کیهان نوشت:

معاون روابط عمومی وزارت تعاون و کار به خبر توزیع کارت هدیه 500هزار تومانی بین 20 روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب واکنش نشان داد.
محمدرضا قرائتی در توضیح ارسالی نوشت؛ «متنی خبری تحت عنوان «کارت هدیه به روزنامه‌نگاران» در اخبار ویژه مورخ 1393/1/26 آن روزنامه محترم منتشر شده است که به اطلاع می‌رساند این خبر براساس یک برداشت نادرست و اقدامی که هیچ ارتباطی به وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی و محیط این وزارتخانه نداشته توسط جریانی در خارج از کشور که منتظرند از هر خبر راست و دروغ بهانه‌ای برای کوبیدن مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده کنند مورد بازنمایی دلخواه قرار گرفته که متاسفانه نحوه بازنمایی آن نشان از اهداف خاص دارد. از همین رو به اطلاع می‌رساند که دکتر ربیعی به چنین روش‌هایی اعتقاد ندارد و مهم اینکه روابط عمومی وزارتخانه‌ به عنوان متولی ارتباط با رسانه‌ها هیچ اطلاعی از آن نداشته و درحال پیگیری کردن منشاء خبر می‌باشد. با توجه به اینکه وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی همواره برای نقد سازنده احترام قائل بوده و از نقد مطبوعات استقبال می‌کند اما انتظار این است که رسانه‌های محترم گروهی قبل از درج هر خبر از صحت و سقم آن اطمینان حاصل کنند».
یادآور می‌شود خبر مذکور از سوی عیسی سحرخیز (مدیرکل مطبوعات داخلی در دولت اصلاحات) و نیز سایت‌های اصلاح‌طلب روز نو و خودنویس منتشر شده بود.


17231

 

کد خبر 350336

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • موراکو NL ۰۵:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۳۱
  14 5
  جالبه ، هم خودنویس علیه ویز کار مطلب منتشر کرده هم کیهان.به نظرم ایین یعنی ربیعی داره راهش رو درس می ره
 • خلیج فارس NL ۰۵:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۳۱
  13 4
  دولت باید قدر آقای رببعی را بداند.ایشان در دانشگاه استاد ما بودند.خیلی ادم روشنی است. من اخبار توززیع سبد کالا را دنبال می کردم و فکر می کنم اگر تدبیر همین اقای ربیعی نبود،مشکل از این هم پیچیده تر می شد