اتاق بازرگانی به چه سمتی می رود؟/ فعالیت های انتخاباتی اتاق تهران جدی شد

رقابت های انتخاباتی اتاق تهران وارد فازهای جدی شده است.

به گزارش خبرگزاري خبرآنلاين، فعالان بخش خصوصي طي روزهاي گذشته فعاليت هاي رسمي خود در اتاق بازرگاني را براي انتخابات 18 اسفندماه کليد زده اند.

برهمين اساس گروه « ائتلاف براي فردا » بيانيه دوم خود را در ديدار دوستانه با رسانه ها منتشر کرده است. پيش از اين نيز بيانيه اول اين گروه منتشر شده بود. در بیانیه دوم این گروه به دیدگاه های پیرامون اداره اقتصاد کشور اشاره شده است.

گروه خواستاران تحول با حضور محمد رضا بهزاديان نيز از هفته گذشته به صورت رسمي برنامه هاي انتخاباتي خود را آغاز کرده بود. در حال حاضر چهار گروه از فعالان بخش خصوصي به صورت رسمي براي حضور در انتخابات اتاق تهران در حال فعاليت هستند.

گروه پيشگامان، فعالان توسعه، خواستاران تحول و ائتلاف براي فردا در انتخابات 18 اسفندماه پارلمان بخش خصوصي به رقابت مي پردازند.

بيانيه ها چه مي گويند؟

ائتلاف براي فردا و خواستاران تحول تاکنون دو بيانيه در مورد انتخابات اتاق تهران منتشر کرده اند. در بيانيه دوم ائتلاف براي فردا آمده است:« ائتلاف برای فردا، با اعتقاد به اینکه ظرفیت اتاق و تشکل‌های اقتصادی بسیار بالاتر از آن است که به فعل درآمده و به‌کارگیری بهینه ظرفیت‌های نهفته اتاق، یک گزینه اجتناب‌ناپذیر در شرایط کنونی است، برای انجام این ماموریت به تصمیم رسیده است. از همه اعضای اتاق دعوت می‌کنیم تا با مداقه در عملکرد و ویژگی‌های نامزدهای این دوره و با مقایسه اندیشه‌ها، رفتارها و برنامه گروه‌های مختلف در انتخابات این دوره مشارکت فعال‌تری داشته باشند.»

آنها که آمدند؟

بررسي ها نشان مي دهد طي سه روز ابتداي ثبت نام انتخابات اتاق تهران 60 نفر ثبت نام کرده اند. اسامي برخي از شاخص ترين اين چهره ها را در جدول پايين مي بينيد.

نام

سابقه

مسعود خوانساري

رئيس کميسيون حمل و نقل و ارتباطات اتاق تهران

پدرام سلطاني

نايب رئيس اتاق ايران

حامد واحدي

رئيس پيشين کميسيون انرژي اتاق

مهدي جهانگيري

رئيس هلدينگ گردشگري

اسدالله عسگراولادي

رئيس اتاق ايران و چين

شاهرخ ظهيري

رئيس کميسيون کشاورزي اتاق ايران

يحيي ال اسحاق

رئيس اتاق تهران

محسن بهرامي ارض اقدس

مشاور معاون اجرايي رئيس جمهور

محسن خليلي عراقي

عضو هيات نمايندگان اتاق ايران

محمدرضا نجفی‌منش

دبير انجمن قطعه سازان خودرو

عباس علی‌آبادی

مديرعامل گروه مپنا

احمد طاهری

مسئولان کمیته امداد

مهدی پورقاضی

عضو هيات نمايندگان اتاق ايران

انتخابات اتاق تهران 18 اسفندماه سال جاري برگزار مي شود.

3535

 

کد خبر 397318

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =