مهر نوشت:

زلاتکو کرانچار در کنفرانس خبری قبل از بازی با السد قطر گفت:«امیدواریم با تجربه‌ای که سپاهان در اختیار دارد بتوانیم موفق به شکست السد شویم.»

زلاتکو کرانچار در نشست خبری قبل از دیدار تیم های فوتبال فولاد مبارکه سپاهان ایران و السد قطر با بیان مطلب فوق، اظهار کرد: بازی سختی را در برابر السد پیش رو داریم. دو سال پیش سپاهان در دو بازی رفت و برگشت السد قطر را شکست داد و تیم ملی ایران هم تیم ملی قطر را مغلوب کرده و حال نیز سپاهان با اتکاء به ملی پوشان و سایر بازیکنان با کیفیتی که در اختیار دارد مصمم است که باز هم السد را مغلوب کند.

 

وی افزود: البته فراموش نمی‌کنیم که السد قطر با کادر فنی خوب و ستارگانی همچوم رائول قطعا می‌تواند یکی از شانس‌های صعود از گروه ما باشد و حریف قدرتمندی محسوب می‌شود اما در گام اول هدف‌مان این است که قطعا از گروه صعود کنیم در ادامه رقابت‌ها موفق ظاهر شویم.

 

کرانچار ادامه داد: نگاهی به رقبایمان در گروه می‌تواند سختی‌ها و دشواری‌ها و قدرتمندی حریفانمان را مشخص کند. الهلال و السد از قهرمانان آسیا و کشورهای خود بوده اند. الاهلی امارات هم از تیم‌های موفق امارات و آسیاست. بنابراین همه تیم‌های این گروه برای صعود کار سختی دارند.

 

کرانچار در پایان گفت: سپاهان با تجربه بالای آسیایی و کارنامه درخشانی که در اختیار دارد باید در این رقابت‌ها درخشان ظاهر شود و ما برای تحقق این هدف تلاش می‌کنیم.

 

تیم‌های فوتبال سپاهان ایران و السد قطر فردا چهارشنبه ساعت 19 در چارچوب هفته اول مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در دوحه به مصاف هم خواهند رفت.

 

251 41

کد خبر 340728

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =