ایسنا نوشت:

ارتش رژیم صهیونیستی به کشته شدن سه سرباز خود در جدیدترین دور درگیری‌ها در منطقه خان یونس اعتراف کرد، به این ترتیب تعداد کشته‌های ارتش این رژیم از ابتدای جنگ در غزه تا به این لحظه به 33 تن رسیده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از سایت شبکه الجزیره، در درگیری‌های رخ داده بین ارتش رژیم صهیونیستی و نیروهای مقاومت در منطقه خان یونس روز چهارشنبه سه سرباز اسرائیلی کشته و ده‌ها تن دیگر زخمی شدند که حال برخی از آن‌ها وخیم گزارش شده است و در میان آن‌ها یک افسر حضور دارد.

خبرگزاری آسوشیتدپرس تعداد کشته‌های اسرائیلی را از ابتدای جنگ تاکنون 34 تن اما خبرگزاری رویترز تعداد آن‌ها را 33 تن اعلام کرده است.

همچنین گردان‌های قسام نوار ویدیویی را منتشر کرده است که در آن نشان می‌دهد تک‌تیراندازهای آن یک افسر اسرائیلی را هدف قرار داده و دستش را قطع می‌کنند.

گردان‌های القسام اعلام کرد، تک‌تیراندازهایش توانستند دست فرمانده نیروهای زرهی اسرائیل را قطع کرده و او را بکشند چراکه وی در تیراندازی به منازل شهروندان فلسطینی در بیت حانون در شمال غزه نقش داشت.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرده است که تعدادی از سربازان و یک غیرنظامی خود را به اتهام انتشار آمار واقعی کشته‌ها و زخمی‌های این ارتش و قرار دادن این اطلاعات در شبکه‌های اجتماعی حبس کرده است.

5252

کد خبر 366771

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =