تسنیم نوشت:

مالک باشگاه استیل‌آذین گفت که برای خرید ۵۵ درصد سهام باشگاه ختافه اسپانیا اقدام کرده است.
حسین هدایتی درباره جلسه‌ای که با مدیر ورزشی باشگاه ختافه اسپانیا داشت، گفت: مدیران باشگاه ختافه بعد از صحبت‌‌های اولیه‌ای که داشتیم پذیرفتند به ایران بیایند تا مذاکراتی را در اینجا داشته باشیم.
وی با تبریک قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات جهانی و صعود تیم ملی والیبال کشورمان به مرحله بعدی مسابقات جهان افزود: به عنوان سربازی از آب و خاک ایران قصد داریم جای پایی در اروپا داشته باشیم که بتوانیم برای فوتبال موثر عمل کنیم. امیدوارم این جای پا باعث شود قدم‌های بسیار خوبی برداریم تا استعدادهایی که در کشورمان دارند بتوانند راهی اروپا شوند؛ نه اینکه استعدادهایمان به کشورهای حوزه خلیج فارس راه پیدا کنند و مطمئنا این به سود فوتبال نیست. اگر در اروپا یک نماینده از ایران سهمی در باشگاهی داشته باشد می‌تواند استعدادهای کشور را به راحتی راهی اروپا کند.
مالک باشگاه استیل‌آذین با بیان اینکه تفاهمنامه ابتدایی برای خرید باشگاه ختافه به امضا رسیده،‌ خاطرنشان کرد: قرار است در یک هفته تا 10 روز آینده مهدی مهدوی‌کیا، وحید هاشمیان و علی کریمی به همراه آقای نجفی مسئول بخش حقوقی و مالی ما سفری رابه مادرید داشته باشند تا توافقنامه نهایی برای خرید باشگاه ختافه به امضا برسد. اگر این اتفاق صورت بگیرد اتفاقی مبارکی رخ خواهد داد چرا که می‌خواستیم در کشور خودمان وارد بخش خصوصی شویم اما فضای بسته و مسئولیت‌هایی که برای باشگاهداری خصوصی وجود دارد این اجازه را تاکنون به ما نداده و شاید بتوانیم با تجربیاتی که از فوتبال اروپا کسب می‌کنیم در ایران از این تجربیات استفاده کنیم.
هدایتی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه برای خرید چند درصد از سهام باشگاه ختافه اقدام کرده است، گفت: بالای 50 درصد از سهام این باشگاه به ما واگذار خواهد شد و صحبت‌های ما روی رقم 55 درصد است اما هنوز چیزی به امضا نرسیده و تا زمانی که تفاهمنامه نهایی امضا نشود هیچ چیز قطعی نیست. البته فکر می‌کنم توافقات خوبی صورت بگیرد تا بتوانیم سهام ختافه را خریداری کنیم.
وی درباره قیمت پیشنهادی‌اش برای خرید سهام باشگاه ختافه گفت: قیمت محرمانه است و توافق کردیم چیزی در این خصوص رسانه‌ای نشود. البته باید بگویم باشگاهداری در اروپا درآمدزاست و برعکس ایران که هیچ درآمدی از باشگاهداری نداریم می‌توانیم به خوبی در اروپا باشگاهداری کنیم. قیمت‌هایی هم که برای خرید سهام باشگاه‌های اروپایی ارائه شده نسبت به ایران رقم معقول‌تری است و به ما ارقامی اعلام نکردند که مانند ایران تعجب کنیم.
مالک باشگاه استیل‌آذین درباره نقش مدیریتی‌اش در باشگاه ختافه عنوان کرد: مطمئنم اگر سهام بالای 50 درصد را بخریم می‌توانیم در مدیریت هم نقش داشته باشیم. بحث ما برای حضور در ختافه بیشتر روی استعدادیابی است و می‌خواهیم یک آکادمی استعدادیابی نیز افتتاح کنیم و شاید این آکادمی هفته آینده اطلاعیه آغاز به کارش را منتشر کند.
وی با بیان اینکه شایعه‌ای مبنی بر حضور علی دایی به عنوان سرمربی ختافه در رسانه‌ها منتشر شده و آیا این موضوع صحت دارد یا نه، اظهار داشت: ابتدا بگذارید صحبت‌های نهایی برای انتقال سهام این باشگاه انجام شود و بعد از آن در خصوص مربی و یا مدیر صحبت کنید. با آنهایی که بسیار دوست‌شان داریم (مهدوی‌کیا، هاشمیان و کریمی) خواستیم به ما کمک کنند و آنها نیز با ما اعلام آمادگی کردند.
هدایتی درباره اینکه گفته می‌شود کمکی 100 هزار دلاری به تیم ملی والیبال داشته گفت: به دلیل برخی حواشی ماه‌ها پرداختی و کمکی به ورزش نداشتم اما روز گذشته افشاردوست دبیر فدراسیون والیبال حامل پیامی از طرف داورزنی و وزارتخانه بود تا قبل از بازی با صربستان پاداشی را به بازیکنان بدهیم. بعد از صحبت‌هایی که انجام دادیم دو، سه ساعت قبل از بازی این پاداش در لهستان به والیبالیست‌های ما پرداخت شد. این در حالی است که ما هیچ رابطه مالی با لهستان نداریم اما توانستیم دو، سه ساعت قبل از بازی این پاداش را به والیبالیست‌ها پرداخت کنیم.
وی درباره اینکه چرا هنوز نتوانسته در ایران سهام باشگاهی را خریداری کند و صحبت‌هایی که در خصوص خرید سهام پرسپولیس داشت به کجا رسیده عنوان کرد: هنوز شرایط فراهم نشده چنانچه شرایط فراهم شود ما سر حرفمان هستیم و کنسرسیومی که تشکیل دادیم آماده است تا سهام باشگاه پرسپولیس را بخرد. این کنسرسیوم توسط 6، 5 شرکت تشکیل شده و مربوط به فردی هم نیست و ما اعلام آمادگی کردیم تا هر وقت شرایط فراهم شد و اگر اراده‌ای بود سهام باشگاه باشگاه پرسپولیس را بخریم.
هدایتی ادامه داد: مسئولان ما به جای اینکه وقت‌شان را صرف اصلاح مسائل مهم باشگاهداری از جمله حق کپی‌رایت و حق پخش کنند و نظارت درستی داشته باشند تا بستر برای بخش خصوصی فراهم شود به مسائل دیگری می‌پردازند. در کشورهای دیگر وقتی بخش خصوصی تیمداری می‌کند دارای برخی معافیت‌ها، احترامات و... است اما در کشور ما بستر برای حضور بخش خصوصی و درآمدزایی وجود ندارد. البته بستر از نظر معنوی فراهم است و ما افتخار می‌کنیم که در کشور ایران باشگاهداری کنیم اما مسئولان باید برخی مسائل را اصلاح کنند تا برخی نگویند چرا همیشه از سوی بیت‌المال برای ورزش هزینه می‌شود.
هدایتی در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد بعد از خرید باشگاه ختافه برای خرید باشگاه بزرگترین هم اقدام کند عنوان کرد: در حال حاضر بگذارید همین یک کار صورت بگیرد و مطمئنا اگر جای پای محکمی در اروپا داشته باشیم بخش خصوصی می‌تواند از این تجربه بهره ببرد و سهام باشگاه‌های دیگر را هم خریداری کنیم.
مالک باشگاه استیل‌آذین در واکنش به اینکه چرا برای خرید سهام کامل باشگاه ختافه اقدام نکرده است، گفت: مالکان فعلی باشگاه ختافه 80، 90 درصد سهام این باشگاه را در اختیار دارند و می‌خواهند بخشی را هم به ما بفروشند. از آنها خواسته‌ایم تا خودشان در کنار ما حضور داشته باشند و این موضوع باعث می‌شود از تجربیات آنها استفاده کنیم.
هدایتی در پاسخ به این سوال که آیا واقعا علاقه‌ای به فوتبال اسپانیا و لالیگا داشته که برای خرید سهام باشگاه ختافه اقدام کرده است، خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم همه ما بارسلونا را دوست داشته باشیم و من هم طرفدار این تیم هستم. کریستیانو رونالدو پیراهن امضا شده‌ای را برای ما فرستاده و البته ما به او هم علاقه داریم اما از نظر تیمی طرفدار بارسلونا هستم و لیگ اسپانیا را یک لیگ بسیار معتبر در اروپا می‌دانم.
43 43

کد خبر 375561

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 66
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • پرسپولیسی A1 ۱۲:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  هی وای منچیکار میکنه این هدایتی.اقا ختافه چیه به داد پرسپولیس برسید.
  • بی نام A1 ۱۴:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
   نمیزارن کسی بداد پرسپولیس برسه داداش. سالهاست
  • دانیال A1 ۱۵:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
   42 44
   شما پرسپولیسیا چرا توهم توطئه دارید؟؟نه واقعا چرا؟؟ این همه پول خرج علی دایی کردید بعد اخراجش کردید حالا میگید نمیذارن به داد پرسپولیس برسن .
 • بی نام IR ۱۲:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  من هر آدم ثروتمندی که با تلاش ثروتمند شده را میشناسم در این شرایط احتیاط پیش گرفته. من نمی دونم این دوستان از کجا و چگونه این قبیل اقدامات می کنند؟ متاسفانه رسانه ها هم بجای اینکه واقعیت را پوشش دهند . با عدم پوشش انتقادها به این رفتارها و سیاست سکوت و گاه تشویق باعث از بین رفتن سرمایه های ملی می شوند. ای کاش ذره ای وجدان باعث آگاهی مردم از این شعبده بازی ها این قبیل دوستان می شد. امر بمعروف ظاهرا در این موارد کاربرد نداره. روزی را می بینم که نتیجه سرمایه گذاری با سرمایه های ملی کشور در یک کشوری که با بحران اقتصادی درگیر هست. عقل و منطق را به سخره گرفته و احساسات را جریحه دار می کند.
  • بی نام A1 ۱۴:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
   11 4
   اتفاقا همین خبر انلاین یک خبر درباره چگونه ثروتمند شدنش نوشته بود. http://khabaronline.ir/detail/364541/sport/sportmanagement
  • بی نام A1 ۱۶:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
   9 36
   مگه چنین چیزی امکان داره ختافه یک بازیکن اسراییلی داره
  • بی نام IR ۱۷:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
   46 10
   دوست عزیز، این درست نیست که ما به هر آدم پولداری بی دلیل مشکوک باشیم.
 • آریــــــا A1 ۱۲:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  بدبخت ختافه... از حالا باید با لالیگا خداحافظی کنه و به آدلانته لیگا ســــــــــــلام...
 • محمد A1 ۱۲:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  خوش بحالت تو این دنیا داری کیف می کنی.
 • بی نام A1 ۱۲:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  یه چیزی بخر که ارزش داشته باشه آخه لنگ که دوزار هم نمی‌ارزه
  • ضد کیسه و کیسه کش جماعت 6 تایی IR ۱۶:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
   31 37
   هیسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس صنف کیسه و کیسه کشها فریاد نمی زنن آبی پوش پولش تموم شد کیسه کش حموم شد کیسه آن لاین مدیونی اگه پاسخ منو به جماعت کیسه کش نزاری
  • بی نام A1 ۱۹:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
   34 28
   الو آتش نشانی.... یه لنگ آتیش گرفته
 • بی نام A1 ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  حاج حسين تو رو خدا به داده پرسپوليس برس
  • بی نام A1 ۱۳:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
   شما هم فقط به فکر پول ریختن تو جیب بازیکنای بی‌غیرت تیم باشید..
  • بی نام IR ۱۳:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
   79 96
   پرسپولیس دست این بیفته باید فاتحشو بخونی...مثل استیل آذین...
 • قلي IR ۱۳:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  ادبياتش رو ببينيد:سربازي از آب و خاك ايران...چقدر صفا،چقدر خلوص،بخاطر ايران چقدر گذشت،آدمو ياد بابك جون ميندازه.
