کمیته انضباطی آرای خود را درباره تیم های مختلف صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، دیدار دو تیم استقلال تهران و ملوان انزلی 10 مهرماه در ورزشگاه آزادی برگزار شد و از سوی تماشاگران هر دو تیم تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس کمیته انضباطی تیم استقلال تهران را به مبلغ 50 میلیون ریال و تیم ملوان انزلی مبلغ 80 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
مسابقه دو تیم نفت مسجد سلیمان و فولاد خوزستان 11 مهرماه در اهواز در حالی برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم مسجد سلیمان تخلفاتی مبنی بر پرتاب مواد آتش زا و فحاشی نسبت به تیم مقابل صورت گرفت. بر همین اساس کمیته انضباطی تیم فوق را به پرداخت مبلغ 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
لازم به ذکر است تخلفات تماشاگران تیم مسجد سلیمان برای چندمین بار اتفاق افتاد علیرغم برگزاری اولین مسابقه این تیم که در هفته اول لیگ برتر بدون تماشاگر برگزار شده بود و با توجه به جرایم نقدی که در هفته های هفتم و نهم برایش در نظر گرفته شده بود متاسفانه شاهد تخلفات از سوی تماشاگران تیم است، کمیته انضباطی برای آخرین بار متذکر می شود که اقدامات لازم در جهت کنترل هواداران انجام شود در غیر این صورت مجددا محرومیت شامل این تیم خواهد شد. همچنین تیم فولاد خوزستان به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری در این دیدار مبلغ 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
دیدار دو تیم پارسه تهران و فولاد خوزستان از سری مسابقات جام حذفی 25 مهرماه برگزار شد و از سوی صمد سالک - مربی تیم پارسه تهران تخلفاتی مبنی بر اعتراضات مکرر به داور مسابقه که منجر به اخراج وی نیز شد صورت گرفت. کمیته انضباطی سرمربی تیم پارسه تهران را به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
مسابقه تیم های سایپا و تراکتورسازی تبریز از هفته یازدهم لیگ برتر در تاریخ 17 مهرماه ، از سوی تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور و یکی از بازیکنان تیم حریف صورت گرفت. برهمین اساس کمیته انضباطی این تیم را به پرداخت مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. البته در صورت تکرار تخلفات فوق در دیدار بعدی این تیم، برابر آیین نامه بدون حضور تماشاگران برگزار می شود.
43 43

کد خبر 381783

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =