نسیم آنلاین نوشت:

اکبر عبدی گفت: عده‌ای بدون هیچ دلیلی با ده‌نمکی مشکل دارند. این بازیگر که برادر شهید است، گفت: خداوکیلی کسی دیده که ده‌نمکی کسی را اذیت کند؟ این حرف‌ها درست نیست. شهدای ما انگار از سیاره دیگری بودند؛ احترام خانواده هایشان خیلی واجب است. در بازیگری به خودم نمره ۱۲ می‌دهم.

اکبر عبدی بامداد روز گذشته که در برنامه "بعضی‌ها"شبکه سه، ویژه قربان تا غدیر شبکه سه حضور یافته بود، در بخشی از صحبتهای خود گفت: نمی‌دانم چرا عده‌ای بی دلیل با مسعود ده‌نمکی مشکل دارند. به هرکسی که در موردش چیزی گفته، وقتی از او می‌پرسم خداوکیلی مگر دیده که مسعود ده‌نمکی کسی را اذیت کند؟ اظهار بی اطلاعی میکند. پس این حرفها درست نیست.
او همچنین گفت: قسط اول و آخر دستمزد ما در هر پروژه‌ای شده مثل مهریه که کسی نداده و کسی نگرفته! به هرحال کاری هم از دستم برنمی آید چون برخی از این فیلمسازان کسانی هستند که روزی آرزو داشتم با آنان همکاری کنم.
این بازیگر ادامه داد: خیلی جاها هم بخاطر پول بازی کرده‌ام به هرحال فیلمسازی که بخواهد از طریق ماها به جایی برسد و پولی دربیارود باید خرج هم بکند. حتی یک زمانی بخاطر دستمزد بالا ممنوع الکار هم شدم.
او در گفتگو با علی ضیاء ادامه داد: پول بد نیست و برای پول بازی کردم اما نه در هر کاری اما خب قرار نیست با برخی فیلمسازان مثل آقایان میرباقری و مهرجویی و ... سر پول چانه بزنم و اصلا این کار را نمیکنم.
عبدی که برادر شهید هم هست در این برنامه گفت: شهدای ما انگار از سیاره دیگری بودند نه اینکه امروز نباشند اما مثل آنها کم هست. احترام به شهدا و خانواده هایشان خیلی واجب است. جانشان را گذاشتند که ما را شاد کنند.
او با اشاره به اینکه پس از شهادت برادرم چندسالی نتوانستم بازی کنم، گفت: به خودم در بازیگری از 20 نمره 12 میدهم آن هم برای اینکه به قول معروف با تک ماده قبول شوم. نمره 20 برای امثال حافظ و مولانا و اینهاست.

 

45231

 

کد خبر 379027

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • بی نام A1 ۰۸:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۳
  22 17
  شما که خوب از اقای ده نمکی حقوق می گیری،
 • بی نام IR ۰۹:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۳
  2 7
  مگه حافظ و مولانا بازيگر بودن؟
 • بی نام A1 ۱۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۳
  25 3
  من نمي فهمم شب عيدي اين برنامه چي بود ؟ هم اشك آقاي عبدي رو در اوردن هم اشك ما رو اخه اين سوالات چيه ؟ اگه برادر شهيدت اينجا بود الان چي مي گفتي بهش ؟ ايا به مرگ فكر مي كني ؟ اين از برنامه هاي مفرح صدا و سيما در شب عيد بزرگ مسلمانان
 • صبا A1 ۱۲:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۵
  7 0
  اه ...اکبر عبدی هر وقت مییاد تلویزیون از دستمزدش شاکیه.