نسیم نوشت:

بنرها و پلاکاردهایی یک شکل با عنوان «من هم روحانی هستم» و «ما همه روحانی هستیم» در دست برخی حضار دیده می شد
ربیعی: همه کارگران تصور می‌کنند که روحانی هستند.

فرزاد حسنی، مجری برنامه: کارگران فکر می‌کنند ما همه روحانی هستیم.

مراسم بزرگداشت روز جهانی کارگر پنجشنبه این هفته در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی با حضور رئیس‌جمهور، وزیر کار، وزیر صنعت و برخی مقامات دولتی برگزار شد و با حاشیه‌هایی همراه بود که به شرح زیر است:

* بنرها و پلاکاردهایی «یک شکل» با عنوان «من هم روحانی هستم» و «ما همه روحانی هستیم» در دست برخی حضار دیده می‌شد که به نظر می‌رسید این اقدام بصورت خودجوش و مردمی صورت نگرفته بود.

* علی ربیعی، وزیر کار در بخشی از سخنرانی خود با تاکید بر جمله‌ای که در برخی پلاکاردها با عنوان «ما همه روحانی هستیم» بود، گفت: با تدبیر آقای رئیس جمهور جامعه کارگری در آینده‌ای نزدیک نیازمند یک جهش خواهد بود و از همین رو «همه کارگران تصور می‌کنند که روحانی هستند».

* این سخنان ربیعی و بیان این جمله از سوی وی بطوری بیان شد تا تشویق و سوت و کف حضار را با خود بهمراه آورد.

* همچنین «فرزاد حسنی»، مجری این برنامه نیز این جمله را تکرار کرد و در حین اجرای این مراسم گفت: «همه کارگران فکر می‌کنند ما همه روحانی هستیم». این سخنان نیز با تشویق‌های کاگران همراه بود.

 

23503

کد خبر 352553

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۰۹:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۱
  ما همه روحانی هستیم
 • بی نام A1 ۱۱:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۲
  11 3
  ما همه روحانی هستیم
 • احمد IR ۱۳:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۲
  5 10
  ما که عمرا روحانی نیستیم
 • صادق زاده A1 ۰۵:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۴
  1 0
  کارکردن به همایش وسوت وکف زدن نیست ‏.اگه روحانی توانست وضعیت نیروهای شرکتی رو مشخص کنه وازبلاتکلیفی دربیاره اون وقت کارمفیدی انجام داده.اگه توانست قانون کارراباتمام شرایط برجامعه پیاده کنه اون وقت کارمفیدانجام داده.نیروی شرکتی بانک ملتم بعددوسال هنوز بیمه نیستم وپاداش های ومزایای اداره کار بهم تعلق نمیگیره .زورمون هم به کسی نمیرسه.حرف از قرارداد بزنی میگن از فردا نیاسرکار.اگه توانست با نظارت تمام احکام اداره کاراجرایی کنه اون وقت ریس جمهوردانا وتوانایی هست.