گوش ندادن و یا حمایت نکردن از ایده های همسر از موانع مهم ایجاد ارتباط صمیمانه است لذا حتی اگر به این ایده ها و نظرات همسرتان اعتماد و اعتقاد ندارید، حداقل شنونده خوبی برای نظراتش باشید. درست است که شما به عنوان مرد کانون و محوریت خانواده را بر عهده دارید ولی هرگز لزوم مشارکت فعال همسرتان در اداره امور خانواده را فراموش نکنید.

- مردانی که به طور مکرر از اعضای خانواده همسر بدگویی می کنند. البته در نگاه اول شاید به نظر برسد که این مشکل بیشتر از جانب زنان مشاهده می شود اما با بررسی دقیق تر در روابط زن و شوهری می بینیم که مردان هم حساسیت زیادی نسبت به خانواده همسر خود داشته و خصوصا حضور اعضای جدید در خانواده مثل باجناق یا عروس تازه، بر این حساسیتها می افزاید. مردانی با این شرایط باید به این نکته توجه داشته باشند که شما قبل از وصلت با این خانواده آنها را می شناختید و می دانستید که شرایط آنها را دوست دارید یا نه. پس الان همه چیز مثل قبل است. یادتان باشد که منظور این نیست که اصلا حق ابراز عقیده ندارید اما نباید مرتبا خانواده همسرتان را زیر ذره بین برده و یا آنها را سرزنش کنید، اینکار شما می تواند بذر یک طوفان را در وجود همسرتان بکارد.

- مردانی که خیلی خشک و نفوذ ناپذیر جلوه می کنند.
خوب است که یک مرد بیاموزد که از نظر احساسی در دسترس همسرش باشد. زنان از شما نخواهند خواست که مرد بودن را خود را متوقف کنید بلکه صرفا خواهان توجه و ابراز علاقه بیشتر از جانب شما هستند.

- مردانی که دریافت کمک تخصصی و مشاوره برای شان مشکل است.
مشورت و مشاوره گرفتن برای مردان سخت است چرا که احتمالا دلیلش این خواهد بود که این کار اساسا بر حرف زدن و سهیم شدن استوار است. یادتان باشد مراجعه به مشاور به مفهوم ضعیف بودن شما نیست بلکه نشان از بلوغ فکری و انتقاد پذیری شما خواهد بود.

همچنین مردان باید از یکسری اشتباهات دیگر هم پرهیز کنند:

- هرگز توانایی چند زن را با هم مورد مقایسه قرار ندهید چون ناخودآگاه تخم کینه را در دل همسرتان می کارید. مثلا هیچگاه دست پخت همسرتان را با خواهر، مادر، مادربزرگ و .. مقایسه نکنید چون به مرور باعث می شود که همسرتان از این افراد دوری کرده و حسادتش تحریک شود.

- هرگز همسرتان را به چیزهایی که به آنها علاقمند نیست (مانند رفتن به ورزشگاه یا دیدن یک بازی یا فیلم خاص) مجبور نکنید. همسرتان را همانطور که هست بپذیرید و اگر لازم بود که وی کاری را انجام دهد مسلما تشویق بهتر از اجبار تاثیر گذار خواهد بود.
واقعیت این است که ما همه، متفاوت از هم هستیم و این همان چیزی است که هر یک از ما را خاص می کند و مسلما این متفاوت بودن در رابطه زن و شوهری و در ارتباط با دو طرفی که از همه لحاظ با هم متفاوت و متمایز هستند بیشتر به چشم می خورد. هر قدر هم که قبل از ازدواج در زمینه وجود تناسبها بررسی و دقت شود در هر حال تفاوتهای چشم گیری میان زوجین وجود خواهد داشت که این مساله کاملا طبیعی است.
پایدار نگه داشتن یک رابطه موفق نیاز به همکاری متقابل زوجین دارد. اینکه فقط یک نفر وظیفه اش را به خوبی انجام دهد چندان موثر نیست زیرا بعد از مدتی تمامی عشق و علاقه ای که وی برای همسرش در زندگی صرف کرده، در ذهنش به نوعی از خود گذشتگی تعبیر می شود که در درازمدت بستر بروز شکاف و فاصله را فراهم می کند.
دنبال اکسیر برای افزایش علاقه میان خود و همسرتان نگردید. احساس صمیمیت را در خود تقویت کنید. داشتن صمیمیت در روابط زناشویی نقش اساسی ایفا می کند؛ زیرا محدودیت ها و یا اوج توانایی اشخاص را در دوست داشتن نشان می دهد. صمیمیت مستلزم اعتماد و اطمینان است. باید مطمئن باشیم که می توانیم بیشترین آسیب پذیری های خود را به طرف مقابل ارائه کنیم و از سوی دیگر آسیب پذیری های طرف مقابل را بدون هیچ گلایه و شکایتی بپذیریم. داشتن ارتباط متقابل نه تنها در ازدواج که در تمامی روابط موفق اصل اساسی به شمار می رود.

***************************************************

ترفند زیرکانه برای عاشق کردن همسر!(اینجا)

زن برای اینکه احساس کند شوهرش او را دوست دارد، باید محبت همسرش را بار‌ها ببیند.

مرد‌ها می‌توانند به روش‌های گوناگون و بی‌آنکه زحمت فراوانی به خود بدهند توجه همسرانشان را جلب کنند و به بار عاطفی زندگی زناشویی خود بیفزایند. اغلب مرد‌ها این را می‌دانند اما زحمت آن را به خود نمی‌دهند.

زن برای اینکه احساس کند شوهرش او را دوست دارد، باید محبت همسرش را بار‌ها ببیند. یک یا دو بار ابراز محبت هر اندازه هم که مهم باشد نمی‌تواند برای زن رضایتبخش باشد. مردان با انجام کارهای کوچک و جزیی می‌توانند این نیاز را برآورده کنند. اگر زن مورد مهر و محبت بیشتری قرار بگیرد به شوهرش نیز محبت بیشتری می‌کند و در نتیجه خود را موجودی قدرتمند و موثر می‌بیند، زیرا عشق و علاقه و توجهی را که به آن احتیاج دارد دریافت می‌کند. در این شرایط زن و شوهر هر دو به خواسته‌های خود می‌رسند و از زندگی راضی خواهند بود. زیرا این چرخه تکرار می‌شود و مردی که احساس مردانگی‌اش تامین شود از همسر خود حمایت بیشتری کرده و به آن محبت بیشتری می‌کند.

اقداماتی که مردان می‌توانند برای جلب علاقه همسرانشان از آن بهره گیرند عبارتند از :

_ وقتی به خانه بر می‌گردید قبل از هر کار او را بیابید. در اولین زمان ممکن از او دربارهٔ کارهایی که در طی روز انجام داده سؤال بپرسید مثلاً بپرسید آیا امروز به پزشکی که قرار بود مراجعه کنی رفتی؟

_ مدتی را با او صرف کنید؛ در این زمان خاص از خواندن روزنامه و یا انجام کارهایی که حواستان را به آن معطوف کند خودداری کنید.

_ به مناسبت‌های ویژه و گهگاه بدون دلیل مشخص به وی شاخه گلی هدیه کنید.

_ از حال چهره و طرز لباس پوشیدن یک زن تعریف کنید.

_ اگر ناراحت است به احساساتش بها دهید.

_ اگر می‌بینید دیر به منزل می‌رسید به او تلفن کنید و دیر آمدنتان را به او اطلاع دهید.

_ اگر احساساتش جریحه دار شده با او همدردی کنید. به او بگویید متاسفم که ناراحت هستی، بگذارید بداند که حال او را درک می‌کنید.

_ «تو را دوست دارم را هرگز فراموش نکنید».

_ در حضور دیگران به او محبت کنید.

_ در کیف خود عکسی از او نگهداری کنید و گه‌گاه این عکس را با عکس دیگری از او عوض کنید.

_در کار‌ها از او نظر خواهی کنید

******************************************************

این کلمات را هرگز به یک زن نگویید! (اینجا)

«آرام باش» این عبارت دو کلمه ای به هیچ عنوان کارساز نیست و به مردها توصیه می کنیم تاحد امکان از آن استفاده نکنند. شاید تصور کنید این دو کلمه هیچ گونه بار منفی ندارد اما این دیدگاه شماست و خانم ها اینگونه فکر نمی کنند.

آنها با شنیدن این جمله خشمشان بیشتر می شود. دلیل آن نیز این است که خانم ها تصور می کنند مردها می خواهند در هر شرایطی از موضع بالا بر اتفاق ها کنترل داشته باشند و با گفتن عبارت «آرام باش» می خواهند او را آرام کنند و اهمیتی به بد بودن شرایط نمی دهند. بنابراین، توصیه اکید می شود که آقایان تا حد امکان از این دو کلمه کوچک در برابر خانم ها استفاده نکنند.

بار تحقیرآمیز دارد

به طور مثال، با نامزد یا همسر خود قرار است برای صرف شام بیرون بروید شما تصور می کنید در این موقعیت می توانید در مورد روابط یا مشکلات با هم صحبت کنید اما متوجه می شوید او دوست خود (که شما به هیچ عنوان از او خوشتان نمی آید) را نیز دعوت کرده است. او به شما می گوید: «آرام باش». اما چیزی که شما می شنوید این است: «تو کاملا بی منطق شده ای». این کاملا درست است: بیشتر زنان با شنیدن این عبارت با خود فکر می کنند احساسات آنها هیچ ارزشی ندارد و به همین دلیل، برافراوخته و عصبانی می شوند.

به هیچ عنوان کمک کننده نیست

درست است، شما عصبانی هستید. اما بیان عبارت کوتاهی که بیان کننده عصبانیت شما است، برای حل مساله هیچ کمکی نمی کند. بیشتر مردم دوست ندارند احساساتشان به آنها دیکته شود. عبارت «آرام باش» به هیچ عنوان دوستانه نیست بلکه کاملا هم غیرصمیمانه و ناراحت کننده است. مردها با بیان این دو کلمه به ظاهر ساده، آتش دعوا را بیشتر می کنند. پس تصور نکنید با گفتن این عبارت نابودکننده می توانید باعث بهتر شدن اوضاع بشوید.

غیر منصفانه است

برخی از مردها بدون هیچ قصد و غرضی این دو کلمه را استفاده می کنند و همه تلاش آن آرام کردن شرایط است. اما برخی از مردها هنگامی که احساس ضعف می کنند از این کلمات سوءاستفاده می کنند و باعث ناراحتی طرف مقابل خود می شوند. هنگامی که مردی خودش عصبانی است و کنترلش را از دست داده است به زن می گوید که آرام باشد و رفتار خود را کنترل کند.


آنها به خوبی می دانند این جملات باعث عصبانیت زن می شود و به این ترتیب، با این ترفند خیلی راحت، عصبانیت و رفتار بد خود را توجیه می کنند. این یک درماندگی واقعی است و به هیچ عنوان منصفانه نیست. اصولا مردهایی که از این ترفند نابخردانه استفاده می کنند از رفتارهای والدین خود یا اطرافیان الگو گرفته اند و تصور می کنند زنان قدرت کنترل عصبانیت خود را ندارند. اما این مساله صحت ندارد.


اما ما برای خانم ها توصیه ای داریم. اگر مرد شما در مواقع حساس از این دو کلمه سوءاستفاده کرد، خیلی راحت با او موافقت کنید. با آرامش کامل به او بگویید: « بله. من ناراحت و عصبانی هستم و احساسات من ارزشمند هستند.» سپس سعی کنید برای تخلیه احساسات بد خود با دوستی تماس بگیرید یا بیرون بروید و در هوای آزاد کمی پیاده روی کنید. و مراقب باشید دفعه بعد که دوباره با هم یکی به دو کردید، برای تلافی، از این دو کلمه آزار دهنده سوء استفاده نکنید.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 332747

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 108
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • st IR ۰۳:۵۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  بیچاره ما مردها....اونا چی باید به مابگن؟
  • بی نام IR ۰۷:۱۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
   عجيجم، خوشملم، بيا ديگه!
  • محسن A1 ۰۷:۳۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
   هیچی اونا فقط باید از مردشون پول بخوان...
  • بی نام A1 ۰۷:۵۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
   چقدر هم كه شما آقايون توجه داريد به اين نكات..... همين كه پا به پاى شما كار ميكنيم و نصف مخارج خونه روپرداخت ميكنيم لطف بزرگيه در حق شما اقايون.
  • هیچکس A1 ۰۸:۱۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
   75 20
   اگه یه مرد حتی با یه شاخه گل برای زنش ارزش قاعل بشه از هزارن طلا و پول برای اون زن با ارزش تره وقتی زن ها از نظر عاطفی نیاز هاشون برطرف نمیشه ترجیح با پول خرج کردن این کارو انجام بدن این حقیقت رو انکار نکنید
  • بی نام A1 ۰۹:۰۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
   68 47
   شور شهوانی شد بد . شور فلانی شد خوب . خدایی ما مردها خیلی خیلی و بیش از اندازه بدبختیم . طوری اینا رو نشته انگار مردها مشتی انگل هستن که به زور دارن زندگی میکنن و 24 ساعت باید مشغول ثابت کردن خودشون باشن . فرهنگ و زندگی تو این مملکت به اوج افتضاحش رسیده .
  • بی نام IR ۱۰:۱۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
   54 26
   پابه پای آقایون کار نکنین فقط یه خرده انصاف داشته باشین ، چشم هم چشمی نکنین زیاد هم پولکی نباشین
 • بی نام US ۰۴:۳۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  وای چه طولانی. خانم ها از روده درازی هم خوششون نمیاد
 • امیرعلی IR ۰۴:۳۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  حالا باز هم بگو می‌خوام ازدواج کنم!! از جونم سیر شدم؟؟؟؟
 • حسین A1 ۰۴:۳۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  270 6
  به قول آقاجون ، زن گرفتن سخت نیست ، زن نگه داشتن سخته.
 • بی نام IR ۰۴:۴۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  این حرفا همش درست ولی‌ دیگه جواب نمیدان!! دخترای امروزی فقط پول شوهر براشون مهمه!!! این حرفا توی ایران خریدار نداره!! پول باشه، زنت یأ نامزدت خوشحاله وگرنه خودتو گول نزن!!
  • بی نام IR ۰۶:۲۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
   داداش من اونی که واسه پول میاد اسمش همسر نیست.
  • محمد GB ۰۸:۵۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
   72 29
   اين حرف‌ها مال تو كتاب‌ا زن فقط پول آروم و خوشبخت ش ميكنه ! اگه پول داشتي بهتريني اگه نه، مجنون هم كه باشي از نظر او بي عرضه ترين آدمي!
  • بی نام IR ۰۹:۰۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
   51 17
   دقیقا.. من کاملا موافقم .من دندون بهشتی‌ می‌خونم،والا اکثر دخترای امروزی( به عنوانه مثل دانشکده ما) فقط دنبال پول هستند!! مطبت اجاره کردی یأ مال خودته؟بابات چی‌ کارست؟ ماشینت چیه؟! بابات ماشینش چیه؟! ماشین زیر صد میلیون که جواده!! مهریه هم حداقل هزارتا سکه + حق طلا ق!! بدون که الان من ماهی‌ فقط ۵۰۰ تومن، آرایشگاه میدم، ۳۰۰ تومن کلاس زومبا و.. کار هم فقط ۹ تا ۱۲ می‌کنم ۳روز درهفته بیشتر نه!! تو هم حتما باید تخصص داشته باشی‌،چون دندون عمومی دیگه پول توش نیست و ... من هم میگم : باشه،حتما :)
  • بی نام A1 ۱۱:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
   64 1
   منم موافقم، شاید پول کافی نباشه ولی حتماً لازمه!
 • بی نام IR ۰۴:۴۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  48 42
  مطالب کاربردی و جالب بود .
 • حجت IR ۰۵:۰۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  38 34
  سلام بسیار عالی و سود مند هست لطفا بفرمائید بزرگواری که این نظرهای خوب و کار ساز را ارائه فرموده اند خانم هستند یا اقا متشکرم
 • حامد A1 ۰۵:۱۳ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  82 18
  مطالبی که ذکر کردید، بسیار خوب و زیبا بودن. ولی چند تا نکته در این باره وجود داره. با اینکه پول همه چیز نیست، ولی تا وقتی که مشکلات مادی به اندازه ای میرسه که روی زندگی زناشویی اثر میذاره، دیگه خیلی از این مطالب اهمیت خودشون رو از دست میدن و توی جامعه ایرانی هم این مشکلات رو مرد باید تحمل کنه. ضمنا اون هشت موردی هم که در مورد برتری خانمها گفتید، زیاد جالب نیست، چون که هرکس شخصیت خودش رو داره و این شخصیت آدمه که تعیین میکنه مثلا دوست بهتری باشه، نه جنسیت افراد. یک نکته دیگه هم اینکه رابطه زناشویی یک رابطه دو طرفه هست. یادم میاد چند وقت پیش همچین مطلبی در مورد آقایون نوشتید که خیلی مختصر بود و حتی بعضی مواردش کمی خنده دار بود! لطفا انصاف رو رعایت کنید. همین طوریش مردها زیر بار مشکلات له میشن!
  • همدرد IR ۰۶:۲۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
   99 13
   دوست عزيز ، اصلا مرد بدنيا اومده براى له شدن چه وضع مالى و اقتصادى بد باشه چه خوب ، ولى كاش كه شريك زندگيت كمى به اين له شدن بها ميداد و يه خسته نباشى خشك و خالى حوالت ميكرد (خيلى حالمون خرابه نه ؟)
  • امیراشکان A1 ۰۰:۱۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
   23 2
   بد جور خرابه " همدرد " بد جور ..!! توی 2 ماهه گذشته بعد از بیکار شدنم از شرکت تبلیغاتی ، تنها چیزی که نفروختمش فرش زیرپام بوده و این کامپیوتر لعنتی و میزش..!! به خدا راست می گم ...
 • علی A1 ۰۵:۱۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  اولاً که تکراری بود، ثانیاً وضع اقتصاد و معیشت که درست نباشه اینا به چه درد می خوره؟
 • بی نام A1 ۰۵:۲۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  ببخشید نویسنده معلومه که زن بوده
 • بهمن A1 ۰۵:۲۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  98 15
  مطالب بسیار مفیدی بود ولی خیلی طولانی بود . خیلی ...
 • بی نام A1 ۰۵:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  لطف کنید رازهایی که زنان متاهل هم باید بدانند را منتشر کنید. بیچاره مردها، فقط آنها باید به فکر جنس لطیف باشند؟
  • بی نام IR ۰۶:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
   86 13
   احسنت
  • احمد RO ۰۷:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۳
   5 1
   تو سایت هست
 • ahmad IR ۰۵:۴۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  34 63
  خیلی خوب و مفصل و کاربردی بود خیلی ممنون
 • reza IR ۰۵:۵۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  همش الکیه! من هرکاری برای زنم کردم وهرچی بیشتر علاقه ام رو براش آشکار کردم ایشون متوقع تر شد. فکر کرد فرد خاصیه که اینهمه لایق احترام وعلاقه است .
  • بی نام A1 ۰۶:۳۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
   یعنی شما برای کسی این کارها رو کردی که اونو لایق احترام و علاقه نمی دونستی؟! خب حتما می فهمیده که کارهاتون از روی علاقه قلبی نیست و ناخالصانه ست.واسه همین فایده نداشته.شما باید خودت می بودی تا نتیجه رو ببینی نه اینکه نقش بازی کنی.
  • بی نام IR ۰۷:۱۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
   63 35
   شدیدا موافقم
  • بی نام IR ۰۸:۰۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
   59 20
   من نمیدونم شما این تفسیر رو ازکجا آووردی .من کی گفتم که لایق احترام نبوده . گفتم این کارهارو کردم . چرا نمیگید چون خودش صادق نبوده شاید اینطوری فکر میکرده .
  • بی نام A1 ۰۹:۲۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
   41 10
   دوست دارم تا صبح به آقا رضا مثبت بدم
 • بی نام GB ۰۵:۵۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  75 12
  اینا همش برمیگرده به اینکه اون مرد برای ابراز این حرکات نمایشی ،یک دل خوش و یک روز خوش با موفقیت در کارهاش رو باید پشت سر گذاشته باشه و اگه خلاف این باشه خود اون خانوم هم این رفتارو پس میزنه .امیدواریم همه مردای این مرزو بوم آخر روز خوشی داشته باشن ،همه مشکلات حله
 • بی نام IR ۰۶:۰۳ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  45 9
  حوصله اي داريا!
 • على IR ۰۶:۱۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  99 6
  واى چقدر رمانتيك ، ولى زياد جدى نگيريد ... هر انسانى با انسان ديگر فرق دارد، ممكن است يك خانم از شنيدن متاسفم راضى شود ولى خانم ديگر تا سرت را از بدنت جدا نكند راضى نشود ، يكى نوازش را ترجيح دهد و ديگرى اين مسخره بازيها را در نيار !!! خلاصه بسته به روحيه ، شخصيت و حتى تربيت افراد ، نميشود يك نسخه واحد تجويز كرد ... كلا موفق باشيد
 • بی نام A1 ۰۶:۲۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  18 25
  خوب بود . ممنون
 • بی نام IR ۰۶:۳۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  88 29
  واااي. رفتم زنمو طلاق بدم ...
 • مانی 2 A1 ۰۶:۳۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  58 25
  ببینید در اینکه زنها حساسولطیفن هیچ بحثی نیست ا ِ ببخشید یادم رفت سلام کنم، سلام خب چی داشتم میگفتم، ا ِ یادم رفته، اصلا ولش کن از اول میگم آره جونم برات بگه که مرد ها بدبختن و اسیر زنها شدن همش باید حواست رو جمع کنی که دل لطیف همسرت نشکنه، ما شدیم مأمور مراقبت از دل حساس خانم پس من چی؟
 • بی نام A1 ۰۶:۳۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  35 6
  اینا همش برمیگرده به اینکه اون مرد برای ابراز این حرکات نمایشی ،یک دل خوش و یک روز خوش با موفقیت در کارهاش رو باید پشت سر گذاشته باشه!! درسته
 • مش قاسم A1 ۰۶:۴۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  آقا این زنان چه موجودات شگفت انگیزی هستند و ما نمیدونستیم. این هورمون استروژن چها که نمیکنه
 • بهنام IR ۰۶:۴۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  95 72
  بابا انقد این زنارو لوس پر رو نکنید
 • بابک IR ۰۶:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  نویسنده خانم بوده با قدرت تخیل بسیاااااااار بالا . . .
 • بی نام A1 ۰۶:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  36 29
  عادلانه تر تصمیم می گیرند! این یه دروغ محضه! مردان عادلانه ترین تصمیم رو می گیرند! برید به روایات مراجعه کنید.
 • احسان IR ۰۷:۱۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  83 26
  اگر با همين عقل الان به گذشته باز مي گشتم هيچگاه ازدواج نمي کردم. حرف حدود 90% مردان متاهل
  • علی IR ۰۸:۵۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
   35 14
   دورت بگردم با این نظرت ناز نفست گل گفتی ای کاش به 4 سال پیش بر میگشتم
 • بی نام IR ۰۷:۱۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  48 7
  همه اینها مستلزم داشتن یک اعصاب سالم و افکاری نه چندان مخدوش میباشند که با توجه به اوضاع مملکت اکثر ایرانی ها از جمله خودم فاقد اون هستیم البته خدا رو شکر که من زن ندارم :)
 • بی نام A1 ۰۷:۲۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  55 8
  سلام براي شخص من بعنوان يك مرد مطالب بسيار جالب و آموزنده اي بودند و بايد در زندگي به كار بسته شوند همه ما مشكلات كاري يا دغدغه معيشتي را درك ميكنيم ولي تمام اين مشكلات بايد پشت درب منزل رها شوند و با اينكه انجام اين موضوع خيلي سخت است نبايد استرس يك مرد به محيط خانواده آخه گناه زن و بچه ما چيه كه ايد ناراحت مشكلات كاري و معيشتي ما مردها باشند ضمن اينكه محبت كردن و خوش اخلاقي براي ما مردها هزينه اي نداره
 • بی نام A1 ۰۷:۲۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  36 2
  این که برای خودش یه رشته ی تحصیلیه در حد دکترا!!
 • بی نام A1 ۰۷:۳۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  22 11
  در مطلالب عنوان شده بیشتر از کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی استفاده شده است
  • عقاب A1 ۰۸:۵۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
   12 12
   بابا کتاب خون
  • پنیر A1 ۱۰:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۲
   4 3
   خدا به داد خانواده ها برسه، هیچکس هم نمیخواد عوض بشه یا قبول کنه
 • امیذ A1 ۰۷:۳۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  32 19
  ای کاش کمی هم راجع به خواسته های آقایون هم مطلب بنویسید! چون مردها هم نیاز به بروز احساسات همسرشون دارند متاسفانه در این زمینه اکثر خانمها از شوهرشون طلبکارند
  • بی نام A1 ۰۷:۵۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
   52 21
   در این مورد به اندازه کافی نوشته شده جناب. خسته شدیم از بس هر کانال تلویزیونو زدیم دیدیم یکی داره میگه: اگه شوهر معتاد بشه تقصیر خانومه.اگه فاسد بشه تقصیر خانومه انگار که مردا دو سالشونه ... و زنهای بیچاره باید اونا رم بزرگ کنن حتی علنا میگن:اگه شوهرتون خیانت میکنه زیاد شلوغش نکنین!!!!
  • امید A1 ۰۸:۳۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
   24 3
   بی نام عزیز منظور من ابراز احساسات بود والا همه میدونن که در مورد خیلی مسائل در حق خانمها اجحاف میشه!
  • بینام به بینام11 28 48 IR ۰۸:۵۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
   9 28
   اگه تلوزیون ببینی دقیقا عکس مطالبی که شما میگی: هر سریالی که میبینی زنه داره زور میگه و حتی مرد رو از خونه خودش میندازه بیرون. میشه شما چند تا از این مطالبی را که گفتی به ما هم بگی تا دقیقتر تلوزیون را نگاه کنیم. رنگ و بوی صدا و سیما همش رنگ و بوی فمینیستی است.
  • بی نام A1 ۱۷:۰۳ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
   18 0
   اتفاقا اينكه صدا وسيما چنين چيزهايي رو نشون ميده رنگ و بوي "ضدفمينيستي" داره نه رنگ و بوي فمينيستي. همين سريالها رو نشونمون ميدن تا كم كم باور كنيم كه زنها واقعا اينجوريند و يادمون بره كه از چه حقوق اساسي محروم هستند
 • زهرا IR ۰۷:۳۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  35 37
  واقعا زيبا بود خيلي ممنون اگرهمه چه زن و چه مرد به اين دستورها عمل كنند واقعا زندگي گلستان ميشه
 • شاکی IR ۰۷:۳۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  61 15
  من که هر چه به نامزدم محبت کردم آخرش زد زیر حرفش، الان فقط پول مهمه پوووووول
 • رافائل IR ۰۷:۵۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  29 14
  خیلی زیاد بود . دو خطش رو خوندم خسته شدم
 • نیما IR ۰۷:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  56 21
  من متاهلم وحرفای شما رو در عمل انجام دادم البته خودم قبل از خوندن مطالب پی برده بودم واقعا ثمر بخش توصیه میکنم مردها به اونا عمل کنن زندگی عالی میشه
  • farzad...esf A1 ۰۹:۰۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
   25 17
   باش شماهم مردی..ماهم باورمون شد
 • جواد A1 ۰۸:۰۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  66 2
  پول بودنش خوشبختی نمیاره اما نبودنش قطعا بدبختی میاره.
 • بی نام IR ۰۸:۱۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  40 17
  این جوری که باید کل زندگی رو تعطیل کنیم تا به خانوما سرویس بدیم!!!!!!!
 • بی نام A1 ۰۸:۲۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  24 30
  به تجربه برام ثابت شده نباید زیاد به زنها رو داد وگرنه پشیمان خواهید شد. این تجربه ی موفق خودم و 5 تا داداشمه!
 • بی نام IR ۰۸:۳۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  7 5
  ببخشي به جاي آرام باش كه اينقدر خطرناكه حسن چي بايد بگيم ؟! آروم نباش ؟ عصباني باش ؟ نباش ؟ بزن ؟ نزن ؟ غلط كردم ؟! كردي ؟ بي ريلكس ؟!!!
 • رضا IR ۰۸:۳۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  14 14
  مورد داشتيم كه مرد اين حرفها رو به زنش گفته هدايايي هم در حد وسعش داده و زن هم ابراز علاقه و عشق ميكرده اما بعدا لو رفته كه يكي از آقايون همكارش هم حرفهاي قشنگتري زده هم هداياش چرب تر بوده و خانمه چندسالي بوده كه بهش علاقه و عشق داشته يا اقلا اينجور نشون ميداده و خلاصه .... ذات بد نيكو نگردد چونكه بنيادش بد است!
 • بنده خدا IR ۰۸:۴۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  7 15
  با وارونه جلوه دادن حقیقت میخواین واسه زنا خوش رقصی کنین ولی با تبلیغات نمیشه فطرت ادما رو عوض کرد وگرنه تا حالا فمنیستا این کار رو کرده بودن، برای سایت خوش نامتون متاسفم
 • بی نام A1 ۰۸:۴۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  16 31
  و بدین ترتیب زن ها فکر می کنن خدا هستن و هر روز و هر شب ناز می کنن.
 • یک نفر IR ۰۸:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  26 2
  من متاهل هستم واقعا درسته اگر به دل زن ها نفوذ کنید و این اعتماد و اطمینان و ابراز علاقه رو غملا ثابت کنید همه مشکلات قابل حله این رو مطمئن باشید .
 • حبه انگور A1 ۰۸:۵۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  33 3
  سلام.درقران هم امده که وعاشروهن بالمعروف....یعنی با همسرانتان بخوبی رفتارکنید.هر کسی معتقدبه قران باشه و اصول اسلامی راراعیت کنه با همسرش چه زنش چه شوهرش خوب رفتارمیکنه.البته رفتارخوب بایددوطرفه باشه.زندگی دوطرفه است نه این که یکی فقط محبت کنه یکی دیگه نه.
  • بی نام IR ۱۶:۴۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
   13 8
   "همسرانتان " !
 • مرتضی IR ۰۹:۰۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  16 19
  اینا همش چرنده .تو پول داشته باش براش طلا جواهرات بخر مسافرت خارج ببر بقیه این حرفها رو بریز دور.
 • محمد A1 ۰۹:۱۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  34 3
  عالیه اما دیگه واسه من دیر شده. چون یه نامرد زندگیمو خراب کرد.باعث شد دیدگاه من هیچ وقت به نامزدم مثل روز اول نشه و جداشدیم.خانوما وآقایون محترم: لطفا هروقت قصد ازدواج کردن داشتید ارتباطتون با دوستان از جنس مخالف منظورم دوست دختر یا دوست پسره که گاهی باهاش درد دل میکنید رو کاملا قطع و فراموشش کنید.شمارتونم بندازید دور.لعنت به این موبایل و اینترنت ندیده ها که زندگیارو خراب میکنن....
  • بی نام IR ۰۶:۰۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۶
   5 2
   محمد راست میگی . شوهر من هم اوایل عروسیمون سعی کرد با دوستای مجردم بریزه روهم . اما اونا فراری شدن و روابط مون قطع شد. حالا هم که دیگه من از دستش خسته شده م یادگرفته که با دوستای خودش هم دیگه رفت و آمدنکنه چون ممکنه سرش کلاه بره.!!!!!!!!!!
 • غزل A1 ۰۹:۱۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  26 7
  من خودم یه زنم و اینو هم میدونم که زن ها رئوف القلبن اگه همسر بگه متاسفم زود کوتاه میاییم و همه چی رو فراموش میکنیم اگه هر مردی برای زنش این کارها رو بکنه مطمئنن امار طلاق بالا نمیره و زن اون وقت مرد رو خدای دوم خودش میدونه (آنلاین منتشر کن )
 • مرد IR ۰۹:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  13 25
  اینقدر لی لی به لالا زنها نذارید
 • بی نام IR ۰۹:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  15 3
  مردان مجرد چه بکنند دهنشون روگل بکشند...؟؟!!
 • بی نام A1 ۰۹:۳۳ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  7 19
  با توجه به اینکه بر دویم هاست که ازدواج میکنم باید بگم که از این نوشتار که روغنش زیاد بود بیشتر به مسله ای که رسیدم نزدیک شدم , زن موجودی خود خواه , انحصار طلب و حسود است , نوشتن زن مفهوم همگانی نداره بلکه اکثریت رو نشون میده , در مورد خودم همه این کار هارو انجام دادم و همسرم بیشتر و بیشتر میخواست , دیگه وقتی برای منطق , زندگی واقعی نگذشت , متاسفانه اکنون به آخر رسیدم و نمیدونم که چه بکنم تو غربت .
 • بی نام IR ۰۹:۳۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  6 5
  الله اعلم.............
 • حسینی IR ۱۰:۱۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  10 3
  مطالب ارزشمند وجالبی است وانشاءالله کاربردی . برای من که بسیار جالب بود خداکند که بتوانم استفاده لازم راببرم ارزوی موفقیت برای شما دارم.
 • سمانه A1 ۱۱:۱۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  31 2
  کامنتا رو خوندم خیلی به فکر فرو رفتم! من و همسرم ، دوستم و همسرش و کلی از آدمایی که از نزدیک زندگیشونو میبینم و مبشناسمشون ماها از کره مریخ اومدیم؟ به خدا همه چیز دو طرفس محبت کنی محبت میبینی اینایی که میگن وضع اقتصادی و این حرفا پس ما چه جوری دو نفری با حقوق ماهی 1 ملیون زندگی میکنیم؟ تازه تصمیم به بچه دار شدنم داریم فرق ماها اینه که از کاه کوه نمیسازیم منفی بافی نمی کنیم به خدا خیلی سخت میگیرید دو نفر با هم هم دل و همراه باشن همه مشکلا حله نمیگم شرایط خوبه ولی نباید انقدر غر زد و سیاه نمایی کرد با توکل و تلاش همه چیز میسره با منفی بافی که کار درست نمیشه من کامنتا رو میخونم تعجب میکنم کسایی که از شرایط اقتصادی ناراضی ان اگه دلشون به زندگی شون گرم باشه همه چی قابل تحمله
  • بی نام IR ۰۸:۱۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
   14 7
   اولشه نه!!! هنوز مونده زندگیت شروع بشه!!!
 • بی نام A1 ۱۱:۴۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  13 4
  تو این مطلب چیز خاص غیر قابل دسترسی ننوسته نگفته اقایون بیان موشک بفرستن هوا یه سری کارای خیلی سادس که باعث بهتر شدن ارتباط بین زن ومرد میشه .البته بعضی از اقایون حق دارن بعضی از این خانومها بجز پول فکر دیگه ای ندارن تا پول باشه اونام هستن وقتی نباشه نیستن این مطلب برای مردا وزنایی که قصدشون زندگی کردنه با همه به اقایون توصیه میکنم انجام بدن جواب میده.
 • سامان IR ۱۲:۱۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  20 23
  ببینید حقیقت امر اینه زن ها دنبال پول و تجملات هستن وشاید اوایل زندگی واسه مرد ها جالب باشه ولی زن ها هرچقدر بیشتر بهشون نزدیک شی توقعات بیشتر شده و بها دادن به زن مساوی با بدبختی و یه عمر پشیمانی.زن یه طوقی به گردنه که تا آخر عمر باید بکشیش تحملش کنی نازش کنی حالا چه خوبش(استغفراله) چه بدش.
  • جودی ابوت A1 ۱۸:۱۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
   14 2
   شما با اون جور زنها طرف بودی .همه مثل هم نیستند.تعادل را باید رعایت میکردی تا توقعشون بالا نره.حتما رو دادی الکی وفقط پول خرج کردی تا طرفت بیان خب معلومه وقتی با پول محبت میخری طرفو پولکی میکنی.
 • بی نام IR ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  22 6
  این خانوما همین جورین که دیگه هیچکی نمیره ازدواج کنه
  • بی نام IR ۱۳:۴۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
   33 8
   واقعیتش همینه که بازنده در این جریان " زنان عفیف و پاکدامن" هستند که اهل دوست پسربازی و خیانت به شوهر نیستند و مردهایی که تجربه ناموفقی دارند همه را ازازدواج می ترسانند و اینا بی شوهر میمونن .... متاسفانه الان بازار زنان فاسد و خائن و هوسباز داغه داغه.... مردان هوسباز هم که طعمه های خود را راخت پیدا می کنند و واسشون خرج میکنن از پول آنچنانی بگیر تا خودروهای مدل بالا و سفرهای خارجی که دل زنهای سالم هم بسوزه که چرا عفت خریدار نداره....مثلا فاسدی با ماشین اهدایی دوست پسرش میره با دوست فابریکش حال کردن....یا برخیا یه دوس پسر برای پول توجیبی دارن یکی برای همبستری، خودباخته هایی هستن که تودلشون قند آب میشه برای خلاف اما موانع اجتماعی ونه الهی و اخلاقی نمیذاره قاطی فاسدها بشن وگرنه آب ببینن شناگرای خوبین
 • یوسف FR ۲۱:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
  15 21
  مرد باید کار کنه کرد باید سختی بکشه مرد باید تحمل کنه مرد باید نق و غر های زنو گوش کنه و دم نزنه مرد باید مهربون باشه مرد باید ازخود گذشته باشه مرد باید قدر دان باشه مردی باید چشمش رو روی خیلی چزا ببنده و دم نزنه .مرد باید باید باید باید ..بابا یک کلام بگو مرد باید بمیره و دم نزنه چون هیشه یه خدا حق با زنهاست جتی اگه 100% مقصر باشه زن بازم این مرد هست که مقصر اصلی تمام مشکلاته ای بابا پس زن این وسط باید چیکار کنه برای مرد مگه مردا دل ندارن روح ندارن نیاز به ارامش ندارن .......خدایا مردها رو فقط تو میتونی نجات بدی از دست این موجودی که خلق کردی به نام زن .......یو هوووووووووو
 • یاس A1 ۰۷:۰۳ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
  19 22
  مردای بیچاره برید آزاد و راحت زندگی کنید فقط با صیغه و کنیز که در قرآن هم سفارش شده به خدا سیم کارت هم اعتباریش بهتر از دائمیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • محمد IR ۰۷:۱۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
  7 5
  مطلب بسيار جالبي بود و جالب تر از مطلب فوق ، پيامكي بود كه يكي از دوستان فرستاد (( يادش بخير بچگي ها ... گرمايي كه از خيس كردن جامون موقع خواب ، حس ميكرديم تو آغوش عشقاي پوچ امروزي پيدا نميشه . )) من فكر ميكنم قضيه رو خيلي پيچيده كرديم . اين همه مطلب و كلاس و جزوه و مشاور و آموزش حضوري و تلويزيوني و دادگاه و وكيل و بگير و ببند و ........................ آخرش هم اين از آمار طلاق و بالا رفتن سن ازدواج و روابط سرد و بي روح و ادا و اصول و هزار يك گرفتاري ! اي كاش ميتونستيم مثل پدر و مادرمون خيلي ساده و صادقانه زندگي ميكرديم و از ته قلب همديگه رو دوست داشتيم و اين چند صباح كوتاه عمر رو از زندگي لذت ميبرديم .
 • بی نام EU ۱۱:۰۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
  11 3
  مردان عزیز لطفا روزانه یک پاراگراف را حفظ کرده انجام دهید باشد که مورد مهر زن قرار گیرید.
  • داود IR ۰۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۴
   6 4
   اه اه اه
 • مرد IR ۱۳:۵۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
  6 19
  با همين حرفاتون باعث شديد كه زنا انقدر پرو شدن و در مقابل مردا مي ايستن ، نتيجه اين حرفاي مفتم افزايش طلاقه .لطفا قبل از انتشار ،اين مطالب كنترل شود و وقت مردم را نگيريد و اعتبار خبرگزاريتونو با انتشار اين مطالب پايين نياريد .
 • بی نام A1 ۲۰:۲۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
  14 5
  هرکس باید یکبار ازدواج کند تا با بیهوده و بدردنخور بودن این قرارداد انسانی آشنا شود. سخنی که متاسفانه هیچوقت به جوانان ایرانی گفته نشده این است که طبیعت مارا برای خوشبخت شدن بوجود نیاورده بلکه برای تولید مثل بوجود آورده. اینکه ما میخواهیم در جوار یک جنس مخالف برای همیشه خوشبخت شویم یک بحث جداست.
 • داود IR ۰۱:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۴
  6 7
  این نوشته ها برای نیگه داشتن همسر زیاد کارایی نداره برای نیگه داشتن دوست دختر خوبه البته نیگه داشتن هر دوتاشون و به عبارتی زن یا همسر و یا دوست دختر و یا هر اسم و عبارت دیگر مستلزم خرج کردن پوله پول باشه همه چی هست خواهشا نیائید بگید که طرف میلیاردر هست ولی غذا نمیتونه بخوره و کرم خاکی میخوره و از این حرفا پول باشه و خرج زن بکنی یا خرج هر انسانی بکنی دم در خونه ات تا صبح کشیک میده زت زیاد
 • سعید A1 ۱۷:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
  10 4
  .... همش پوله ....تو دنیای امروز اگه پول داری عزت و احترام داری، شرف داری ،آبرو داری، شخصیت داری، گناهات نادیده گرفته میشن و....الان دیگه هر کسی دنبال منافع خودشه، همه منافع طلب شدن نه عشق طلب .تو دنیای امروز دیگه عشق ملاک انتخاب نیست پول ملاک انتخابه.... عشق تو روزگار ما یعنی پول، ماشین خوب، خونه خوب و... اینارو نداشته باشی عشق کیلو چند؟ تودنیای امروزعشق قدرت خودشو از دست داده تسلیم پول شده. حالا شما از این مطالب بزار دل ملت خوش باشه...
 • دیبا A1 ۱۰:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۹
  8 10
  مفید بود اما خیلی طولانیههه گذاشتم رو دسکتاپ که شوهرم بخونه اما قطعا حوصلش نمیشه ینی تموم نمیشه ولی من بعنوان یک زن خیلی قبول داشتم و اصلا حرف حسابم همینه که بابا یه عذر خواهی بعد دعوا یا یه جمله بیا صحبت کنیم نمیکشه کسی رو بخدا اینکه علاقم ثابت شده گفتن نداره مزخرفترین جمله دنیاست شوهر من که توجیه کار ترین انسانیه که میشناسم و نمیشناسم و اینکه این رفتارا علاقه زن رو نابود میکنه کم کم
 • احسان IR ۱۴:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۸
  11 4
  اولین چیزی که زن و شوهر باید داشته باشند غیرت مرد و حیاءی زن است امروزه با بالا رفتن کلاس این دوتا خیلی کمرنگ شده ولی اگر دقت کنید هنوز هم زن ها به طور زاتی جذب مردان استوار و با غیرت میشوند و هیچ مردی از خانوم زیبا و باحیا بدش نمی آید و هر دو از بودن در کنار هم سیر نمی شوند امروزه زنها تمایل زیادی به مرد بودن و مستقل بودن دارن و کارهای مردانه انجام میدهند با اینکار تصور میکنن از بقیه زنها جلو زدن درحالی که این زنها خودشان را به صفر رساندند یعنی هرگز جنسیت عوض نمیشه فقط دیگر زن نیستند و مسلما هیچ کس با آنها مثل یک زن رفتار نمی کند آنها مانند مردان هستند ولی باز دوست دارند مانند یک زن با آنها رفتار شود درحالی دیگر زن نیستند خیلی ببخشید...
 • محمد A1 ۱۵:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۸
  19 3
  سلام ، مطالب بالا جالب بود من یه مرد متاهلم و می خواستم یه نکته ای رو بنویسم: زنها از مرد زندگیشان سه چیز می خوان:1 احترام 2 محبت 3 توجه می توانید بر زندگی مدیریت عالی داشته باشید و زنها نیز همیشه عاشقتون باشند و شما نیز از دید خانمتون مرد جذابی خواهید بود.
 • مهتاب A1 ۰۷:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۳
  10 9
  من الان دو ساله ازدواج کردم شوهرم تو اىن دوسال حتى ىه کادو ىا ىه شاخه گل بهم نداده مهربونه ولى بى ادبه و خسىس ولى من خىلى باهاش کنار مىام
 • جاوید A1 ۱۸:۴۲ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۹
  5 4
  این حرفا همش واقعیت نداره ولی خوب بدنبود
 • خرما IR ۰۵:۴۷ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۱
  8 3
  سلام مطلب جالبی بود بعضی از چیزایی که گفتین به چشم خودم دیدم
 • شبنم A1 ۲۰:۵۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۶
  4 7
  خیییلی خوب بود ولی ای کاش اشاره میکردید که مردها قبل از خواب هم به همسرشان توجه کنند.یا از زن دیگه ای جلوشون تعریف نکنن.ممنوووون
 • ف IR ۰۹:۲۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۲
  9 2
  مطالب بسیار عالی بود و به نظرم به قوام زندگی زناشویی خیلی کمک میکنه و اینکه مشکل خیلیاسن و خدا پدر و مادر نویسنده رو بیامرز. و صد البته هر رابطه ای دو نفره است و خانومها هم باید مطالبی رو جهت طرز برخورد با اقایان یاد بگیرند . و در جواب دوستانی که می گویند فقط پول همه یه جور نیستند هیچ وقت کلی همه رو قضاوت نکنید
 • بی نام RO ۱۶:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۲
  7 0
  سلام.خسته نباش من دوست داشتم .بیشترموضوع درموردمشکلات جامعه امروزماباشه نه گذشته باتشکر
 • حجت A1 ۱۳:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۱
  9 4
  کار رستم تو هفت خان از کار ما مردا تو زندگی راحتره . یکم هم به ما مردا حق میدادن خوب بود . نمیشه که همیشه مرد حواسش باشه و رعایت کنه
 • مجید A1 ۲۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۴
  1 5
  خیلی عالی مرسی
 • بی نام IR ۰۷:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۱
  9 5
  همه چیز عالی ولی اینکه زنان مدیران توانمندتری هستندت واقعااااا دست مریزاد