ایرنا نوشت:

- مریلا زارعی، بابک حمیدیان و مسعود ده نمکی بعد از دریافت جوایز خود در پایان جشنواره فیلم مقاومت، اظهارات متفاوتی بیان کردند.

 مریلا زارعی شامگاه پنجشنبه پس از دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم «شیار 143» گفت: تشکر می کنم از همه اهالی قلم و رسانه ها که در این چند ماه اخیر بعد از جشنواره فیلم فجر همراه من بودند. کسانی که شاید برخی از لحاظ ایدئولوژیک با من تفاوت داشتند اما از من حمایت کردند چرا که «الفت»(شخصیت اول فیلم شیار 143) و الفت های سرزمین من برایشان اهمیت داشت.

وی افزود: من یک بازیگرم و فقط لباس این نقش را به تن کردم و با خلوص و اعتقاد حرف زدم اما امشب می خواهم که با الفت خداحافظی کنم برای اینکه باید این راه را ادامه داد.

زارعی ادامه داد: از مادران بزرگوار شهدا می خواهم که برای من دعا کنند همانطور که دعا کردند و فرزندانش را بدرقه کردند برای اینکه از سرزمینمان دفاع کنند و این امانت را به دست مردم خوبم می سپارم. شما را قسم می دهم به خاک پاک سرزمینم و به خون پاک شهدا سرزمینم، به اشک چشم مادران منتظر و به آزادگی آزادگان شما را قسم می دهم که نگذارید الفت در این شلوغی های شهر غریب بماند.

**حمیدیان: خوشحالم که عضو کوچک سینمای ایرانم

بابک حمیدیان نیز بعد از دریافت جایزه اش خطاب به حاتمی کیا گفت: از شما ممنونم، کنار شما رفاقت را تجربه کردم. من با یک باور عمیق وارد فیلم شما شدم و الان هم جایزه باورم را دریافت کردم.

وی ادامه داد: امروز به خاطر اینکه عضو کوچکی از خانواده شریف سینمای ایران هستم خوشحالم.


**ده نمکی: تا وقتی حرف داشته باشم فیلم می سازم

مسعود ده نمکی نیز بعد از دریافت جایزه خود گفت: جایزه ام را به تنها حامی ام در سینما تقدیم می کنم. ابراهیم حاتمی کیا که تنها کسی بود که من را به ساخت فیلم تشویق کرد.

کارگردان اخراجی ها با اشاره به اینکه آنچه می سازم از اعتقادم بر می آید، ادامه داد: تا زمانی که حرف برای گفتن داشته باشم در سینما خواهم ماند.

2323

کد خبر 377334

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 9
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۰۶:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۴
  14 9
  درود بر همشون
 • بی نام IR ۰۶:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۴
  12 2
  براشون ارزوی موفقیت میکنم بدون تعصب بدون کینه و بدون لگد کردن ارزشها هرچند باهاشون اختلاف دیدگاه دارم
 • بی نام IR ۰۶:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۴
  16 4
  آفرین به خانم زارعی عزیز.
 • بی نام A1 ۰۷:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۴
  24 14
  کاری با خانم زارعی و آقای حمیدیان ندارم. این دو تا مورد احترام همه هستن و شریف و باعث افتخاره که تو سینمای دفاع مقدس ببینیمشون. ولی ده نمکی؟ اصلا این بابا مگه فیلم هم بلده بسازه که همیشه پای ثابت این برنامه هاست؟
 • بی نام IR ۰۸:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۴
  16 7
  این حاتمی کیا خیلی زرنگه.....
 • حسین EU ۰۹:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۴
  26 15
  ملا قلی پور ده نمکی و حاتتمی کیا و...... نشان دادند هنوز مردم شهدای خو دشان را به زیبایی دوست دارند
 • علی A1 ۱۰:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۴
  15 33
  ده نمکی و حاتمی کیا از بزرگانی هستند که عرق ملی و دفاع از ارزش های انقلابی جز باورها و اعتقاداتشان می باشد خدایشان جزای نیکو دهاد .
 • ashkan A1 ۱۰:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۴
  23 14
  خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی
 • سویاز A1 ۲۱:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۴
  4 1
  ما در همسایگی مون خانواده شهید مهدثی فر هستند که فرمانده بودن زمانه جنگ و در سنه 25به شهادت رسیدن ؛یک جلد کتاب از رشادت های شهید محدثی فر برامون اوردن که ماهم از خاطرات ایشون بخونیم ؛ مادرم این کتاب رو می خوند هر روز ؛و اشک می ریخت ؛بعد از ایشون من خودم کتاب رو مطالعه کردم یعنی در یک کلام براتون بگم شهدا فرشته های الهی هستن ؛من نه مذهبی ام نه تو این وادیا بودم ؛ولی این کتاب رو ذهنیت من خیلی تاثیر گذار بود ؛....