مهر نوشت:

رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان گفت: مطمئن باشید که مسئله هسته ای و مذاکرات ایران با ۵+۱ به اذن الهی به نفع ایران حل می شود و پیروزی ایران در آینده نزدیک را جشن خواهیم گرفت.

علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه رودبار قصران که در حسینیه فشم برگزار شد، با اشاره به مذاکرات هسته ای گفت: مطمئن باشید که مسئله هسته ای و مذاکرات ایران با ۵+۱ به اذن الهی به نفع ایران حل می شود و پیروزی ایران در آینده نزدیک را جشن خواهیم گرفت.

او گفت: امروز به مظلومان و مستضعفین دنیا نشان می دهیم که با مقاومت و استقامت و کمی صبر می توانیم به نتیجه مورد نظر خود دست یابیم.

رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان در ادامه گفت: ملت ایران علیرغم ۳۵ سال فشار و محدودیت و تحریم از سوی کشورهای استکبار و علیرغم همه این مشکلات دارای اقتدار بسیار قوی و خوبی است.

او گفت: امروز اگرچه با آرمان های انقلاب که باید بدست می آوردیم فاصله داریم ولی اگر به رسانه های خارجی مراجعه کنیم می بینید که بزرگترین دشمن ها امروز اذعان دارند که ایران ملتی مقتدر و با ظرفیت بالاست.

صالحی در ادامه به ۸ سال جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: امروز اگر بخواهیم وضعیت خودمان را با کشور عراق بعد از آن ۸ سال جنگ تحمیلی مقایسه کنید می بینید که ایران در چه جایگاه بالاتر و دارای امنیت بیشتر است که این نشان ازاین دارد که حکومت ما با یک رهبر شجاع و بصیر اداره می شود.

او همچنین در ادامه گفت: نماز جمعه جایی است که مردم را با یکدیگر پیوند و و آنها را نسبت یه مسائل جامعه در بخش های اقتصای و ٰ‌اجتماعی و سیاسی آگاه می کند.

 


23231

 

کد خبر 393188

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام US ۱۷:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۹
    1 0
    نمیدونم عربستان چه ربطی به هسته ای داره بابا چرا مشکلات و ول میکنید میچسبید به اینو اون