جام جم آنلاین نوشت:

چهار ماه قبل دختر جوانی هنگام چت در فیسبوک با پسری آشنا شد که خود را مهندس و فردی پولدار معرفی کرد. ارتباط دوستی آنها به این ترتیب شکل گرفت و چند بار با هم در کافی شاپ های تهران قرار گذاشتند. با گذشت یک ماه از این آشنایی، پسر جوان با ابراز علاقه به دختر جوان از او خواستگاری کرد و مدعی بود بزودی مقدمات ازدواج را فراهم می کند و همراه خانواده اش به خواستگاری رسمی وی می آید.

 

دختر جوان غافل از این که خواستگار قلابی چه نقشه ای در سر دارد، به حرف هایش اعتماد کرد.پس از گذشت مدتی، پسر خواستگار با دختر جوان تماس گرفت و از او خواست برای آشنایی با خانواده اش در یک مهمانی خانوادگی شرکت کند. او از طعمه خود خواست هر چه طلا دارد همراه بیاورد تا خانواده اش متوجه شوند عروس آینده شان وضع مالی خوبی دارد.

 

دختر جوان هم با اعتماد به جوان خواستگار، برای مهمانی شیک ترین لباسش را پوشید و چون طلایی نداشت سراغ یکی از دوستانش رفت و طلاهای او به ارزش 40 میلیون تومان را امانت گرفت. بعد هم به محل قرار با مرد خواستگار رفت و سوار خودروی مدل بالای او شد تا همراه هم به مهمانی بروند. در میانه راه متهم با آبمیوه دختر جوان را بی هوش کرد و بعد از سرقت طلاهایش، او را کنار خیابان رها کرد و گریخت.

 

دختر جوان پس از به هوش آمدن، همراه خانواده اش به پایگاه سوم پلیس آگاهی رفت و شکایتی را مطرح کردند.

پس از این شکایت ماموران در نخستین گام به چهره نگاری از خواستگار قلابی پرداختند. تحقیقات پلیسی در حالی آغاز شده بود که پنج دختر دم بخت دیگر نیز با مراجعه به پلیس شکایت های مشابهی مطرح کردند.

 

متهم در پوشش خواستگار این دختران را فریب داده و پس از بی هوش کردن قربانیان، طلاهای آنها را سرقت کرده بود.

تحقیقات نشان می داد این متهم به شاکیان گفته تبحر خاصی در رایانه دارد و به هوش سیاه معروف است.

 

در حالی که بررسی ها ادامه داشت ماموران متوجه شدند متهم فراری در جریان ملاقات با مالباختگان با خودروهای مدل بالا در محل قرار حاضر می شده که آنها توانسته اند پلاک چند خودرو را به خاطر بسپارند.

 

در این مرحله با دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران، جستجو ها برای یافتن مالکان خودروهای مورد نظر ادامه پیدا کرد و ماموران چند روز پیش مالکان این خودروها را که سه زن بودند به پلیس آگاهی احضار کردند.

 

بازجویی از این سه زن مشخص کرد، خواستگار شیاد پول های آنها را به سرقت برده و در کلانتری از متهم شکایت کرده اند.

همچنین متهم به بهانه رساندن مادر بیمارش به بیمارستان، خودروی آنها را به امانت گرفته و با خودروهای مدل بالا در محل قرار با دختر دیگری حاضر شده بود.

 

با اطلاعات جدیدی که در این رابطه به دست آمد روند رسیدگی به پرونده برای دستگیری هوش سیاه، وارد مرحله جدیدی شد و تحقیقات برای دستگیری اش ادامه دارد.

 

1717

کد خبر 399720

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • سعید A1 ۰۶:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۲
  50 16
  دمش گرم ....
  • کبلائی A1 ۰۶:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۲
   71 8
   اصولا دخترها در مقابل پسرهای ساده و اهل زندگی ،گارد میگرند و شروع به کلاس گذاشتن و....میکنند ..اما همینها در مقابل افراد زبان باز و شیاد ،موش میشوند....نتیجه اینکه دخترها به حقیقت رفتار معقول ندارند و اگر هم میبینید دختری برایتان کلاس گذاشت بدانید از بی عرضه گی شماست.......
 • حسین A1 ۰۸:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۲
  56 6
  متاسفانه اکثر دختر ها در مقابل پول و ثروت ضعیف هستن و حاضرن چشمشون رو به روی کمبود های دیگه ی طرف ببندن / حالا شما بیا هزار تا نکته مثبت داشته باش ولی پول آنچنانی نه/ اونوقت ببین به چه راحتی ازت میگذرن. اوضاع فعلا اینه/
 • روح اله A1 ۰۸:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۲
  32 6
  متاسفانه اکثر دخترا فقط پول میخوان نه عشق و به همین خاطر توی دام میوفتن