مهر نوشت:

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی و رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: اینکه می گویند دولت مسکن مهر را رها کرده، صحت ندارد و درست نیست، در این زمینه از مردم تقاضا می شود تا با تکمیل آورده نقدی خود در اتمام و بهره برداری پروژه ها دولت را یاری دهند تا هرچه سریعتر عملیات اجرایی پروژه ها به اتمام رسد.
علیرضا تابش ظهر امروز در مراسم افتتاح هزار و 500 واحد مسکن مهر در شهرستان فیروزکوه، محور فعالیت‌های بنیاد مسکن را به بخش‌های عمران روستایی، بازسای مسکن روستایی، مسکن مهر شهرهای زیر 25 هزار نفر، مسکن محرومین و خیرین مسکن‌ساز تقسیم بندی کرد و گفت: عمده فعالیت‌ها با محوریت خدمت در روستاها و اقشار کم درآمد است.

او با اشاره به احداث واحدهای مسکن مهر در استانها و شهرهای مختلف کشور گفت: از ابتدای آغاز پروژه بزرگ ملی مسکن مهر تاکنون 260 هزار واحد مسکونی مهر در سراسر کشور ساخته و تحویل داده شده است.

این مسئول با تاکید بر لزوم مساعدت سایر دستگاه‌ها و نیز کمک تسهیلاتی به مسکن مهر گفت: سیاست دولت این است که کمک شود هرچه سریعتر این واحدها مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

تابش ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب بحث تامین مسکن همواره در دستور کار دولتها بوده و در دولت یازدهم نیز دولت تدبیر بحث مسکن اجتماعی را مطرح کرده است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی و رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یادآور شد: هم اکنون دولت در تلاش است تا مشکلات زیربنایی مسکن مهر در شهرها و استانهای مختلف را برطرف و هرچه سریعتر این واحدها را به اتمام رساند تا در اختیار صاحبان و مالکان قرار گیرد.

او گفت: در حال حاضر 38 هزار واحد مسکونی در استان تهران وجود دارد که در مجم%:/..D8� 12 درصد از واحدهای مسکن مهر کشور در این استان است.

تابش یادآور شد: اینکه می گویند دولت مسکن مهر را رها کرده، صحت ندارد و درست نیست، در این زمینه از مردم تقاضا می شود تا با تکمیل آورده نقدی خود در اتمام و بهره برداری پروژه ها دولت را یاری دهند تا هرچه سریعتر عملیات اجرایی پروژه ها به اتمام رسد.


23145

 

کد خبر 349935

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =