مهر نوشت:

بازیکن ایرانی تیم فوتبال فولام انگلیس درباره احتمال پیوستنش به فوتبال باشگاهی ایران تاکید کرد: من به بازی در لیگ ایران فکر نمی‌کنم.
اشکان دژاگه در خصوص احتمال بازی خود در لیگ برتر ایران بیان کرد: من به بازی در لیگ ایران فکر نمی‌کنم. از شرایطی که در لیگ برتر انگلیس دارم راضی هستم و لذت می‌برم. هر هفته بازی‌های مهمی را در اینجا برگزار می‌کنیم و مقابل تیم‌های بزرگی به میدان می‌رویم. من سه سال قرارداد داشتم و هنوز یک فصل از قراردادم باقی مانده است.
وی درباره احتمال حضورش در لیگ‌های آسیایی نیز گفت: من به لیگ برتر انگلیس آمده‌ام تا خودم را نشان بدهم. دو سال دیگر از قراردادم باقی مانده و امیدوار هستم که در فوتبال انگلیس به کار خودم ادامه بدهم.
بازیکن تیم فولام انگلیس با اشاره به حمایت‌های پدر و مادرش تاکید کرد: پدر و مادرم در برلین زندگی می‌کنند و من هم در آنجا بزرگ شدم. آنها خیلی مرا حمایت کردند که به اینجا رسیده‌ام. در حال حاضر هم همسرم و دخترم در لندن هستند که باعث دلگرمی من هستند.
این ملی‌پوش فوتبال کشورمان در گفتگوی خود با شبکه خبر تلویزیون در خصوص تفاوت‌های فوتبال در انگلیس و آلمان با ایران تاکید کرد: تفاوت‌ها زیاد است. در اینجا بازیکنان جوان فوتبال پایه را در مدارس فوتبال یاد می‌گیرند و خودم هم این در مدرسه فوتبال رشد کردم. این مسایل خیلی مهم است و باید در ایران به آن توجه شود چونکه جوان‌های خوبی در ایران به فوتبال می‌پردازند.
دژاگه در خصوص تماشای بازی‌های تیم ملی ایران گفت: همیشه سعی کردم که بازی‌های ایران را دنبال کنم. پدرم و مادرم ایرانی هستند و من هم افتخار می‌کنم که ایرانی هستم. زمان جام جهانی دوست داشم بازی‌های ایران را تماشا کنم و دیدن مهدوی‌کیا و دایی از نزدیک برایم افتخار بود. به دوستانم همیشه می‌گفتم که بازی‌های ایران را دنبال می‌کنم.
وی با اشاره به حضور بازیکنان جوان در فوتبال ایران خاطرنشان کرد: ما بازیکن‌های خوبی داریم و اگر کی روش را در تیم ملی نگه داریم می‌توانیم آینده خوبی را با آنها رقم بزنیم.
43 43

کد خبر 351807

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =