میلان فصل را با برد 2 بر یک مقابل ساسولو به پایان رسانده اما گمانه زنی ها در مورد آینده کلارنس سیدورف همچنان باقی است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این مربی گفته تا چند روز دیگر تکلیفش مشخص خواهد شد. روسونری تا دقیقه ششم این بازی خودش را مسافر لیگ اروپا می دید اما برد آن ها مقابل ساسولو کافی نبود و در نهایت این پارما بود که به رتبه ششم جدول دست یافت:« میلان از ابتدای فصل رفتن به لیگ اروپا را تنها هدف خودش قرار نداده بود. این فصل با موقعیت های پیچیده و دشواری هم روبرو شدیم. ولی تلاش بچه ها در نیمه دوم فصل قابل تقدیر بود. »
می خواهم سوشی بخورم
او در مورد برکناری احتمالی خودش گفت:«اصلا میل ندارم جلوی رسانه ها درمورد باشگاه و آینده ام صحبتی بکنم. ماه هاست که دارم این را می گویم و در رفتار رسانه ها هم هیچ تغییری حاصل نشده. الان می خواهم مصاحبه را تمام کنم بروم سوشی بخورم و چند روز آتی را استراحت کنم و تنیس بازی کنم. بعدش باید ببینم باشگاه چه هدفی در سر دارد..»
در هیچ تیمی همه بازیکنان راضی نیستند
اما مائورو تاسوتی دستیار وی اظهار داشت که احتمالا این آخرین بازی او بوده و تغییر و تحولات در میلان در راه است. سیدورف افزود:« من هرگز حس بازیکنی که به آخر خط رسیده باشد را نداشتم. همیشه دلم می خواست پیشرفت کنم و از بقیه بچه ها چیزهایی را یاد بگیرم تا نقاط ضعفم را برطرف کنم.فکر کنم در مورد مربیگری هم همین شیوه درست باشد. من آدم کنجکاوی هستم و به استقبال چالش می روم. فکر نمی کنم که روند یادگیری هرگز به پایان برسد. در رختکن می شود تجربیاتی کسب کرد چون ما گروه خوب و متحدی از بازیکنان داشتیم.» شایعات زیادی هم در مورد مشکلات داخلی تیم میلان منتشر شده که سیدورف گفته شاید درست باشند:« من هرگز در تیمی بازی نکرده ام که همه بازیکنانش راضی باشند اما معنی اش این نیست که انسجام و اتحادی میان اعضا وجود ندارد. یادم هست در رئال مادرید دست کم پنج بازیکن از وضعیت شان رضایتی نداشتند اما وقتی بقیه بچه ها با همدیگر متحد باشند این ناراضی ها را هم وارد جمع خودشان خواهند کرد.»
43 43

کد خبر 355985

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =