دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی معتقد است که سران فتنه داخلی نیستند.

حسین فدایی در گفت و گو با خبرآنلاین با اشاره به وقایع پس از انتخابات و مرز بندی هایی که ایجاد شده است گفت: سران فتنه بیرونی هستند.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان داخلی شامل، ‫تو ده ای ها، ‫منافقین،‫سلطنت طلبها و نیروهای ضد انقلاب می شوند بدون نام بردن از موسوی، خاتمی، کروبی درباره این سه گفت که نمی توانیم این افراد را به عنوان سران فتنه به حساب بیاوریم اما باید توجه داشت که آنها در بازی ضد انقلاب فریب خوردند.

نماینده مردم تهران، ری شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید فراموش شود که مسئله و اولویت اصلی بحث ضد انقلاب و نظام سلطه است.

حسین فدایی در خصوص نقش اصحاب رسانه و اندیشمندان در شرایط فعلی گفت: البته ملت ما با بصیرت از فتنه عبور کردند. اگرچه هنوز فتنه ادامه دارد ولی مردم با پیروزی و سرافرازی اوج فتنه را از سرگذراندند.

وی ادامه داد: ولی روشنفکران و اصحاب رسانه خصوصا رسانه ملی باید بتوانند اولویت را برای مردم تبیین کنند و فضای تشخیص اولویت را برای مردم به وجود بیاورند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در حوادث اخیر اگر قبول کنیم فتنه گران اصلی نظام سلطه و دشمنان خارجی و داخلی بودند، نباید فراموش شود که مسئله و اولویت اصلی بحث ضد انقلاب و نظام سلطه است.

فدایی تصریح کرد:البته کسانی که با اعتراضات بی منطق، با رفتار ابهام آمیز، با ایجاد سوال و تردید به خواسته نظام سلطه دامن زدند قطعا باید پاسخگو باشند و باید خطا و اشکال شان به لحاظ قانونی رسیدگی شود.

وی ادامه داد: دشمنان و نظام سلطه کسانی هستند که برای آسیب زدن به این انقلاب کمر بستند و دنبال این هستند که این مملکت پیشرفت و عدالت نداشته و دنبال اهداف شومی هستند.

این نماینده خانه ملت اذعان کرد: روشنفکران و تحلیل گران و رسانه ها باید بتواند در جریان اخیر فصل تمایز و تفکیل را برای مردم نشان دهند و معلوم کند که الان مخاطب اصلی مردم نظام سلطه و دشمنان ما هستند.

وی در بیان مصداق بصیرت با اشاره به دشمن شناسی، ولایت، تشخیص منافع ملی، درک شگرد های دشمن درمدل کودتای فرهنگی و  نرم گفت: اگر بتوانیم در کشور فضایی درست کنیم که ملت دشمن، شگرد ها و اهداف آن را خوب بشناسد و در عین حال شاخص هایی دست مردم داده شود تا به جای خبرهای مبهم و شاید اتهامات و شایعات، بر اساس آن مسایل را تحلیل کنند قطعا شاهد شفاف شدن مرز حق و باطل و شکل گیری بصیرت خواهیم بود.

کد خبر 37749

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =