سبز شدن درخت به با مز مزه کلمات در ارشاد

یک هندبوک جمع و جور برای آنها که می‌خواهند کتابخوان شوند در کنار مجموعه داستان «درخت به» به زودی روانه بازار نشر می شود.

به گزارش خبرآنلاین، انشارات آرما، یک سال پس از انتشارِ رمانِ کلت45 و مجموعه یادداشتِ حاشیه بر کتاب نوشته حسام الدین مطهری سه کتاب دیگر از این نویسنده را در دست انتشار دارد.

این نویسنده به‌تازگی نگارش اثری با عنوانِ «راهنمای کتاب» را به اتمام رسانده است. این اثر هندبوکی ویژه کسانی است که تازه می‌خواهند کتابخوانی را آغاز کنند و به اعتقاد نویسنده هدیه مناسبی برای تازه‌وارادان به خیل اهالی مطالعه است.

علاوه بر این، مراحل فنی تولید مجموعه داستانِ «درختِ به» به تازگی به پایان رسیده است و این اثر نیز به‌زودی برای کسب مجوز انتشار راهی وزارت ارشاد خواهد شد. داستان‌های این مجموعه درون‌مایه‌ای روانی و انسانی دارند و بیش از آن‌که مقهور تکنیک باشند، با عواطف و روابطِ ساده یا پیچیده انسانی به پیش می‌روند. خانواده از جمله درون‌مایه‌هایی است که مطهری در این اثر بیش‌تر به آن توجه داشته است. همین‌طور درگیری مذهبی و کشمکشِ میان مذهب و بی‌مذهبی از دیگر درون‌مایه‌های داستان‌های مجموعهٔ «درختِ به» است.

«مزمزه کلمات» سومین اثرِ آماده انتشارِ مطهری است که مراحل فنی را پشتِ سر گذاشته و به‌زودی برای کسب مجوز راهی وزارت ارشاد خواهد شد. این اثر، دنباله کتاب «حاشیه بر کتاب» است و به اتفاقِ «راهنمای کتاب» سه‌گانه کتابی این نویسنده است. مطهری در مزمزه کلمات پیشنهادهایی برای بهبود وضعیت مطالعه در کشور ارائه کرده است.

6060

کد خبر 364091

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =