مالک باشگاه نساجی قائمشهر این بار هم از امیر قلعه نویی خواسته تا به او و تیمش مشاوره فنی بدهد.

آریا صالحی:امیرقلعه نویی؛دوست و فرد مورد علاقه مهدی پرهام.شخصی که مالک جدید بلافاصله پس از روی کارآمدنش او را کرد مشاور ارشدش.البته این برای اولین بار نیست که قلعه نویی به تیم های لیگ اولی مشاوره می دهد.تقریبا در هر تیمی که امید طیری هدایت آن را برعهده داشته یا مهدی پرهام مالک آن بوده قلعه نویی هم شده مشاورش.پاس همدان،استقلال جنوب،نساجی مازندران و ... اما نکته اینجاست که حتی مشاوره های این مربی هم باعث نشده تا تیم هایی که در لیگ یک حضور دارند،به لیگ برتر راه پیدا کنند.

با این حال قلعه نویی این بار هم نقش مشاور را در کنار دوست خودش بازی می کند،با این تفاوت که این بار هواداران این تیم یک درخواست ویژه از مشاور عالی مالک باشگاه دارند.آنها با نصب پلاکاردی که عکس آن در سایت"آی سپورت"منتشر شده است از قلعه نویی خواسته اند تا مشاوره ای سالم به مهدی پرهام بدهد.سرمربی تیم فوتبال استقلال، پرحاشیه ترین روزهای دوران مربیگری اش را سپری می کند. در هفته های اخیر مهرداد اولادی، مهدی رحمتی، جواد نکونام و ایمان موسوی درباره او و نزدیکانش مصاحبه های نسبتا تندی انجام داده اند و او تقریبا در همه موارد پاسخ ان ها را داده است و حتی وعده داده که نکو را به دادگاه خواهد برد. این وضعیت موجب شده هواداران یکی از تیم های خوش نام شمال ایران، به دومین دوره حضور او در این باشگاه کمی حساس شوند و به نوعی به این حضور واکنش نشان بدهند. البته با توجه به مشغله های کار در استقلال، قلعه نویی فرصت زیادی برای فکر کردن به نساجی و کمک فکری به پرهام نخواهد داشت اما بازهم هواداران نساجی او را هم تا حدودی در نتایج و اتفاقات باشگاه شان سهیم خواهند دانست.

به نظر تمام تلاش پرهام این است تا هر طور شده این بار نساجی قائمشهر را به لیگ برتر بیاورد.تیمی پرطرفدار که یکی از برگ های شناسنامه فوتبال مازندران است.این بار صادق درودگر مدیرعامل است و نادر دست نشان هم سرمربی.به نظر قلعه نویی چراغ سبز را به نادر نشان داده است و حتی گفته:«خودت در مراسم معارفه شرکت کن و تیم را بیاور لیگ برتر.»کاری که تخصص دست نشان است و در کارنامه ورزشی اش آوردن چند تیم به لیگ برتر دیده می شود.

 

 

251 43

کد خبر 368179

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =