سایت وزارت ورزش و جوانان نوشت:

سال‌ها است که بحث واگذاری 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس نه تنها دغدغه دولت و مسوولان ورزشی کشور بلکه دغدغه بسیاری از هواداران بوده است. اکنون سازمان خصوصی‌سازی به صورت جدی پیگیر واگذاری سهام این دو باشگاه پرطرفداراست.

 

عبدالله پورحسینی رئیس سازمان خصوصی سازی از جدیت کار قیمت گذاری برند باشگاه های استقلال و پرسپولیس می‌گوید: این اقدام به صورت کاملا جدی در دستور کار ما قرار دارد اما صورت‌های مالی این دو باشگاه به شدت دچار مشکل است. متاسفانه صورت‌های مالی حسابرسی نشده هستند و اگر بررسی شوند به دلیل وجود ابهام مردود خواهند شد و نمی‌تواند مورد استناد کارشناسان رسمی قیمت‌گذاری قرار گیرد.

 

با وجود تمامی این مشکلات پورحسینی از روش‌های واگذاری این 2 باشگاه گفت: در این شرایط برای واگذاری شرکت و بنگاه روش‌هایی نیز وجود دارد. شاید تنها محدودیت ما ورود این باشگاه‌ها به فرابورس بود، با این حال دوستان‌مان در تلاشند در بازار سوم بورس و فرابورس آن‌ها را عرضه کنند و اگراین عرضه مقدور نشد سال آینده با اجازه مجلس و خارج از بورس در قالب مزایده آنها را واگذار خواهیم کرد.

 

رئیس سازمان خصوصی‌سازی صحبت‌های خود را با اعلام تاریخ ضرب العجلی واگذاری 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس پایان داد: امیدواریم تا 20 فروردین ماه سال 93 این دو باشگاه را واگذار کنیم تا به تعطیلات پایان فصل و جام جهانی نکشد.

251 41

 

کد خبر 337258

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =