مهر نوشت:

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه فرصت‌هایش تیمش در دیدار برابر السد قطر در لیگ قهرمانان آسیا بیشتر از حریف بوده است، گفت: شانس پیروزی ما در بازی برگشت در اهواز و مقابل هوادارانمان بیشتر است.
حسین فرکی بعد از تساوی تیم فولاد خوزستان برابر تیم السد قطر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که چهارشنبه شب در دوحه برگزار شد، اظهار کرد: از نتیجه مساوی راضی هستم. ما بازی خوبی انجام دادیم و فکر می‌کنم مساوی نتیجه خوبی برای تیم ما باشد.
وی با بیان اینکه در بازی برگشت فولاد با حمایت هواداران خود به میدان می‌رود، گفت: البته در این مسابقه هم اگر از فرصت‌های زیاد گلزنی‌مان استفاده می‌کردیم قطعا پیروز می‌شدیم. متاسفانه در نیمه اول به خاطر مصدومیت، مجبور شدیم یکی از بازیکنان موثر خود را از زمین بیرون بکشیم و همین مسئله باعث شد تا تاکتیک تیمی را عوض کنیم که در روند بازی فولاد تاثیر منفی گذاشت
سرمربی فولاد در پایان تاکید کرد: شانس پیروزی ما در اهواز زیاد است. ما تمام تلاشمان را به کار می‌بریم تا در بازی برگشت با پیروزی برابر السد به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا برویم.
تیم فوتبال فولاد خوزستان چهارشنبه شب در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در دوحه به مصاف تیم السد قطر رفت که این بازی با تساوی بدون گل به اتمام رسید.
مهر در خبر دیگری نوشت:
سرمربی تیم فوتبال السد قطر گفت: بازی با تیم قدرتمند و سازمان یافته فولاد برای ما دشوار بود.
حسین عموته بعد از تساوی تیم‌های فولاد خوزستان و السد قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: دیدار با تیم سازمان یافته فولاد دشوار بود. کسب تساوی بدون گل، فشار را در بازی برگشت بیشتر می‌کند چرا که باید یک تیم به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.
وی با بیان اینکه بازیکنانش در نیمه دوم فرصت‌های گلزنی را از دست دادند، گفت: بازیکنان تیم ما به خاطر فشار مسابقاتی که در روزهای گذشته انجام داده‌اند، خسته هستند و این مسئله خودش را در دقایق پایانی نیمه دوم نشان داد.
سرمربی السد در پایان اظهار امیدواری کرد که در بازی برگشت بتواند با کسب امتیاز بتواند به مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.
تیم فوتبال فولاد خوزستان چهارشنبه شب در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در دوحه قطر به مصاف تیم السد قطر رفت که این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.
43 43

کد خبر 353966

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =