۰ نفر
۲۳ دی ۱۳۸۸ - ۱۵:۴۵

شرور معروف ورامین که با استفاده از اسلحه و قمه اقدام به زورگیری و خرید و فروش مواد مخدر می‌کرد، از سوی ماموران پلیس اطلاعات ورامین دستگیر شد.

ایسنا نوشت:

 سرهنگ قاسم آبادی ـ فرمانده انتظامی شهرستان ورامین ـ درباره جزییات این خبر اظهار کرد: به دنبال دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر این که یکی از اراذل و اوباش معروف شهر قرچک به نام «بهمن ـ ت» معروف به «گوش‌بر» باندی تشکیل داده و با تهدید سلاح گرم و سرد اقدام به زورگیری و خرید و فروش مواد مخدر از نوع روان‌گردان کرده است که این موضوع باعث ناامنی و نارضایتی شهروندان منطقه شده، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ورامین قرار گرفت.

وی گفت: ماموران تمامی مخفیگاه‌ها و محل‌های تردد متهم را تحت کنترل قرار داده و سرانجام پس از چند روز، شرور فراری را به همراه سه تن از نوچه‌هایش در ساعات اولیه بامداد در حین مراجعه به مخفیگاه‌شان طی یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

سرهنگ قاسم‌آبادی با اشاره به این که ماموران در بازرسی از متهمان یک قبضه قمه، یک قبضه چاقو، یک و نیم لیتر مشروب الکلی و یک عدد گاز اشک‌آور کشف کردند، افزود: در تحقیقات پلیس مشخص شد که اراذل و اوباش دستگیرشده در چند مورد از تخریب اموال عمومی در تهران نیز حضور داشتند که پرونده لازم تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.

کد خبر 36871

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • آرامش IR ۰۸:۲۳ - ۱۳۸۸/۱۰/۲۵
    0 0
    اگر نیروی انتظامی به موقع عمل کند واز طرف قوه قضاییه مورد حمایت کامل قرار گیرد اصلا این باند های اوباش شکل نخواهد گرفت