باتوجه به استقبال و درخواست فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی و استفاده از خدمات بیمه نوین، کانون فارغ التحصیلان در نظر دارد جهت ارائه خدمات و تسهیلات ویژه برای بیمه تکمیلی درمان فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ارائه این خدمات به منظورایجاد پوشش بیمه تکمیلی درمان برای فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی و در راستای ارائه خدمات وتسهیلات به اعضای کانون فارغ التحصیلان است و تمامی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی از امکانات و تسهیلات ویژه بهره مند می شوند. فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی می توانند خانواده های تحت تکفل خود را نیز تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان قرار داده و ازاین خدمات برای خانواده خود نیز استفاده کنند.

بیمه تکمیلی درمان شامل ‌پرداخت هزینه های مربوط به درمان بیمارستانی ،‌عمل جراحی ،‌زایمان طبیعی وعمل سزارین وهزینه های پارا کلینیکی نظیر انواع اسکن،‌ انواع سی تی اسکن ،‌ماموگرافی ،‌سونوگرافی،‌ رادیوتراپی،‌ آندوسکوپی،‌ ام آرای و اکوکاردیوگرافی ، نوار مغز و اعصاب،‌ تست ورزش و آنژیوگرافی و هزینه های مربوط به رفع عیوب انکساری و دید چشم وخدمات آزمایشگاهی وهزینه های آمبولانس داخل و خارج از کشور است.

تمامی فارغ التحصیلان علاقمند به پوشش بیمه تکمیلی درمان می توانند تا پایان بهمن ماه جهت ثبت نام بیمه تکمیلی خود با شماره های 22895207- 22894691 یا مراجعه به سایت www.trcga.ir اقدام کنند.

4646

کد خبر 339162

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =