ایسنا نوشت:

فرمانده انتظامی خراسان‌رضوی گفت: خراسان رضوی امن‌ترین استان‌ کشور است.

 سردار بهمن امیری‌مقدم در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی که در مرکز آموزشی ثامن‌الائمه برگزار شد خاطرنشان کرد: با تلاش شبانه‌روزی نیروهای ناجا در راستای توسعه امنیت توانستیم جزو امن‌ترین استان کشور باشیم.

وی ادامه‌داد: دقت در کشف جرایم و ارتقای عملیات‌های پلیس نشان از تلاش بی‌وقفه نیروهای انتظامی است.

امیری‌مقدم خاطرنشان کرد: 65 درصد کشفیات موادمخدر نسب به پارسال افزایش داشته است همچنین در دستگیری قاچاقچیان موادمخدر نیز 19 درصد افزایش داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه 53 درصد از باندهای توزیع موادمخدر را نسبت به پارسال منهدم کرده‌ایم افزود: در این راستا شناسایی سارقان نیز 35 درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به اینکه طی شش ماهه امسال یک میلیون نفر با پلیس تماس گرفته‌اند ادامه داد: در این رابطه 39 درصد افزایش تماس‌های تلفنی مردم با پلیس را داشته‌ایم.

وی همچنین ادامه داد: دستگیری اتباع خارجی غیرمجاز،‌ جمع‌آوری معتادان پرخطر نیز از عملیات‌های شش ماهه امسال بود.

نیروی انتظامی در جرایم با علت‌ها برخورد کند نه معلول

به گزارش ایسنا، علیرضا رشیدیان استاندار خراسان‌رضوی در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: امروزه امنیت به عنوان یک نعمت از اهمیت بالایی برخوردار است و شرایطی که در منطقه و کشورهای همسایه دشمنان اسلام به وجود آورده است شاهد ناامنی هستیم و اینکه کشور ما در امنیت کامل به سر می‌برد برای ما بسیار اهمیت دارد.

وی افزود: امنیت برای پیشرفت جامعه مهم و ضروری است و کشوری که در آن امنیت نداشته باشد نمی‌تواند پیشرفت کند.

رشیدیان خاطرنشان کرد: وظایف نیروی انتظامی در خراسان رضوی با جمعیت 6 میلیون نفر و مرزهای گسترده و شهرستان‌ها و روستاهای پراکنده که اتباع بیگانه نیز حضور دارند، سنگین است.

استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: پلیس استان به این می‌بالد که پلیس حریم رضوی است و باید این را قدر بدانیم که نیروی انتظامی در تمامی شرایط ماموریت خود را به خوبی انجام داده است.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در جرایم باید با علت‌ها برخورد کند نه معلول عنوان کرد: نیروی انتظامی باید تعامل خوبی با دستگاه‌های فرهنگی داشته باشد و به ایمن سازی قشر جوان جامعه بپردازد.

رشیدیان افزود: اعتماد مردم به نیروی انتظامی یک سرمایه اجتماعی است و باید برای این سرمایه برنامه داشت و از آن مراقبت کرد.

استاندار خراسان رضوی خاطرنشان کرد: باید توجه داشته باشیم که پلیس ما یک پلیس دین‌محور است و براساس نگاه و عقیده دینی عمل می‌کند.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی با توجه به شرایط روز جامعه باید در حال به روزشدن و تخصصی‌شدن برود و جنبه علمی پیدا کند.

رشیدیان ادامه داد: پلیس جمهوری اسلامی ایران پلیسی است که در ارتباط با تعامل با مردم برای ایجاد امنیت و افراد در چارچوب قانون امنیت را دنبال می‌کند.

4545

کد خبر 379219

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 9
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۱۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۴
  28 2
  اره مخصوصا سبزوار
 • بی نام A1 ۱۱:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۴
  56 4
  موفق باشيد ولي ازهر ١٠خبر مربوط به حوادث ٥تاش مال شهر مشهده ؟؟؟
 • علی A1 ۱۱:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۴
  51 2
  خودم تو مشهد دارم زندگی می کنم، شوخی جالبی بود
 • بی نام A1 ۱۱:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۴
  35 0
  جدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 • بی نام IR ۱۲:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۴
  5 14
  با تشکر از نیرو های محترم پلیس
 • بی نام IR ۱۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۴
  39 1
  از افعال معكوس استفاده كرده
 • بی نام IR ۱۲:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۴
  33 1
  تا امنیت رو چی تعریف کنید جناب فرمانده
 • آرش IR ۱۳:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۴
  38 1
  بله . فقط یه نگاه به صفحه حوادث روزنامه ها هم اینو ثابت می کنه
 • بی نام A1 ۱۶:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۷
  8 0
  محمدامین بیشتر از یکسال پس از دزدیده شدنش هنوز اثری ازش نیست. قتلی که چندین سال پیش در شهرستان جوین رخ داده هنوز هم اثری از عامل آن نیست. قتلی که دو ماه پیش بازم در این شهرستان رخ داده و کماکان اثری از قاتل نیست. تجاوز یک ماه پیش در یکی از روستاهای این شهرستان و ... بازم بگم...همه اینها فقط مربوط به یک شهرستان کوچک استان است و بس. بنازم به امن ترین استان کشور.... امن هستش ها نگین نیست البته از آن جهت....