ابراهیم نکو: برای تخریب دولت اتاق جنگ تشکیل داده اند/ بخشی از این گروه «وابستگان به دولت سابق» هستند

یک نماینده مجلس معتقد است برخی می خواهند قطب های سیاسی کشور به جان هم بیفتند.

ابراهیم نکو نماینده رباط کریم در مجلس نهم در گفت وگو با خبرآنلاین در خصوص تلاش برخی گروه های منتقد دولت برای شکل گیری فضای دو قطبی در جامعه، اظهار داشت: گروهی از جریان های سیاسی در داخل و خارج مجلس ، قبل از هر گونه اقدامی نتایج را سرکوب می کنند؛ این گروه، قبل از حضور دولت در هر نشست و اجلاسی، مدام بر طبل یاس و نا امیدی می کوبند و آن را شکست خورده می دانند وتلاش می کنند دولت موفقیتی به دست نیاورد.

وی در پاسخ به اینکه افراط در فعالیت سیاسی به سود چه جریانهای سیاسی است، اظهار داشت:ما نمی توانیم نیت این افراد را محکوم کنیم . ممکن است برخی از آنها افرادی وفادار و دلسوز باشند، اما عملکرد شان نتایج دلسوزانه ندارد و بهانه برای مخالفین نظام اسلامی است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: در دوران جنگ تحمیلی ، دشمن بعثی تلاش کرد مردم ایران را به زانو در بیاورد ، اما چون همه نیروهای کشور برای صیانت از آب و خاک کشور تلاش کردند، انها به نتایج دلخواه خود نرسیدند.امروز هم باید همه جناح های سیاسی متوجه باشند که دولت در پیشانی دفاع از این کشور است و اختلاف داخلی، جشن پیروزی دشمن است.

نکو که می گفت برخی در داخل به دنبال این هستند که قطب های سیاسی به جان هم بیفتند تا آنها بتوانند از آب گل آلود ماهی خود را بگیرند،تاکید کرد:اگر کسی کشور را دوست دارد، نباید از اینکه دولت مورد هتک حرمت واقع شود خوشحال شود چون دولت منتخب مردم است .

این نماینده مجلس نهم با تاکید بر اینکه بخشی از جریانهای سیاسی در هر شرایطی دولت را به صورت خاکستری نشان دهد ، گفت: آنها در مقابل روشنایی و موفقیت دولت از عینک دودی استفاده می کنند تا موفقیت ها را نبینند، اما در مقابل خطاها، آن را با تلکسوب بزرگنمایی می کنند.

نماینده رباط کریم در مجلس نهم بخشی از این گروه را«وابستگان به دولت سابق» خواند و اظهار داشت:این طیف هر اقدامی که به موفقت دولت فعلی منجر شود، ناراحت می شوند،البته گروه دیگری هستند که به دنبال تیره و تار نشان دادن مسائل نیستند و طرفداران برخی دیگر از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری هستند که از عدم موفقیت های دولت خوشحال می شوند.

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس نهم درباره نگاه برخی حامیان دولت درباره تشکیل اتاق فکری برای تخریب دولت هم اظهار داشت: این اتاق فکر نیست، بلکه اتاق جنگی است که هدفش تخریب است و تلاش می کند مسائل جزئی که جزو ناکارآمدی های دولت است را بسیار بزرگ نشان دهد.


29/212

کد خبر 357852

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 11
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • احمد A1 ۰۶:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۱
  6 21
  اینقدر توهم توطئه و دشمن نداشته باشید.شما درست کار کنید،مردم خودشون شعور دارن
 • بی نام IR ۰۷:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۱
  7 22
  احیانا دولت سابق همون نیست که به خاطرش مردم رو له کردید و الان هم هرچی میشه میندازین گردن همون دولت؟
  • بی نام A1 ۱۱:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۱
   6 1
   من میشناسمش اونموقع هم موضعش همین بود زمانی معلم ما بود
 • ارش IR ۰۷:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۱
  15 0
  همه دولتها مخالف دارند پس صبور باشید.
 • بی نام IR ۰۷:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۱
  21 0
  احسنت
 • داداش IR ۰۹:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۱
  16 0
  مخالفت علیه دولت ها در تمام کشورها باب است یا حزبی ویا شخصی است ولی در هیچکدام نباید نیروهای نظامی به نفع ویاعلیه این جریانات فکری سیاسی جانبداری کنند .در این صورت بسیار خطرناک برای آرامش ملت خواهد شد.
 • سارا A1 ۱۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۱
  35 6
  شما کار خودتان را انجام دهید مردم دولت قبل را قبول نداشته و ندارند
  • 12 IR ۱۱:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۱
   7 19
   باشه خواهر ، تو راست ميگي
 • حمید دهشوری A1 ۱۱:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۱
  6 1
  شگفت اینجاست که این عده از شخص اول مملکت هم مایه می ذارن، بابا شما که این همه دم از ولایت می زنید چرا منویات و سیاست های معظم له را اون هشت سالتون نادیده گرفتید و جامه عمل نپوشاندید بعدش هم میگن؛ چرا به ما میگید افراطی
 • بی نام A1 ۱۷:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۱
  18 4
  اتاق جنگ که چه عرض کنم کشور جنگی درست کردن این افراطیون
 • بی نام A1 ۰۸:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۲
  3 1
  خدا کنه این دشمن نابود بشه تا شما علت کم کاری وناتوانی تان را روی دوش کسی نیندازید قانون این جا چه کاره است