نسیم نوشت:

نایب‌ رئیس جبهه پیروان در گفتگو با «نسیم»  پرونده مهدی هاشمی را پرونده فساد اقتصادی دانست و افزود: جریان اصلاح‌طلب می‌خواهد پرونده مهدی هاشمی را سیاسی نشان دهد تا نگذارد دست قانون گردن آن‌ها را بگیرد.

محسن کوهکن، نایب‌ رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به برگزاری داداگاه رسیدگی به اتهامات مهدی هاشمی اظهار داشت: دستگاه قضایی و تصمیم قاضی که این اتهامات را بررسی می‌کند باید مستقل باشد و همه افراد و جریان‌ها باید این حریم استقلال را رعایت کنند و این قوه نیز نباید تحت تأثیر هیچ جریانی قرار گیرد.

وی افزود: بررسی قانونی و عادلانه مجرم باید فارغ از اینکه این فرد کیست و چه نسبتی دارد انجام شود و روند این محاکمه باید مانند سایر محکومین عادی و معمولی به دور از جنجال رسانه‌ای باشد چراکه مجرم مهم نیست چه کسی است بلکه رسیدگی به جرم او باید مهم باشد.

کوهکن با بیان اینکه این اعمال فشار بر قوه قضائیه کار نادرستی است ادامه داد: اگر قرار است توصیه‌ای باشد باید تأکید بر اجرای عدالت باشد نه رهایی متهم، و وکلای وی باید رأی دادگاه را بررسی حقوقی کنند نه اینکه آن را رأی سیاسی جلوه دهند؛ این برای یک حقوقدان سم است.

نایب‌رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با تأکید بر اینکه باید به دستگاه قضا اجازه داد مستقل رسیدگی کند خاطر نشان کرد: اصحاب رسانه و سیاسیون باید کمک کنند در بستری روان و آزاد این محاکمه انجام و رأی صادر شود.

وی تصریح کرد: جریان اصلاح‌طلب و افرادی که سعی دارند این پرونده را سیاسی جلوه دهند قصد دارند از این منفذ متهم را از اتهاماتش را فراری دهند و اجازه ندهند دست قانون گردن آن‌ها را بگیرد از این رو با اعمال فشار بر دستگاه قضا وارد می‌شوند.

کوهکن در پایان تأکید کرد: با توجه به موارد اعلام شده و اتهاماتی که از قبل به این شخص وارد است و کیفیت و محتوای پرونده می‌توان گفت این پرونده در واقع فساد اقتصادی است و باید منتظر رأی داگاه بود.

 

17503

 

کد خبر 368441

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • عرشیا A1 ۰۵:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
  28 60
  جناب نماینده سابق لنجانات : ایا این توصیه های ایمنی را برای محاکمه هم مسلکیهایتان را هم کارسازی میکنید ؟مطمئنا خیر .مرگ خوبه اما برای همسایه .
 • بی نام IR ۰۵:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
  21 75
  مگر اصلاح طلبان دادگاه را برگزار مي كنند ؟ كمي صبر كنيد تا نتيجه معلوم شود
 • علی A1 ۰۵:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
  20 5
  جالبه همه اصولگرایان افراطی از اتهام ثابت نشده پرونده اطلاع دارن و بعد قاضی می گوید دادگاهغیر علنی است . لابد فقط مردم نامحرمند.
 • بی نام A1 ۰۵:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
  11 24
  همه شما ها تقصیر دارید .اگر عدالتی باشد همه شما ها گیرید
 • بی نام IR ۰۵:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
  18 6
  دادگاه که غیرعلنی است. نکنه شما چیزی می دانی که دیگران نمی دانند. باز دور همی گرفتید؟
 • بی نام IR ۰۵:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
  مهدی هاشمی باید مجازات بشه//////////////////////////////////////////////////