ایرنا نوشت:

معاون اجرایی رییس جمهوری گفت: آیت الله مهدوی کنی در دوران حضور تندروها، نماد اعتدال در کشور بودند و با گشاده رویی با بی مهری ها برخورد می کردند.

محمد شریعتمداری پس از عیادت رییس مجلس خبرگان رهبری افزود: من کوچکتر از آن هستم که درباره آیت الله مهدوی کنی صحبت کنم اما به همین موضوع اشاره کنم که اخلاق مداری ایشان برای کشور امروز یک ضرورت است.

وی یادآور شد: آیت الله مهدوی کنی در همه سال هایی که شاهد تندرویی های مختلف از سوی برخی گروه ها بودیم ایشان نماد اعتدال بودند.

معاون اجرایی رییس جمهوری تاکید کرد: وقتی میان طرفین سیاسی دعوایی شکل می گرفت آیت الله مهدوی کنی از سوی امام راحل مامور به حل مسائل می شدند و به عبارتی ایشان مظهر ایجاد تعادل و توازن و تراز در بخش های مختلف در سال های اخیر بودند.

شریعتمداری ادامه داد: آیت الله مهدوی کنی از ارکان اثرگذار نظام در دوران مختلف بوده است و ایشان مرهم دردهای نظام بوده و هستند.

وی گفت: ایشان گاه از سوی برخی با بی مهری هایی روبه رو می شدند اما همواره در برابر چنین رفتارهایی با چهره گشاده برخورد می کردند و امیدوارم با دعای مردم ایشان سلامتی خود را باز بدست آوردند.

17302

کد خبر 358548

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =