محسن پاک آئین سفیر ایران در جمهور آذربایجان شب گذشته در یک گفت و گوی تلویزیونی گفت:ما معتقدیم ملت و ارتش عراق با توانمندی های خود،پیروز میدان مبارزه با تروریست ها خواهد بود.

به گزارش خبرآنلاين، سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان شنبه شب در گفتگو با شبکه تلویزیونی آذری زبان atv ضمن محکوم کردن جنایات فجیع تروریست‌ها و کشتار مردم بی‌گناه آن کشور و نیز ابراز خرسندی از وحدت و یکپارچگی مردم این کشور در مبارزه با ترویسم و خشونت، مسئولیت نهادهای بین المللی و کشورهای صلحدوست جهان را برای مبارزه با تروریسم و خشونت یادآوری کرد.
محسن پاک آیین گفت امیدوار است جامعه جهانی با محکومیت اقدامات داعش و دیگر گروه های تروریستی در عراق،متحدانه عمل نماید. وی با تصریح بر اینکه جمهوری اسلامی ایران نیز تمامی تلاش‌های خود در حوزه بین‌المللی و منطقه‌ای را برای مقابله با این اقدامات تروریستی و افزایش خشونت در عراق به کار خواهد گرفت افزود: در این ارتباط وزیر امور خارجه کشورمان در گفتگو با دبیرکل سازمان ملل،سازمان همکاری اسلامی و وزرای خارجه کشورهای ترکیه ، قطر و امارات برضرورت وحدت اسلامی، اقدام مشترک و هماهنگ در مقابله با تروریسم و حمایت از دولت و ملت عراق در برابر موج رو به رشد تروریست ها تاکید کرده است.
سفیر کشورمان گفت ما از اینکه بسیج مردم عراق و عشایر آن کشور در حمایت و کمک ارتش توانسته است اقدامات تروریستی را سد نماید خرسندیم و ملت عراق را به وحدت و یکپارچگی برای مقابله با تروریسم ها دعوت می کنیم.
پاک آیین تاکید کرد ما معتقدیم ملت و ارتش عراق با توانمندی های خود،پیروز این میدان خواهد بود.

2929

کد خبر 360278

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =