زنی که سه‌شنبه در یکی از گذرگاه‌های لبنان به همراه دخترش دستگیر شد، اعتراف کردهمسر ابوبکر بغدادی است.

سجی الدلیمی که همچون همسرش، تفکرات افراطی و ادعای مجاهدت دارد، پیش از این نیز، با چندین گروگان معاوضه شده بود.خصوصیات زن رهبر داعش را اینجا ببینید.

جمانه حمید، همسر دوم رهبر داعش نیز مدیریت شبکه ای از زنان تکفیری را بر عهده داشت که در تهیه، انتقال و کار گذاشتن بمب در لبنان، سوریه و عراق فعال بودند.تصویر او را اینجا ببینید.

غلامعلی حدادعادل نماینده مجلس شو رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی همراه با همسرش به سینما آزادی تهران رفت.تصاویر حضور حداد عادل برای دیدن فیلم سینمایی شیار 143 را اینجا ببینید.

اسید پاس مدیر بیمارستان ضابیطیان درباره انگیزه هایش از اسید پاشی گفت:اختلافات ما به چهار سال پیش بر می‌گردد و در این مدت یک شب آرام برایم وجود نداشت تا جایی که دکتر انوری با طراحی یک تراژدی طوماری نوشت و با امضای دانشجویان، مرا از هیأت علمی دانشگاه حذف کردند که این ماجرا را در دیوان عدالت اداری مطرح و شکایت کردم. حتی یک بار در جلسه‌ای که در بیمارستان بود بیمارم در وضعیت حساسی قرار داشت و مجبور به ترک جلسه شدم که همین در بیمارستان پیچید که من به خاطر بی‌اهمیت بودن جلسه از آنجا بیرون آمده‌ام.بقیه ماجرا را اینجا ببینید.

هفته پيش جمعي از مسئولين دانشگاه آزاد به ديدار آيت الله وحيد خراساني رفتند و پس از آن طه هاشمي معاون فرهنگی‌اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، در صفحه شخصی خود نقل‌ قولی از آیت‌الله وحید خراسانی درباره آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را منتشر کرد و نوشت که آیت الله وحید خراسانی به آیت الله هاشمی رفسنجانی پیشنهاد کرده برای بهبود روابط ایران و عربستان به این کشور سفر کند.دلیل پیشنهاد آیت الله وحید خراسانی را اینجا ببینید.

سرانجام بانک مرکزی بعد از محرز شدن تخلف یکی از بانک‌های خصوصی تصمیم به انحلال این بانک گرفته است و طبق اخبار رسیده بناست طی روزهای آینده این تصمیم خود را علنی کند.گزارشی درباره بانک های خصوصی و نحوه فعالیت انها را اینجا ببینید.

/212 17

کد خبر 388394

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =