دور دوم اردوهای تیم‌ملی جودو برای قهرمانی آسیا، بدون امیر قاسمی‌نژاد کاپیتان تیم‌ملی شروع شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛اتفاقي كه باعث شد تا اين واكنش قاسمي‌نژاد را به همراه داشته باشد: «براي اردوي قبلي از مدير تيم‌هاي ملي مرخصي گرفتم تا به كارهاي شخصي‌ام برسم كه زارعيان سرمربي تيم‌ملي گفت اگر در انتخابي شركت نكني، بايد بروي براي بعد از مسابقات قهرماني آسيا.

به همين دليل ترجيح دادم فقط در ليگ بازي كنم.» كاپيتان تيم‌ملي جودو با اشاره به اينكه اين مرخصي براي رفع خستگي نيست، ادامه مي‌دهد‌: «از لحاظ جسمي خسته نيستم بلكه از نظر روحي و وعده و وعيد‌هايي كه مي‌دهند و عمل نمي‌كنند، خسته‌ام. هر جا مي‌روم مي‌گويند كارت را درست مي‌كنيم اما خبري نيست. همه عمرم را در اردوها و تيم‌ملي گذرانده‌ام. مدال‌هاي زيادي براي كشورم به ‌دست ‌آوردم اما هيچ كدام از اين عنوان‌ها را نمي‌بينند.

جداي از اينها، بارها براي استانم افتخارآفريني كردم اما مسئولان استان خراسان هم كاري برايم نكرده‌اند. اين شرايط خيلي برايم سخت است.» قاسمي‌نژاد مي‌گويد‌: «دو هفته مانده به بازي‌هاي اينچئون دنبال ضامن مي‌گشتم تا وام بگيرم. در شرايطي كه من دنبال ضامن و وام بودم، رقباي آسيايي‌ام در مجهزترين سالن‌ها تمرين مي‌كردند. بهانه‌‌گير نيستم اما زماني كه با حريفان خارجي‌ام صحبت مي‌كنم، متوجه مي‌شوم كه چقدر بين ما و آنها فاصله است.»

با اين اوصاف كاپيتان تيم‌ملي جودو هرگز قصد خداحافظي از تيم‌ملي ندارد و دارد تلاش مي‌كند تا به المپيك برسد: «سال‌هاي زيادي از عمرم در جودو گذشته، دلم نمي‌‌آيد بدون حضور در تاتامي المپيك از جودو بروم. دلم مي‌خواهد المپيك را ببينم و بعد از دنياي قهرماني خداحافظي كنم. المپيك ميدان بزرگي است كه حضور در آن آرزوي هر ورزشكاري است و من هم همين آرزو را دارم.»

 

251 41

کد خبر 400315

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • محمد ح م تلوری A1 ۱۳:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۶
    0 0
    به نظر من کار خوبی کردی والا