نسیم نوشت:

رئیس تیم پزشکی آیت‌الله مهدوی‌کنی گفت: ایشان دچار آسیب جدی مغزی شده‌اند.

دکتر صفی در گفتگو با «نسیم» افزود: بررسی‌های ما نشان می‌دهد که از لحاظ پزشکی امید بازگشت آیت‌الله مهدوی کنی کم است. برای ارزیابی مغزشان داروهای بیهوشی را قطع کرده‌ایم.

دکتر فضل‌الله صفی رئیس تیم پزشکان آیت‌الله مهدوی کنی با بیان اینکه تمام کارهای پزشکی که باید تا به امروز به روی آیت‌الله مهدوی کنی صورت می‌گرفته دقیقا از سوی تیم پزشکی انجام شده است اظهار داشت: در جلسه تیم پزشکی با معاون اول رئیس جمهور وزیر بهداشت و بیت آیت‌الله مدوی کنی تمام کارها بررسی شد.

وی افزود برای ارزیابی اینکه مغز ایشان صدمه نخورده باشد و اینکه ایشان به علت داروهای بیهوشی به کما رفته‌اند یا خیر، داروهای بیهوشی را قطع کرده‌ایم.

دکتر فضل‌الله صفی گفت: زمانی که سکته قلبی صورت می‌گیرد یک وقفه‌ای در خون‌رسانی به مغز صورت می‌گیرد که بای بعضی از بیماران باعث آسیب جدی ب مغز می‌شود و برخی هم دچار این آسیب نمی‌شوند.

رئیس تیم پزشکان آیت‌الله مهدوی کنی در ادامه این گفتگو افزود: بررسی‌های ما نشان می‌دهد که آیت‌الله مهدوی کنی دچار آسیب جدی مغزی شده‌اند و از لحاظ پزشکی ایشان امید بازگشتشان کم است.

وی در پاسخ به این سوال نسیم مبنی بر اینکه نتیجه قطع کردن داروهای بیهوشی و وضعیت مغزی آیت‌الله مهدوی کنی چه زمانی اعلام خواهد شد گفت: تا زمانی که نتیجه قطعی نگیریم باید صبر کنیم و ممکن است ایشان چند روز دیگر هم در بیمارستان حضور داشته باشند.

 

23503

کد خبر 358730

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =