ایسنا نوشت:

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی از ارائه دو نوبت «سبد کالا» به بازنشستگان این سازمان تا پایان سال خبر داد و گفت: قرار است بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی همانند سایر بازنشستگان صندوق‌های کشوری و لشگری سبد کالا دریافت کنند و در این زمینه مشکلی وجود نخواهد داشت.

علی اصغر بیات با اشاره به پیگیری‌های کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی برای ارائه سبدهای کالا به بازنشستگان این سازمان خاطر نشان کرد: بر اساس پیگیری‌هایی که در کارگروه تشکیل شده در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توسط کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی انجام شد، قرار است هر دو نوبت سبد کالایی که به بازنشستگان کشوری و لشگری تعلق گیرد به بازنشستگان تامین اجتماعی نیز ارائه شود.

وی افزود: رئیس کارگروه تشکیل شده در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این زمینه به کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی اعلام کرده است که آمار بازنشستگان این سازمان ارائه و تایید شده و برای دریافت سبد‌های کالا مشکلی وجود ندارد.

هنوز رقم «عیدی» بازنشستگان قطعی نشده
رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در مورد میزان افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان اظهار کرد: هنوز افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی مشخص نیست و در این زمینه تصمیم گیری‌های لازم انجام نشده است چرا که بودجه تامین اجتماعی در سال 93 در حال حاضر مشخص نیست.

بیات همچنین به پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: هر عددی که برای پرداخت عیدی توسط سازمان تامین اجتماعی به بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان اعلام شود در بهمن ماه مشخص می‌شود، اما هنوز رقم «عیدی» بازنشستگان قطعی نشده است.

4646

 

کد خبر 334752

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 9
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • بی نام A1 ۰۷:۳۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
  12
  یک سوال افرادی کع مثل اینجانب بیکار وفاقد شغل هستند و بازنشسته هم نیستن .وضعیتشان چطوری میشه میرن جزو مرفهین بی درد؟
  • بی نام US ۰۸:۰۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
   6
   خب برو کار پیدا کن..تو دیگه کی هستی !!!!
 • بی نام A1 ۰۸:۰۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
  25
  عیدی مستمری بگیران باید به اندازه کارگران یعنی دوبرابر حقوق باشد تا جواب گرانی را بدهد
 • ناشناس IR ۱۲:۰۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
  8
  میکم رییس قبلی میخواست هردوماه 400 تومن به بازنشسته ها بده از سال 88 تا حالا قراره همسانسازی حقوق بازنشسته های تامین اجتماعی انجام بشه ....بشنو باور نکن
 • بی نام IR ۱۷:۳۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
  11
  مگه فرق هست بین بازنشتگان کشوری ولشکری ،با بازنشستگان تامین اجتماعی؟!!!!!
 • بی نام A1 ۰۹:۴۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۷
  6
  من که مهندس بیکارم چی؟ من چند نوبت سبد خوشبختی میگیرم؟ :(
 • بی نام A1 ۱۶:۰۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۷
  5
  چرا سبد کالا را مثل یارانه به تعداد خانوار نمی دهند مثلا یک خانواده 6 نفره بایک خانواده دونفره مقدار سبد انها یکسان است اصلا چرا مثل پارسال به تعداد افراد خانوار 80 تومان به حساب سرپرست نمی ریزنند که شب عید پوشاک خانوده را تامین کند
 • هادی A1 ۲۰:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۹
  0
  سازمان آمار مستمریهای خود را ندارد خیلی از مستمری بگیران مرده اند هنوز ورثه آنها حقوق می گیرند
 • بی نام IR ۰۵:۵۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۴
  0
  چرا به بازنشستگان نیروهای مسلح تعلق نگرفته نیازی بهش ندارم ولی نباید فرق گذاشت