فارس نوشت:

سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها با بیان اینکه آمار انصراف‌دهندگان از دریافت یارانه در پایان فرایند ثبت‌نام اعلام خواهد شد، گفت: در حال حاضر تصمیمی برای اصلاح و یا ویرایش اطلاعاتی که به هر دلیل به طور اشتباه در سامانه درج شده است، از سوی ستاد در نظر گرفته نشده است.
نرگس نجفی در خصوص تعداد سرپرستان خانواری که طی دیروز و امروز متقاضی دریافت یارانه نقدی بوده‌ و ثبت نام کرده‌اند، گفت: اجازه دهید برای انسجام بیشتر در ارائه اطلاعات، آمار ثبت‌نام شدگان در پایان 10 روز اعلام شده برای ثبت نام، اطلاع‌رسانی شود.

مدیر امور بانکی سازمان هدفمندی یارانه‌ها، در پاسخ به این سؤال که کمترین و بیشترین سرپرستان در کدام رقم‌های شماره ملی هستند،گفت: بیشترین تعداد مخاطبان ما برای ثبت نام مربوط به افرادی است که رقم پایانی کد ملی آنها یک است به نحوی که تعداد سرپرستان خانوار در این گروه بیش از دو برابر سایر گروه هاست.

نجفی گفت: ‌با توجه به این موضوع تمهیداتی اندیشیده شد تا فرصت زمانی ثبت نام برای این گروه 2 ساعت زودتر آغاز شود (به نحوی که از ساعت 22 شب قبل از ثبت نام گروه مزبور شروع شد) و خوشبختانه دیروز ثبت‌نام‌ها روان و بدون مشکل انجام شد.

نجفی در پاسخ به این سؤال که اگر فردی که سهوا یا عمدا اطلاعات خود را ناقص ثبت کرده باشد، آیا امکان اصلاح و ویرایش اطلاعات وجود دارد، گفت: در حال حاضر تصمیمی برای اصلاح و یا ویرایش اطلاعاتی که به هر دلیل بطور اشتباه در سامانه درج شده است از سوی ستاد در نظر گرفته نشده و لذا توصیه می‌شود که مردم دقت کافی در زمان درج اطلاعات داشته باشند و با کمال دقت و حوصله نسبت به ثبت اطلاعات مربوطه در سامانه اقدام نمایند.

نجفی در پاسخ به این سؤال که برای مواردی که به طور مثال دو فرزند از یک سرپرست خانوار 4 نفره ازدواج کرده و با توجه به اینکه نمی‌توانند ثبت‌نام جدیدی انجام دهند، باید زیر نظر سرپرست قبلی ثبت‌نام کنند، اما این امکان در سایت برای آنها فراهم نیست، گفت: در صورتی که تغییرات تعداد خانوار از طریق پلیس +10 تا تاریخ 22 اسفند ماه 1392 اعلام شده باشد و یا بطور خودکار از طریق اداره ثبت احوال اعلام گردیده باشد، سرپرست جدید با مراجعه به بانک و ثبت حساب یارانه ای در سامانه سازمان می تواند ثبت نام نماید. درغیر اینصورت با توجه به اینکه امکان ثبت‌نام خانوارهای جدید در این مهلت ده روزه ثبت نام مقدور نمی‌باشد، توصیه می‌شود افرادی که تازه ازدواج کرده‌اند و تغییرات اطلاعات آنها در سامانه سازمان هدفمندسازی یارانه ها هنوز اِعمال نشده است، همچنان در زیر مجموعه خانوار قبلی خود ثبت نام کنند.

 

45231

 

کد خبر 348655

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۰۹:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
  7 0
  بابا ي من يه هفته قبل فوت كرده الان بايد به اسم اون ثبت نام كنم يا مادرم ؟؟؟؟؟؟
 • بی نام IR ۱۰:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
  12 3
  آیابعدازثبت نام دریافت یارانه نقدی می توان ویرایش انجام داد؟
  • بی نام IR ۱۳:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
   16 1
   اشتباه زیاد است لطفا امکان اصلاح اطلاعات ثبت شده را فراهم کنید با تشکر
 • فیض IR ۰۸:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۶
  11 1
  لطفا امکان ویرایش بذارید چون خیلی ها اشتباه کرده اند وبصورت سهوی ویا عمدی از تعداد اعضای خانوادشون کم کرده ان
 • بی نام A1 ۰۶:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۹
  3 0
  لطفا زمان ویرایش را مشخص کنید
 • پيام A1 ۱۰:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۰
  1 0
  لطفا ويرايش بذاريد ما تعداد افراد خانوارمون به جاي 4 نفر 2 نفر ثبت كردن
 • مرضیه A1 ۱۰:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۱
  1 0
  تروخدا امکان ویرایش بذارید، ما به جای 6 نفر فقط 1 نفر ثبت کرده ایم ، فقط سرپرست و ثبت کردم ، ترو خدا امکان ویرایش بذارید، ترو خدا، ما 5 نفرمون جاموندن ، من شرمنده خانوادم نکنید لطفا ، ترو خدا ویرایش فعال کنید...