صفایی:در وزارتخانه کسی نمی‌داند که شجاعی غیرقانونی رئیس است؟/نگرانم گودرزی راه وزیر قبلی را برود

کریم صفایی رئیس برکنار شده فدراسیون تیراندازی با کمان بعد از دو سال همچنان پیگیر کارش است. او بالاخره نتیجه شکایتش به دیوان عدالت اداری را هم گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛حكم ديوان عدالت اداري بركناري كريم صفايي و برگزاري مجمع انتخابات رياست فدراسيون را غيرقانوني دانست و حتي رياست شجاعي. كريم صفايي درباره حكم ديوان عدالت اداري و اتفاق‌هايي كه پيش‌روي فدراسيون تير و كمان است اين‌طور مي‌گويد: «دوستان ما قبل از اعزام تيم به بازي‌هاي آسيايي از ابلاغ اين حكم مطلع بودند. متأسفانه رئيس فدراسيون مي‌دانست كه رياستش جعلي است اما جرياني را به راه انداخت كه «بعضي‌ها نمي‌خواهند ما در بازي‌هاي آسيايي نتيجه بگيريم و...» همه ديدند كه اين آقايان نتيجه هم نگرفتند. تيم كامپوند ما قهرمان بود و در مسابقات جهاني كه وارد مي‌شد همه نگاه‌ها را به خودش جلب مي‌كرد اما... من واقعاً تأسف مي‌خورم كه ملي‌پوشان زمان من را به خاطر اينكه درباره بنده و مربيان كره‌اي اظهار‌نظر كرده بودند، از تيم‌ملي كنار گذاشتند.»

صفايي درباره شكايتش مي‌گويد: «من آن زمان داشت دوران رياستم تمام مي‌شد و بارها براي انتخابات نامه‌نگاري كردم اما اجازه چنين كاري را به من نمي‌دادند. شكايت من هم به خاطر اين ممانعت بود نه چيز ديگري. آقايان ملي‌پوش را از تيم كنار گذاشته بودند، آن هم ملي‌پوشاني كه 12 سال در آفتاب تمرين كرده بودند. من نمي‌توانستم دست روي دست بگذارم و اين ظلم را تماشا كنم. بايد بگويم كه شكايت من همان شكايت قبلي است و چيز تازه‌اي نيست. همه بايد بدانند كه حتي برگزاري مجمع هم غيرقانوني است و وزارت ورزش و جوانان هم نمي‌تواند سرپرستي براي فدراسيون انتخاب كند.» او نگران است از اينكه گودرزي هم در راه وزير قبلي وزارت ورزش قدم بردارد: «من ناراحتم از اينكه خداي‌ناكرده آقاي گودرزي به سرنوشتي كه وزير قبلي دچارش شد گرفتار شود و آن انجام كارهاي غيرقانوني است. من براي خودم چيزي نمي‌خواهم اما در كنار من 120 نفر از ورزشكار گرفته تا كادرفني و... كار مي‌كردند.

حرف من اين است كه از سال 92 تا امروز يعني كسي در وزارت ورزش نمي‌داند كه رئيس اين فدراسيون جعلي دارد كار مي‌كند؟ به قول مقام معظم رهبري فرمانده‌اي كه نداند زيرمجموعه‌‌اش چه‌كار مي‌كند فرمانده نيست. به همين دليل هميشه بايد از زيرمجموعه‌ها بازرسي شود. حتي به احترام آقاي گودرزي و براي حل مسئله در كشور از شكايتم به فدراسيون جهاني گذشتم.» او در پايان گفت: «دوستان با ماشين يكطرفه و ورود ممنوع آمده‌اند، حالا فرياد مي‌زنند و از حق مي‌گويند. من قانون‌شكن نيستم اما نگران آقايان قانون‌گريزم. بهتر بود دوستان به جاي اينكه پولي براي بسته نگه داشتن دهان رؤساي هيأت‌ها خرج مي‌كردند، پول ورزشكاران را مي‌دادند من آن زمان رفتم چون از ورزش براي سياست سوء‌استفاده نمي‌كردم و براي استقبال از آقاي احمدي‌نژاد آدم نمي‌فرستادم!» محمدعلي شجاعي رئيس فدراسيون اما ديروز موبايلش را جواب نداد.

 

251 41

کد خبر 401227

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =