ایسنا نوشت:

رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به همراه تنی چند از مدیران و همکاران سازمان با رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و معاونان پیرامون همکاری دولت و بخش خصوصی دیدار و گفت وگو کردند.

این دیدار که به دعوت علی‌اصغر عمیدیان - معاون وزیر ارتباطات - صورت گرفت، طرفین بر لزوم تعامل و همکاری با یکدیگر تاکید کردند.
عمیدیان در این دیدار با اشاره به اینکه دولت به دنبال نقطه تعامل با بخش خصوصی است گفت: در نظر داریم که از نظرات کارشناسی بدنه صنف فناوری اطلاعات کشور به منظور تعین سیاستها و مقررات بهره مند شویم.

همچنین در این دیدار کاظم آیت اللهی با اشاره به رسالت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در نظم بخشی و ساماندهی بخش خصوص فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت: سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور رگولاتور بخش خصوصی بوده و از آنجا که بر اساس قانون همه فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات باید عضو این سازمان باشند، نقطه تعامل مورد نظر دولت با بخش خصوصی در این حوزه، سازمان نصر کشور است.

در پایان این دیدار علی اصغر عمیدیان با توجه به شروع فعالیتهای کارشناسی به منظور بازنگری در پروانه فعالیت حوزه اینترنت، خواستار جمع بندی نظرات بخش خصوصی در این خصوص توسط سازمان نصر کشور و ارایه به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شد.

23231

 

کد خبر 343429

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام A1 ۱۵:۰۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۹
    1 0
    خب که چی؟