روزنامه ایران نوشت:

مریم کوچولو با خوردن داروی اشتباهی به‌خاطر سرماخوردگی به طرز دردناکی جان خود را از دست داد.
این دختربچه که در تایباد در شرق کشور زندگی می‌کرد از چندی پیش دچار سرماخوردگی شدیدی شد.
زهرا، مادر مریم کوچولو نیز سعی کرد کودکش را با جوشانده‌های گیاهی درمان کند اما حال مریم بدتر شد. زن جوان که در برابر مشکلات زندگی کمرش خم شده بود شب چهارشنبه گذشته به سمت یخچال رفت و شیشه شربت سینه را برداشت. او محتوای شیشه شربت را در قاشق ریخت و به کودکش خوراند. مریم دقایقی بعد بی‌حال شد و به خواب رفت.
زن جوان نیز با یک دنیا اندوه و افسوس از اینکه چرا شوهر معتاد و بی‌مسئولیتش در زندان است و او باید به تنهایی بار سنگین زندگی را بر دوش بگیرد به خواب رفت. او صبح روز بعد با خوشحالی بیدار شد، فکر می‌کرد که حال مریم کوچولو بهتر شده و برای همین شب تا صبح بیدار نشده است اما وقتی به بدن کودک نازنین خود دست زد متوجه شد بدن کودک سرد شده است. او بچه را برگرداند و هرچه صدایش می‌زد جوابی نمی‌شنید. زن با جیغ و فریاد همسایه‌ها را خبر کرد، کودکش دیگر زنده نبود. با گزارش ماجرا به پلیس، به دستور قاضی صابری تحقیقات در این باره آغاز شد.

سرهنگ محمدرضا روحی فرمانده پلیس تایباد در این خصوص  گفت:‌با گزارش موضوع به پلیس 110، مأموران به محل وقوع این حادثه غم‌انگیز که برق مزار نام دارد و در حاشیه شهر تایباد است، اعزام شدند. با حضور کارشناسان سازمان پزشکی قانونی، مرگ کودک تأیید شد و جسد وی به سردخانه بیمارستان انتقال یافت. وی خاطر نشان کرد: تحقیقات ابتدایی حاکی از آن است که پدر افیونی مریم کوچولو داروی متادون را در شیشه شربت سینه ریخته و آن را داخل یخچال گذاشته و زن جوان که از این موضوع بی‌اطلاع بوده، دارو را به عنوان شربت سرماخوردگی به کودک خود خورانده است.

 

17302

کد خبر 388640

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۰۶:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۵
  34 1
  چیزی نمیشه.... پدره قاتل هم اگه باشه کاریش که نمی کنن....
  • بی نام A1 ۰۹:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۵
   6 1
   لعنت به بی عدالتی. توو اصل ِ این ماجرا تفاوتی ایجاد نمیکنه. ولی توو اصل ِ ماجراهای دیگه، چرا.
 • بی نام IR ۰۶:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۵
  50 3
  لعنت به هرچی معتاده... کثافتا
  • بی نام IR ۰۷:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۵
   10 7
   آقايون به اصطلاح روشنفكر باز هم بگيد اعتياد جرم نيست ،بيماريست،ديديد با ايتن شعار چه بلايي سر مردم آورديد و تعداد معتادين را زياد كرديدي
 • جواهری A1 ۰۸:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۵
  6 0
  این اتفاق مسمویت کودکان با متادون روز به روز بیشتر به ویژه در شهرهایی که آمار سومصرف مواد مخدر بالاست رخ می دهد و درباره آن هم اطلاع رسانی نمی شود و هیچ آموزش خاصی هم داده نمی شود. علت آن هم صرفا اعتیاد نیست بلکه راه کار مواجهه با آن است. چرا باید متادون بدون شیشه مخصوص در مراکز رسمی و حتا دولتی در اختیار فردی که در حال ترک است قرار گیرد تا کودک به راحتی بتواند آن را مصرف کند یا پدر و مادر به اشتباه به او بدهند؟ تیتر این خبر هم فاجعه است و ربطی به موضوع ندارد
 • بی نام IR ۰۸:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۵
  17 1
  ننگ ونفرین بر مواد فروش که این گونه زندگی ها را اتش می زند
 • دوشت ژندانیه A1 ۲۱:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۵
  3 6
  خب اگه تو ژندان نرفستاده بودینس این فاژه ام پیش نمیومد.