۰ نفر
۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۱

تسنیم نوشت:

رسانه های غربی از رابطه نخست وزیر اسبق انگلیس با همسر سابق امپراطور رسانه ای جهان پرده برداشتند.
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از نشریه انگلیسی "دیلی میل"؛ "تونی بلر" نخست وزیر اسبق انگلیس این روزها خود را درگیر طوفان عشقی نامشروع و رابطه غیر اخلاقی با مطلقه "رابرت مرداک" امپراطور رسانه ای جهان کرده است.
خانم ویندی دینگ همسر سابق "رابرت مرداک" چندی قبل مطلبی دست نوشته ازخود درجایی به جای گذاشته که در آن از"تونی بلر" نخست وزیر اسبق انگلیس تعریف و تمجید کرده است.
بلافاصله پس از فاش شدن این دست نوشته متعلق به همسر سابق غول رسانه ای جهان، رسانه های خبری و پایگاه های الکترونیکی به پوشش این نامه پرداختند، و این خبر اکنون به سرعت در جای جای انگلیس نقل محافل عمومی شده است.
به گفته آگاهان از زندگی " رابرت مرداک " وی زمانی تصمیم به طلاق از " ویندی دینگ " گرفت که خبرهایی از رابطه پنهان وی با یک مرد معروف شنیده بود، از این رو در تابستان سال 2013 از وی رسماً جدا شد و به زندگی مشترک 14 خود و همسرش پایان داد.
گفتنی است مرداخک82 ساله درسال 1997 با همسر چینی الاصل خود که 44 سال سن دارد در مراسم جشنی که در هنگ کنگ برگزار شده بود، آشنا شد، و بعد از گذشت دو سال از آن دیدار و پس از جدایی مرداک از همسر دومش با ثروتی در حدود 9 میلیلارد و 400 میلیون دلار با هم ازدواج کردند.
به گفته منابع خبری انگلیسی: بعد از روی کار آمدن تونی بلر در صحنه سیاسی انگلیس و تصدی سمت نخست وزیری انگلیس رابطه بین "رابرت مرداک" و خانواده "تونی بلر" بسیار نزدیک و قوی شد، به گونه‌ای که رفت و آمدهای خانوادگی بین این دو بسیار افزایش یافت.
درپی رواج این خبر در انگلیس "شیری" همسر تونی بلر قویا این اخبار را تکذیب کرد و زمانی که وی دیگر قادر به تکذیب این خبر نشد، سخنگوی "تونی بلر" ناگزیر شد، با خبرنگاران دیدار کند و به آنها اعلام کرد: اگر به دنبال پاسخی برای این پرسش هستید که آیا میان "تونی بلر" و همسر سابق"مرداک" رابطه ای وجود دارد یا خیر ؟ باید به شما بگویم چنین رابطه ای وجود ندارد.
همسر نخست وزیر اسبق انگلیس در این باره گفته است: من اطمینان دارم رابطه بین همسرم و مطلقه مرداک زیاد جدی نبوده است!

5252

کد خبر 337419

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =