خانه ملت نوشت:

سخنگوی هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه حامیان دولت احمدی نژاد به دنبال طرح سوال های متعدد از وزرای دولت یازدهم هستند، گفت:. نباید افزایش سوال از وزرا را به حساب همه نمایندگان گذاشت.

بهروز نعمتی درباره افزایش تعداد سوال نمایندگان از وزرا در دولت یازدهم، گفت: البته سوال از وزرا طبق آیین نامه مجلس حق نمایندگان است، اما سوال هایی که تا کنون درصحن مجلس و کمیسیون ها مطرح شده به طور مشخص به طیف خاصی از نمایندگان مربوط است و سوال ها به طور معمول تکراری و مشابه است.

نماینده مردم اسد آباد درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ازاین رو نباید افزایش سوال از وزرا را به حساب همه نمایندگان گذاشت و به طور قطع رئیس جمهور این موضوع را پذیرفته است که یک گروه جدی مخالف در صحن علنی مجلس با برنامه ریزی های خود به دنبال طرح سوالات مختلف در حوزه های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی هستند، هرچند که به اعتقاد من دولت می تواند راهکاری برای برون رفت از این مشکل داشته باشد.

او درباره هدف سوال کنندگان خاص از وزرا، گفت: باید تاکید کرد که این افراد همان حامیان دولت گذشته هستند و قطعا می توان این گروه ها را ایدئولوگ و طراحان دولت پیش قلمداد کرد، ازاین رو این طیف چون درانتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم موفق نشده و پاسخ مثبتی از مردم دریافت نکردند، به نوعی خواهان حضورسیاسی در کشورهستند اما این اقدام نوعی خود زنی است و ازچشم مردم خواهند افتاد.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: این گروه خاص به این موضوع توجه نمی کنند که سوالات مطرح شده از وزرا تا چه میزان منطقی است و یک سوال از وزیر چند مرتبه می تواند در مجلس طرح شود، متاسفانه در حال حاضر کشور دارای مشکلات و بحران های بسیاری است و با این رویه برخی از نمایندگان بحران های مدیریتی کشور افزایش پیدا می کند، اهرچند این اقدام قدرت تفکر را ازدولت خواهد گرفت.

 

23231

 

کد خبر 367907

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۰۵:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
  13 0
  می گن احترام امام زاده به متولی اش است. بخواید مشکل تو کار قوه اجرایی با سئوال بی سروته ایجاد کنید مثل احمدی نژاد تحویل اتون نمی گیره و اصلا به مجلس نمیاد تا ببینم چکار می خواید بکنید.
 • بی نام IR ۰۵:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
  19 0
  حقیقت
 • بی نام IR ۰۶:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
  21 5
  یه اشتباهی کردیم به این احمدی نژاد رای دادیم حالا با اینکه 8 سال آمد و هر جوری دلش خواست خودش و وزرایش عمل کردند دست از سر ملت بر نمیداره آقای احمدی نژاد نکنه ریاست جمهوری ارثیه از پدر رسیده به شما بود که دست بر نمیداری و فکر میکنی باید به هر وسیله ای به اون دست پیدا کنی؟ این آقا و حامیانش متاسفانه اگر به فگر نظام و کشور و مردم بودند تا این حد در شرایط فعلی با حقد و کینه دست به این کارها نمیزدند خود احمدی نژاد به ظاهر چیزی نمیکه اما دیگران رو با هماهنگی انداخته جلو میخواد چی رو ثابت کنه بگه خیلی به فکر مردم و نظامه؟ اگر واقعا ایشان دلسوز بود نتیجه 8 سال و بخصوص 4 سال دوم پست ریاست جمهوری اش این همه تبعات منفی نداشت .دست از سر مردم و دولت و نظام بردار .
 • حرف حق IR ۰۲:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
  1 0
  احمدی نژادمردعمل بود ترسونبود خدابدادمان برسد
 • سید IR ۰۶:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۷
  0 0
  وزرای نالایق بخاطر ناکارامدی باید جواب پس بدن اگر فقط احمدی نژادها این عرضه دارند که اعتراف خوبی از جانب شماست