 • بی نام IR ۱۳:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  72 8
  یعنی قیمتش از باشگاه های ایران ارزان تر هست
 • رامین A1 ۱۳:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  84 71
  متاسفانه با باز شدن پای هدایتی به والیبال روند نابودی این رشته آغاز شد.همانطور که تیمهای فوتبال را به نابودی کشاند.کلا پول ایشان حداقل برای ورزش برکت ندارد.
 • بی نام A1 ۱۳:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  54 12
  ختافه بدرد نمیخوره برو یه جا سهام ریال و بخر تموم
 • احسان A1 ۱۳:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  اینهمه بدبخت بیچاره تو مملکتمون داریم. میتونی جهیزیه برای فرزندشون بخری دعات کنند. واقعا این ادم آدم عجیبیه. چه منفعتی فوتبال براش داره خدا میدونه. با این همه پول و ثروتی که داره. کاشکی یه روز برنامه پایش ازش دعوت کمه چطور پولدار شدی
  • بی نام IR ۱۳:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
   87 3
   اتفاقا این شهرت در قرارداد های تجاری بسیار سودمند است..
  • بی نام A1 ۱۳:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
   81 10
   چرا توقع داری هر پولداری دست به خیر باشه ؟؟؟؟؟؟
  • بی نام IR ۱۳:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
   42 35
   ایشون فقط پول داره...مدیریت فوتبال بلد نیست...استیل آذین که یادتونه...
  • بی نام BE ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
   80 31
   این قبیل میلیاردرها ورژن‌های قدیمی و فاش نشده بابک زنجانی و خاوری هستند.درج کنید لطفا
  • بی نام A1 ۱۴:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
   16 5
   پول خودشه حال میکنه اینجوری خرج کنه , شاید جهیزه بده به این و اون , باید بیاد به شما گزارش بده ؟
  • بی نام A1 ۱۶:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
   14 5
   شک نکن افرادی مثل ابراموویچ و شیخ منصور که وارد فوتبال شدند فقط برای پولشویی اینکار رو کردند کلا این میلیاردرها چرا پولی که برایش زحمت کشیدند الکی در فوتبال خرج کنند یا اصل پول باداورده بوده یا میخواهند یک کار خلاف با ان انجام بدند این اقا هم یکی از اینها
 • مهدی IR ۱۳:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  42 15
  بازم بعد مدتی غیبت خود نمایی تو رسانه ها...
 • بی نام IR ۱۳:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  40 27
  میخواید چکار اخه ؟ میخواید یه گند هم اونجا بزنید ؟؟؟
 • بینام TR ۱۳:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  76 26
  از کجا میاره ؟ واقعا از کجا میاره ؟ اداره دارایی خوب رسیدگی کن
  • بی نام IR ۱۵:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
   11 8
   چشم نداري موفقيت ديگرانو ببيني
  • بی نام IR ۱۵:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
   7 4
   واقعانميدوني ازكجامياره سردارهدايتي؟؟يه كم سرچ كن تواينترنت اطلاعاتش دستت ميادبابك خان كه يادته؟اين يكي .............................
 • reza A1 ۱۳:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  53 31
  بیچاره ختافه
 • بی نام A1 ۱۴:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  ما هواداران پرسپولیس حاج حسین هدایتی را دوست میداریم
  • بی نام A1 ۱۵:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
   14 11
   شما هواداران پرسپولیس بابک زنجانی رم خیلی دوست میداشتین ولی الان کجاست این یکی هم به زودی به همانجا منتقل میشود البته کسای دیگه ای هم هستن که شمارو با پولاشون خام کردن در حالی که نمیدونین این پولا از جیب خود شماست ایا تو حاضری با پول تو جیبت به مثلا دایی پول بدی
 • بی نام A1 ۱۴:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  57 21
  بدهی های بانکیشون پرداخت شده یا تسعیر و تسخیر و تمدید شده
 • بی نام US ۱۴:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  13 2
  باشگاه پرسپوليس صاحب دارد. اين باشگاه مصادره اي بايد به صاحبش "محمد عبده" برگردد.
 • نوید A1 ۱۴:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  3 23
  خبر جان چرا یه خبر از اینکه آقای هدایتی اینهمه پول ار کجا آورده به ملت نمیدی بقیه هم راه پولدار شدن بیاد دستتشون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آها نکنه خط قرمزه؟؟؟؟؟؟؟؟ مرد باش تایید کن....
 • بی نام IR ۱۴:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  8 6
  اصلا باشگاه ختافه پول این آقا را قبول نخواهد کرد زیرا مصداق بارز پولشویی است گرچه از اساس شاید حقیقت را نمی گوید
 • فرزاد IR ۱۴:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  6 3
  فکر نمی کنم عملی بشه چون تو اروپا قوانین مبارزه با پولشویی خیلی سفتو محکمه باید حساب کتاب صاف و مستدل داشته باشی و مشخص کنی از کجاها درامد کسب می کنی..........................
 • بی نام IR ۱۵:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  9 3
  هدایتی چطوری میلیاردر شدی سردار ؟؟؟؟//
 • امیر IR ۱۵:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  5 5
  دمت گرم هدایتی ...
 • . IR ۱۵:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  5 3
  آفرین به فکر هدایتی حرکت خوبیه ولی وای به حال ختافه :
 • سمنانی A1 ۱۵:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  9 4
  یکی نیست به این بابا بگه این همه پول از کجا اومده؟؟؟؟×××.....در ضمن علی کریمی که باشه علی دای مغرور نمیاد
 • بی نام IR ۱۵:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  8 3
  پول مفت و دل بیرحم لطف کنید شما بدهی های بانکی تونا بدید
 • بی نام IR ۱۵:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  6 3
  دوستان من همه شما میدونید که تو خارج اگر کسی بخواهد تیمی رو بخره تا زمان قطعی شدن هیچ کس خبردار نمیشه .بعدش صداش در میاد فلان عرب یا روس یا یکی با این نام فلان تیمو خریده .حالا تو ایران یکی فکر کرده یا پیشنهاد داده یه تیم بخره .فردا همه تو روزنامه وسایت خبرش در میاد .یه وقت فکر نکنین طرف خودش گفته ها .نه بابا روزنامه یا سایت علم غیب داشته فهمیده .بعد وسط مصاحبه ختافه صحبت از پرسپولیس هم همینجوری میشه الکی .و ان جواب محکم میخوام .من نمیدونم چرا هر وقت این پرسپولیس مشکل پیدا میکنه .یه عده مدیر وسرپرست و مربی کارهای محیرالعقول انجام میدن . این هم یه نوع تبلیغ میتونه باشه ؟ اقای هدایتی دوست داریم وجیگر مایی .اذیت نکن
 • بی نام IR ۱۶:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  6 5
  عمو حسین دوست داریم ایشااله بیای پرسپولیس . شما کجا و آقای سیاسی کجا
 • حسین شاهسواری IR ۱۶:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  2 7
  از کجا میاره؟؟ پالایشگاه داره، کارخونه استیل داره، 500هکتار زمین تو لواسان داره، 1000 مورد بیزینس دیگه داره امیدوارم یه راهی برای ورودش به پرسپولیس باز بشه حاجی خیلی متعصبه یه مدت پیش میخواست ورزشگاه بسازه واسه پرسپولیس باهاش تفاهم نکردن
 • امین A1 ۱۶:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  3 4
  مگه باشگاهای اروپایی مثه ایرانه که یه پولدار از راه برسه و باشگاه و بخره و استفاده کنه و بعد یه سال بتونه اونو منحل کنه
 • سینا IR ۱۶:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  8 3
  جوک با حالی بود . منم ساده نفهمیدم تبلیغات تا بتونن پرسپولیسو بخره .ای بابا چقدر ساده ایم .حا لا کیکو چنده ختافه ؟
 • اسماعیل A1 ۱۶:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  5 6
  سلام خواهشا شما دیگه تو ورزش دخالت نکن جناب آقای هدایتی این مصیبتی که الان تو باشگاه ملوان بوجود اومده و ممکنه این تیم با ریشه ای ایرانی تا مرز انحلال هم پیش بره دست گل جنابعالی هست.تا زمانی که شما این بلا رو سر باشگاه ما نیاورده بودید ما پول نداشتیم ولی با همون نداری تیم بودیم ولی شما اومدید همه چیز رو خراب کردید و رفتید ما موندیم با یه کوله بار مشکلات.خواهشا نرو اسپانیا اونجا هم خراب نکن خواهشا هم پرسپولیس رو هم نگیر دوستان پرسپولیسی نزارید بیاد و گرنه تیم خوب پرسپولیس هم مثل ملوان داغون میکنه و میره.
 • امید A1 ۱۶:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  3 4
  متاسفانه به جای پرداخت بدهی که به سیستم بانکی قصد خروج سرمایه از ایران دارد . کاش نهادهای نظارتی جلوی این افراد رو بگیرند .
 • بی نام IR ۱۶:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  3 7
  میبینم کیسه ها بدجوری به سوزش افتادن.
 • بی نام IR ۱۶:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  4 3
  قابل توجه زعمای مملکت حسین هدایتی الان قصد دارند در اسپانیا سرمایه گذاری نمایند. در حالیکه کشور نیازمند سزمایه گذار مولد است قابل توجه آقای روحانی بخش خصوصی باید آزاد باشد ولی با کنترل تمام و کارگزاران دولت هم خودفروش نباشند تا این قابلیت کنترل وجود داشته باشد آقای روحانی از این حیث به بذنه دولت و کارگزاران خود اعتماد دارید. چه کسی به این آقا اجازه ی انتقال کلان سرمایه را داده است؟
 • رحيم RO ۱۷:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  5 1
  چه ابى از دهن بعضيها راه افتاده يه ضرب المثل قديمى مى گه در خانه كدخدا گردو زياده ولى شماره
 • مجيد ملکي دوزان A1 ۱۷:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  6 2
  حالا با نام مهدوي کيا مانور ميده آخر دست علي پروين مدير فني ختافه ميشه ، تئو يانگ هم سرمربي آن تيم .
 • علی A1 ۱۷:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  3 6
  داری یه پنج تومن به ما بدی از فلاکت در بیاییم؟
 • بی نام A1 ۱۷:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  2 2
  مالک صنایع استیل‌آذین، مالک کارخانه‌های فولادسازی و ورق، دارنده بزرگ‌ترین شرکت پرورش میگوی ایران، برج‌ساز و مالک زمین و املاک در ایران، برج‌ساز در دبی و دارای ملک و املاک در حاشیه خلیج فارس، مالک زمین‌های کشاورزی، سهامدار بازار مبل ایران، رئیس شرکت‌های تجاری در ایران و خاورمیانه .....
 • سعید A1 ۱۷:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  3 4
  شما نگران ختافه نباشید نگران آبروی ایران باشید از فردا فساد های مالی ختافه یکی پس از دیگری رو میشه
 • بی نام IR ۱۷:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  6 5
  کسی نیست بپرسه این ادم درامدشو از کجامیاره؟؟؟
 • امرحسین A1 ۱۷:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  5 8
  این یک روش پول شویی هست حاج هدایتی
 • وحید RO ۱۸:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  8 7
  پرسپولیس دست هدایتی بیوفته بیچاره میشه حتی بیچاره تر از الان چون این است تصمیماتش احساسیه
 • بی نام A1 ۱۸:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  10 8
  بابا پرسپولیس رو دریاب حاج حسین هدایتی
 • بی نام IR ۱۸:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  7 6
  لیست اسپانسر های پرس پولیس چه با معنی است بابک معروف و هدایتی اینها همه از راه حلال پول در میارن ولی رییس مافیا تو استقلال کبیره
 • عزيز A1 ۱۸:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
  6 4
  بابا ميخواد تيم ختافه را از دوران ركود اقتصادى خارج كنه ...
 • بی نام US ۱۰:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۵
  1 6
  ختافه رفت دست1 اسپانيا. بدبخت
 • j 13 A1 ۱۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۶
  4 0
  لنگیا بخاطر این ب شیشتا علاقه دارن ک سال ۷۳تو بازیهای جام حذفی از فتح شیشتا خوردن اگ بارسا رو هم بخرید بازم ستاره اسیا ندارید.هر وقت رنکینگ جهانیتون دو رقمی شد کری بخونید