۰ نفر
۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۳

خانه ملت نوشت:

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران از اجرای طرح پوشش فراگیر بیمه‌ای از سال 93 خبر داد و گفت: در این طرح افراد بی بضاعت شناسایی و به صورت رایگان تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند.
انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به افزایش اعتبارات سازمان بیمه سلامت ایران در سال 93 گفت: اگر چه بودجه این سازمان افزایش یافته است، اما بیمه سلامت ایران بدهی‌هایی را از گذشته به مراکز درمانی دارد. ‌ با توافقی که با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صورت گرفت، قرار شد، اعتبارات از طریق سامانه بیمه سلامت ایران هزینه شود.
محسنی بندپی در ادامه با اشاره به آمادگی سازمان بیمه سلامت ایران در ایام نوروز جهت ارائه خدمات به بیمه‌شدگان گفت: دستورالعمل لازم در این بخش تهیه و به استان‌ها ابلاغ شده است. بر اساس این بخشنامه، ادارات بیمه سلامت موظف هستند در ایام نوروز و به صورت شیفت‌ به بیمه‌شدگان خدمات بدهند.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: یکی از طرح‌های جدید بیمه سلامت ایران (پوشش فراگیر بیمه‌ای) است که این طرح از ابتدای سال آینده آغاز خواهد شد. در این طرح افراد بی‌بضاعت و کم درآمد و بیکار تحت پوشش بیمه رایگان قرار می‌گیرند. در گذشته طرح بیمه ایرانیان اجرا شد که علی‌رغم اینکه این طرح محسناتی داشت، اما با مشکلاتی همراه بود که سازمان بیمه سلامت ایران تصمیم گرفت طرح پوشش فراگیر بیمه‌ای را اجرا کند.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: با هماهنگی که با وزارت کشور صورت گرفته است، ا:/.'راد بی‌بضاعت و کم درآمد شناسایی و در نهایت تحت پوشش بیمه فراگیر قرار می‌گیرند.
45231

کد خبر 341720

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۱۰:۰۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۱
  11
  دوباره همون بحث شناسایی فقیر وغنی!! اگه امکان شناسایی فقرا بطور کامل وجود داشت که تو بحث یارانه و سبد کالا هم مشکلی نداشتیم!!!!
 • بی نام IR ۱۲:۵۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۱
  4
  یه مشت حرف احساساتی. این حرفها دیگه بی اعتباره.
 • رضا IR ۱۹:۳۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۱
  0
  به دنبال تبلیغات بی خودی که برای بیمه ایرانیان شده بود رفته بودم خودم رو بیمه کنم. اما در کمال ناباوری متوجه شدم قیمتی که من بیکار باید بابت بیمه کردن خودم پرداخت کنم فرقی با بیمه کارمند و کارگر نداره! تنها تخفیف برای کمیته امدادیا بود که من نداشتم.
 • بی نام RO ۰۵:۴۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۲
  1
  من نمیفهمم تعریف مسئولین از فقر ، بیمه ، بیکاری ، قانون ... دقیقا چیه ؟!!!!!! کاش بجای حرف ، یه نخود عمل میدیدیم .................
 • رحمتي IR ۱۳:۱۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۵
  0
  پس اگر حقيقت دارد من از الان ثبت نام ميكنم.كه مثل سبد كالا محروم نباشم...