محمدمهدی عسگرپور مدیرعامل خانه سینما و همچنین مرضیه برومند دبیر جشنواره نمایش عروسکی در پیام‌هایی جداگانه روز خبرنگار را تبریک گفتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در متن پیام مدیرعامل خانه سینما آمده است: «سینمای شریف کشورمان امروز پرچمدار فرهنگ جمهوری اسلامی در عرصه‌های بین‌المللی است. دستیابی به چنین جایگاهی یقیناً مرهون همت سینماگران پرتلاش این دیار و پشتیبانی مردم هنرشناس و فرهنگ‌پروری است که به درستی این سینما را درک و حمایت می‌کنند.

بدون تردید نقش بی‌بدیل، مؤثر و غیرقابل انکار خبرنگاران و گزارشگران سرزمینمان در تحلیل، معرفی و انعکاس رویدادهای هنر - صنعتی که صرفاً با شناخت عمیق مخاطبانش جان می‌گیرد و به حیات خود ادامه می‌دهد، تحسین برانگیز و قابل ستایش است.

خانه سینما به نمایندگی از اعضای جامعه بزرگ اصناف سینمای ایران وظیفه خود می‌داند در آستانه فرا رسیدن «روز خبرنگار» ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی، مراتب سپاس و قدرشناسی خود را از تلاش‌های صادقانه، بی‌تکلف، بی‌توقع و ارزشمند یاران رسانه‌ای ابراز کند. در این روز گرامی آرزو می‌کنیم که خبرنگاران ارجمندِ حماسه‌های فرهنگی و هنری ایران اسلامی، هر چه زودتر به خواسته‌ها و مطالبات صنفی خود دست یابند و در سایه امنیت شغلی، تأمین اجتماعی و رفع نیازهای حرفه‌ای خود با سلامت و آرامش، دغدغه‌ای به جز نگارش و انعکاس اخبار موفقیت‌های فرهنگی و هنری کشور عزیزمان نداشته باشند.

امیدواریم در موقعیتی مناسب بتوانیم آیین پاسداشت این روز ویژه را آنگونه که شایسته است بر پا کنیم و با ادای دین خود و تکریم تلاشگران این عرصه، از همراهان رسانه ای سینمای ایران قدردانی کنیم.»

متن پیام برومند که فیلم «شهر موش‌ها2» را در نوبت نمایش دارد، به این شرح است: «روز خبرنگار را به همه شما دوستان و فرزندان نازنینم که با ازخودگذشتگی و ایثار، با قلم و قلب پاکتان، می‌کوشید رویدادهای جامعه را آنگونه که هست، به آگاهی مردم برسانید؛ شادباش می‌گویم و آرزو می‌کنم بیش از گذشته به هنر نمایش عروسکی و انعکاس اخبار آن توجه نشان دهید.»

243243

کد خبر 368932

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =