۰ نفر
۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۷:۵۶

مهر نوشت:

آخرین یارانه نقدی گام اول هدفمندی یارانه ها به مبلغ 45 هزار و 500 تومان به ازای هر نفر به حساب سرپرستان خانوار تا دوشنبه هفته آینده واریز می‌شود.

سی و هشتمین مرحله پرداخت یارانه نقدی (مربوط به فروردین ماه سال 93 ) و آخرین یارانه نقدی در گام اول اجرای هدفمندسازی یارانه ها به مبلغ 45 هزار و 500 تومان به ازای هر نفر تا روز دوشنبه هفته آینده به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

نام نویسی سرپرستان خانوار برای دریافت یارانه نقدی در فاز دوم اجرای طرح هدفمندی یارانه ها از فردا در سراسر کشور بر اساس رقم سمت راست شماره ملی از طریق سایت رفاهی آغاز می شود و تا پایان فروردین ماه ادامه دارد.

افرادی که در دور جدید ثبت نام دریافت یارانه نقدی، اقدام نکنند، از اردیبهشت ماه دیگر یارانه دریافت نخواهند کرد، اما در فروردین ماه یارانه به تمام یارانه بگیران پرداخت می‌شود.

همچنین تمام افرادی که در دور جدید ثبت نام کنند و توسط دولت برای دریافت یارانه نقدی تائید شوند، از اردیبهشت ماه یارانه دریافت می‌کنند، ضمن اینکه دولت برای بررسی صحت اطلاعات وارده در فرم متقاضیان دریافت یارانه نقدی، این اطلاعات را راستی آزمایی می کند.

با پرداخت آخرین یارانه نقدی، پرونده فاز اول با پرداخت یک میلیون و 845 هزار تومان به هر ایرانی و 133 هزار و 500 میلیارد تومان به تمام مشمولان بسته می شود.

4545

کد خبر 348106

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 10
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • اسد A1 ۱۰:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
  88 3
  آیا یارانه ندادن به کسی که یارانه حقشه و تو مشتشه کار خوبــــــــــــــــیست؟؟
  • بی نام IR ۱۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
   2 0
   پول های میلیاردی دادن به بازیکنانی که فقط ادعــا دارن کار خوبیــســــــت!!!! .... شما پول اونا رو قطع کن نمیخواد یارانه ملت رو قطع کنی ... اضافی هم میـاد تازه
 • بی نام IR ۱۰:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
  89 1
  اقای خاوری هم انصراف دادن
 • بی نام IR ۱۰:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
  1 0
  يارانه ها به علت برداشتن سوپزيت هاي آب - برق - گاز - تلفن - بنزين و ديگر مواد مصرفي مردم بود دوباره قيمت ها را به سالهاي قبل از يارانه برگردانيد و يارانه ها را قطع كنيد به نظر من يارانه ها حق همه مردم ايران است جدا از دارا و ندار بودن مردم ؛ هرچند بيشتر مردم دارند زير بار اين گراني ها خرد ميشوند و اين را دولت از همه بهتر ميداند تعداد اندكي از مردم هم كه جزء داراهاي گردن كلفت هستند هم دولت نميتواند حذفشان كند. باز هم بيچاره مردم؛ بيچاره مردم !!!!!!!!!!
 • بي نام IR ۱۰:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
  0 0
  بني آدم أعضاي يك پيكرند كه در أفرينش زيك گوهرند ...... برسد به دست همان ...
 • بی نام A1 ۱۰:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
  2 0
  یارانه پول نفته که به همه مردم ایران تعلق داره ..چرا باید انصراف بدن ؟؟؟!!! این 45 تومن هم نمی بینید مردم بگیرن ؟؟
 • بی نام IR ۱۱:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
  1 0
  یارانه مال ما بود تو مشت ما بود. منم میخوام
 • بی نام IR ۱۲:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
  1 0
  آقايون شعار ميدهند نسل جوان در ايران سال به سال پيرتر ميشود وبايد مردم را تشويق كنيم تا تعداد فرزندان زياد وازدواج جوانان بيشتر وسنين كمتر وجمعيت جوان بايد بيشتر شود ،اينگونه ميخواهند عمل كنند، مگه ملت مريضه كه خودش نميتواند شكمشو باين گراني وشرايط بد سير كند بيخود نان خور اضافه كند، خلاصه ما دستورات اسلام را خوب بلديم شعار بدهيم اما در عمل صفر هستيم
 • بی نام A1 ۱۲:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
  0 0
  فقط يه قلم پول گازو برگردونيد به سال 91 هيچكسي ديگه يارانه نمي خواد
 • بی نام FR ۱۳:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
  1 0
  بانکها۱۷٪ به سپرده های یک ساله سود می دهند، در حالی که دولت برای سال ۱۳۹۲ تورم را ۴۰٪ اعلام کرد، با این حساب سپرده گذار ضرر کرده واین سود سپرده شرعاً و قانوناً برایش درآمد حساب نمی شود که اعلام کند تا یارانه اش را قطع کنید! لطفاً مراجع تقلید نظر دهند تا مرتکب خلاف شرع نشویم.