خانه ملت نوشت:

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در عرف سیاسی چنین جا افتاده است که رقبا از بسترهای مختلف فرهنگی، سیاسی و حتی علمی سوءاستفاده می کنند تا جناح و فرد مقابل را تخریب کنند.

جواد هروی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه روالی که تا کنون رئیس جمهور در قبال ساخت مستند "من روحانی هستم" و "مصاف" داشته، مسامحه و آرامش بوده است، گفت: اما آنچه در روزهای اخیر از روحانی دیده شد این بود که ایشان روحیه پرخاشگری هم دارد لذا اگر نیاز باشد خود ایشان با شدت عمل و تندی به این قضیه پاسخ خواهد داد.

نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: ایشان خیلی هم در شرایطی نیست که بگوییم مظلوم بوده و در حاشیه افتاده است و نیاز به حمایت ما دارد بلکه حرکت چند هفته اخیر ایشان نشان داد که می توانند از خودشان دفاع کنند.

او ساخت مستند برای رقیب سیاسی را در بین جریانات سیاسی یک روال عادی دانست و یادآور شد: این قضیه صرفا مربوط به زمان حال نبوده و پیش از انقلاب نیز داشتیم به طوری که در عرف سیاسی چنین جا افتاده است که رقبا از بسترهای مختلف فرهنگی، سیاسی و حتی علمی سوءاستفاده می کنند تا جناح و فرد مقابل را تخریب کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: با اینکه این روال یک روال غیرقانونی بوده و موجب بی تقوایی و بی اخلاقی سیاسی در جامعه می شود، همچنان در بین سیاستمداران عادی و مرسوم است.

17231

 

کد خبر 371266

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =