80 فروند از انواع هواپیماهای تک موتوره، دوموتوره، هلی کوپتر، پاراموتور و غیره درمعرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

دبیر ستاد نمایشگاه هوایی تهران از برگزاری نخستین نمایشگاه و نمایش هوایی هواپیماهای سبک در کشور خبر داد و گفت: 80 فروند از انواع هواپیماهای تک موتوره، دوموتوره، هلی کوپتر، پاراموتور و غیره درمعرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

به گزارش "خبرآنلاین"، آرمان بیات با بیان این خبر گفت:این نمایشگاه ملی از 11 تا 14 اسفندماه در فرودگاه پیام کرج و با حضور مقامات و مسوولان صنعت هوایی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این نمایشگاه گفت: نشان دادن دستاوردهای صنعت هوانوردی و نیز کمک به رشد و شکوفایی صنعت هوایی از جمله مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه محسوب می‌شود.

بیات افزود: در این نمایشگاه 80 فروند از انواع هواپیماهای تک موتوره، دوموتوره، هلی کوپتر، پاراموتور و غیره برای درمعرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

دبیر ستاد نمایشگاه هوایی تهران یادآور شد:با نظر مساعد وزیر راه و ترابری هماهنگی‌های لازم برای برگزاری هرچه بهتر ‌این نمایشگاه صورت گرفته به طوری که برگزاری این نمایشگاه با صدور مجوز از سوی سازمان هواپیمایی کشوری انجام می گیرد و این سازمان بر اجرای کامل و برگزاری مطلوب این نمایشگاه نظارت کامل دارد.

وی با بیان آنکه حضور شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان در این نمایشگاه رایگان است خاطرنشان کرد:اشاعه فرهنگ عمومی افزایش اطلاع رسانی در مورد صنعت هوایی و تشویق سرمایه گذاران برای سرمایه گزاری در این صنعت از مهم ترین اولویت های برگزاری این نمایشگاه محسوب می شود.

کد خبر 40236

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بدون نام IR ۰۵:۲۴ - ۱۳۸۸/۱۱/۰۸
    0 0
    یکی به من بگه تکلیف سعید مرتضوی چی شد؟!!!!